Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam umowę z Cyfrą na czas nieokreślony, w związku z tym chcę się dowiedzieć na jaki adres mogę wysłać wypowiedzenie umowy oraz jak powinno wyglądać takie wypowiedzenie, jaki jest okres wypowiedzenia itp.

Dziś rozmawiałem z konsultantką z DUK, zaproponowała pakiet Silver z wszystkimi C+ za 69 zł na 12 miesięcy, ale uznałem to za słabą ofertę, więc chcę wysłać wypowiedzenie i uzyskać lepszą ofertę, czyli Universe+, 6xC+ za mniejszą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę z Cyfrą na czas nieokreślony, w związku z tym chcę się dowiedzieć na jaki adres mogę wysłać wypowiedzenie umowy oraz jak powinno wyglądać takie wypowiedzenie, jaki jest okres wypowiedzenia itp.

Dziś rozmawiałem z konsultantką z DUK, zaproponowała pakiet Silver z wszystkimi C+ za 69 zł na 12 miesięcy, ale uznałem to za słabą ofertę, więc chcę wysłać wypowiedzenie i uzyskać lepszą ofertę, czyli Universe+, 6xC+ za mniejszą kasę.

no to rzeczywiście słaba oferta, nie wiem na co liczysz więcej ;p bez żadnego wypowiedzenia dali Ci to, co inni muszą wynegocjować wieloma rozmowami :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

 

Imię i nazwisko,adres,data oraz własnoręczny podpis.

Jak pocztą to listem poleconym(najlepiej za potwierdzeniem odbioru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sobie, i najkorzystniejsze co mi zapodał chyba to

U+ 4c 59zł +10zł MR+ 20 Dekoder 89zł :(

Ale za tydzień mówił ze znów maja dzwonić a ja dziś wysyłam karteczkę. może się uda za 79zł hehehe

 

Ja, jak zadzwonili to powiedziałam, że zwyczajnie więcej jak teraz płacę, nie będę płacic bo nie stać mnie na to i tyle, więc niech przekalkulują i naprawdę coś konkretnego zaproponują i w końcu oferta jak pisałam wyżej, która była w granicach moich możliwości i akceptacji. Ale może to też zależy od pakietów jakie wcześniej się miało, czy był MR czy Can.+ itd. A rozmawiałam z jakąs kobietą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon (jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia - może dziś pójdę?)

po próbie nawijania makaronu na uszy - sprawdza ostatnie rozmowy i "specjalnie dla mnie" ma: Silver z paczką C+ za 69zł

wkurzyłem się tylko, bo prosiłem, by nie zawracano mi gitary, jak nie będzie Universe+6xC+i dek z nagrywarką (najlepiej za 49zł) - od razu się pożegnałem (jak usłyszałem, że w ogóle nie można dostać paczki C+ do Universe), bo nie mam ochoty gadać bez sensu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...