Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie póki co dzwonili ze standardowej infolinii, więc nie ma nawet co tutaj poruszać kwestii oferty bo była słabiutka. od tamtego czasu cisza, a chciałbym to mieć za sobą już, teraz mam wolną głowe a niedługo będe dość zajęty i jak znam życie to będą właśnie wtedy wydzwaniać kiedy ja nie bede miał kompletnie czasu na rozkminianie ich oferty ;p choć zawsze pozostanie mi poczekać na koniec umowy i wziąć "last minute" na pozostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zrozumiałem ofertę i zmigrowałem.

Umowę miałem do 31.08.13. a w niej C+KOMPACT.

Płatność-1 miesiąc gratis, 8 z 50% zniżką i 3 ostatnie pełnopłatne, a na ostatnie 4 mc-e dobrana 2 karta (20zł mc).

Wynik negocjacji - U+ / 6xC+ / 3xHBO na 6 mc-y/ Pace 500 / MR za 59 zł/mc.

 

Przebieg negocjacji

1. CZERWIEC - próba dogadanie się bez wypowiedzenia, tylko i wyłącznie Platinum za 99 zł, bez szans na to co w końcu wynegocjowałem.

2. LIPIEC (początek) - wysłanie wypowiedzenia.

3. LIPIEC (połowa) - pytanie z mojej strony czy wypowiedzenie dotarło, odpowiedź konsula,że "tak czy coś jeszcze". Nic nie zaproponował, więc powiedziałem "nie" i się pożegnałem.

4. LIPIEC (koniec) - mój telefon przed wyjazdem na urlop, ale dalej Platinum za 99 zł, podziękowałem, konsul zaś dodał że może z czasem oferta się poprawi.

5. SIERPIEŃ (połowa) - telefon od nich i oferta za 79 zł, gdzie nazwa pakietu oraz słowo "opcja" było ledwie słyszalne i trudne do zrozumienia, natomiast słowo "Platinum" wyartykułował głośno i wyraźnie. Na moje "że nie tego oczekuję" zaczął coś czarować, więc mu mówię, że niepotrzebne mi żadne VOD-y itp., że moją sporo kanałów niegwarantowanych i że istnieje telewizja naziemna. Konsul zrezygnował oraz przypomniał o zdaniu sprzętu.

6. SIERPIEŃ (20.08.) - telefon od nich. Pytanie "co by mnie skłoniło do migracji". Mówię, że od samego początku chcę ciągle to samo i przedstawiam co chcę i za ile. Na HBO zaczął kręcić nosem, że niby ich teraz cisną, więc zapytałem czy to król Julian ich tak ciśnie. Roześmiał się, poprosił o chwilę cierpliwości na rozmowę z przełożonym i po chwili negocjacje zostały w końcu uwieńczone sukcesem dla obu stron. Ja otrzymałem to co chciałem od 2 miesięcy, a oni kolejnego zmigrowanego klienta.

 

Tak wyglądały negocjacje z mojej perspektywy. Tym którzy są w trakcie lub negocjacje mają przed sobą życzę powodzenia i realizacji założonych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od września zeszłego roku mam pakiet START+HD za 56 zł, kupiłem go głównie ze względu na sport (liga angielska, hiszpańska, francuska i polska), po połączeniu cyfry razem z enką, mam dostęp do wszystkich sześciu kanałów cyfry i dodatkowo nsport. Do tej pory dzwoniło do mnie 5 konsultantów, najlepsza oferta jaką dostałem to comfort, 6 kanałów cyfry za 69 zł, oczywiście nie zgodziłem się na to, bo miałbym dokładnie to samo co teraz (interesują mnie tylko kanały sportowe, bo z telewizora korzystam tylko w weekendy, mógłbym płacić te 69, gdyby w mojej ofercie byłby eurosport2, czyli liga niemiecka), tylko płaciłbym 13 zl więcej.

Moje pytanie jest następujące, czy mam szansę uzyskać pakiet universe z 6 kanałami cyfry za rozsądną cenę? Czy jeżeli moja umowa przejdzie na czas nieokreślony to czy coś zmieni się w mojej ofercie, będę musiał więcej płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APS.

Chciałem złożyć wypowiedzenie, ale oczywiście nie dało rady, więc musiałem wysłać pocztą.

