Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Załatwili tych co chcieli coś ugrać w lipcu bez mydła :)

Każdy kij ma dwa końce, każda umowa też, jak nie dziś to za kilka miesięcy będziemy mieli szansę na targowanie lub pożegnanie

Te pożegnania rozłożą im się w czasie. Za II kwartał wyniki co do ilości abonentów pewnie będą fatalne. Gdyby w lipcu nastąpił kolejny napływ wypowiedzeń to i za III kw. wyniki byłyby fatalne. A tak będą tylko złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;-)

Mam taka sprawe,posiadam mr na kartach cyfry i mialem dzisiaj taki problem....na karcie nr 2 nie mialem uprawnien do odbierania kanalow wiec zadzwonilem do nc+ i facet wyslal mi ponownie uprawnienia na karte niby wszystko ladnie ale gdy przejrzalem liste kanalow to zobaczylem ze nie swieca mi kanaly typu cinemax i cinemax 2,filmboxy wszystkie i fightbox,extreme sport channel,sportklub i cos tam jeszcze ale za to zaczely mi swiecic mgm hd romance tv wiec nie wiem czemu tak jest??? place abo za 149 zl czyli platinum z hbo a cinemaxy i filmboxy mialem miec do kona roku za darmo. prosze pomozcie i powiedzcie co z tym sportklubem bo zalezy mi na tym kanale ;-) cos tam wyczytalem o nowych parametrach tego kanalu ale tam kodowania cyfry nie ma i lipa ...

 

przed chwila sprawdzalem to z Dotychczasowych parametrów technicznych kanału Sportklub:

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)

tp. 81 (12,322 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

mam wlaczone ze zakodowane.... dziwne bo wczoraj jeszcze mialem moj sprzet to Ferguson Ariva 102e ale rowniez na drugiej karcie czyli glownej jest to samo a siedzi ona w Sagemcom DSI 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli gdyby nie ta reaktywacja karty to bym nadal odbieral sportklub,tak?

to rowniez pewnie z powodu tej rekatywacji nie swieca mi juz TCM,Extreme Sports Channel bo one sa tylko w ofercie starej cyfry+.

ehhh trudno....liczylem ze obejrze nocna walke Grześka Proksy z Sergio Morą a tu taki klops heh :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowalem z dniem 1 maja bo wypowiedzenie zlozylem na poczatku kwietnia jakos 2 dni po swietach wielkanocnych no i konsultant powiedzial ze od 1 maja jestem abo nc+ ale ze jako nie robilem reaktywacji kart bo nie mialem potrzeby poniewaz wszystko swiecilo to odbieralem sportklub itp. a teraz pozostalo tylko czekac jak im sie zachce dolaczenia kodowania cyfry+ to wtedy poogladamy te kanaly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak jak piszesz... wrocilem dzisiaj ze sklepu do domu tak w ok. 11 godz i patrze ze na karcie nr 2 cyfry mam brak uprawnien ale wczesniej normalnie na niej ogladalem to nie jest tak ze jak dostalem od nich w punkcie karte to juz tak bylo nie nie ;-) gdyby nie dzisiejsze klopoty to by nie bylo reaktywacji karty i dalej bym odbieral sportkluby itd.

 

bo do tej pory odbieralem wszystkie kanaly nc+ tzn te co teraz po reaktywacji odbieram tylko z tym,ze w raz z reaktywacja karty wylaczyli mi te ktore byly tylko dla cyfry+ wiec tak jakby troche na tym stracilem :P bo mialem wszystkie cinemaxy i filmboxy w raz ze sportklubem,extreme sports channel,tcm,cnn,cartoon network a teraz tych nie mam a reszte normalnie odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też udało się uzyskać opcję Univers+ razem z 6xCANAL+ i Filmbox (na 6m-cy). Całość za 59zł z dekoderem PEACE. Jeśli nie zabiorą eurosportów to to jest dobra oferta jak dla mnie. Dziś zadzwoniłem gdzie mam oddać dekoder, umówiłem się na rozmowę z miłym konsultantem (chociaż strasznie już chyba zmęczonym tym czytaniem umów). Najpierw comfort z 6xC za 59zł, potem silver z 6xC za 69zł, potem silver z 6xC za 64zł i koniec rozmowy. No i za chwilę kolejny telefon z opcją jak wspomniałem na wstępie i się zgodziłem.

A umowa kończyła by mi się z końcem czerwca na wypowiedzeniu.

 

p.s. współczuję im czytania tych umów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś kanały z cyfry i nc+. . nic nadzwyczajnego sie nie stało.poprostu nie wygasili ci kanałów z cyfry,co nastąpiło wraz z reaktywacją.

 

Co nie znaczy że nie bedzie go można dobrać przez abonentów c+

 

to już podkreślić mogłeś,że za dodatkową kasiorkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...