Sprzedawca chciał złożyć mi propozycje pozostania za 99 zł oczywiście CANAL+Platinum, powiedziałem że nie jestem zainteresowany, byłem zainteresowany wymianą dekoderów na Pace, oczywiście jeden dekoder będzie w bezpłatnym użytkowaniu ale drugi za 20 zł, jednak to prawda z tym drugim dekoderem. Ale co najlepsze po wpisaniu nr abonenta znalazł dla mnie specjalna ofertę Universe+ i 6xCanal+ za 59 zł - bez zarejestrowanego wypowiedzenia!. Dlatego komu nie udaje się uzyskać przez konsultanta radzę wybrać się do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje na którą byłem skłonny się zgodzić: Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, Sundance, History HD, Redlight HD, Multiroom Premium i wymiana dekodera na Mediabox+ najpierw za 159 zł potem udało się zejść do 139 zł, ale tu miałem jeszcze poczekać za telefonem na następny dzień. Jeszcze poza Platinum zaproponowano mi All Inclusive+ bodajże za 179 zł. Bardzo miła, luźna rozmowa. Umowa na 12 miesięcy. Rozmowa o migracji wywiązała się przy okazji rozwiązywania małego problemu technicznego (dział techniczny).

 

Telefonu o umówionej porze niestety nie było, więc przedzwoniłem później sam do działu migracyjnego. Oferta mnie "powaliła".

Jeżeli chce opcje dodatkowe (Cinemax, Filmbox, Sundance itd.) muszę zostać przy Philipsie i to bym miał z pakietem C+ Platinum za 139 zł. Wymiana na Mediabox, ale bez opcji dodatkowych (bodajże jedynie HBO tam było) i płacę 129 zł. O cudach związanych z usługą Multiroom już nie wspomnę, bo tego wcześniej nie miałem. Umowa na 18 miesięcy. Czyli po migracji płaciłbym więcej niż teraz, a miałbym mniej (+ strata HBO GO i kanałów Cyfry+ których nie ma w nC+). Tutaj niestety u pani konsultant nie było jakiejś wielkiej chęci ani do negocjacji, ani do tego bym w ogóle coś zmieniał. W ICA Cyfry+ taka rozmowa mi się jeszcze nie przytrafiła...

 

Do końca umowy pozostały mi niecałe 3 miechy, czyli mam jeszcze trochę czasu. Póki co odczucia mam bardzo słabe, bo nie spodziewałem się, że tak zostanie potraktowany klient który z Canal+ Cyfrowy związany jest od samego początku kiedy weszli do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuljanogród będzie... spokojnie... ;)

co do strategii irciosa odnośnie platyny nie jestem przekonany, ale może to jest jakieś wyjście? nie wiem... na dziś to loteria... za rok zobaczymy jej skutek...

osobiście nie brałbym czegoś, czego nie wykorzystuję (platyna i dek bez wykorzystania 100% platyny), bo nie widzę w tym sensu - U+6xC+ 2 deki (jeden za 20zł) - daje max 79zł przy naszej wiedzy odnośnie ofert (lub mniej) - ale widać tak chciał... nie mi to oceniać, skoro jemu pasuje, to mogę się cieszyć jego szczęściem :)

ircios - wyprowadź mnie z ew. błędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie już za dużo :D ledwo łapię się na piłkę kopaną pomiędzy brazylisko-meksykańsko-wenezuelskimi serialami - więc moje marzenia o tv i dodatkowych opcjach nie są zbyt ambitne ;) vis maior w postaci Hausgestapo - z kobitą nie ma co zaczynać :twisted:

 

zapomniałbym:

wczoraj telefon z NC+ i krótka piłka, bo konsul chciał mi makaron na uszy, a ja że jestem w pracy i interesuje mnie U+6xC+ dek z nagr i może 2xcameleon (hehe nie wiem po co, ale żeby potem było z czego zejść -spontanicznie zagaiłem) i tylko możemy negocjować cenę - no to on, że to tylko Platyna z full C+, a ja, że jak tak to nie mamy o czym rozmawiać i szkoda naszego cennego czasu, na co on, że w takim razie rozumie o co biega i jak będzie miał coś konkretnego to zadzwoni - koniec telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...