Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem i gościu kazał powiedzieć o jaki pakiet mi konkretnie chodzi. Powiedziałem Universe+ i OP platinum. I gościu powiedział mi, że na prawdę nie ma takich pakietów. Nawet przeczytałem mu post davidsssa (mam nadzieję że się nie obrazisz), dotyczący akurat reklamacji. Ale udowadniający że jest taki pakiet. Gość powiedział, żebym na prawdę nie wierzył we wpisy w internecie. Powiedział że nie ma takiego pakietu OP platinum. Nazywa to się inaczej? Proponował za to pakiet comfort i pełną paczkę canal+ za 64zł. Teraz mi się przypomniało, że jest to ten niższy pakiet niż universe. Podczas rozmowy o tym całkiem zapomniałem. Ale niezgodziłem się ze względu na wysoką cenę. Nie pamiętając nawet, że komfort to mniej kanałów niż universe. To za comfort+ na bank nie dam więcej niż 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpina, kpina i jeszcze raz kpina.
W pełni się zgadzam t o jawna nawet kpina ale z czytelników .. Od lat zawodowo zajmuje się sprzętem SAT(montaż) znam osobiście wielu co migrowali z cyfry do nc i nikt nie dostał takich super ofert.. dostali fajne oferty ludzie z dawnej nki ... ale pisałem dlaczego nkowicze dostali takie a nie inne tak dobre oferty... jedynie w sieci bez żadnych dowodów krążą opowieści o super ofertach dla ludzi z dawnej cyfry .. A teraz jak się okazuje brak niby tej oferty za 49 złotych.. Czyli czysta kpina z czytelników forum sat i nie tylko...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś udało mi się odebrać telefon od nc+ zaproponowali Platinum za 99 zł, powiedziałem, że nic innego poza Universe+ z 6xC+ za 49 zł mnie nie interesuje.

Konsultant powiedział że taka oferta nie istnieje, na co ja że spokojnie takie oferty dają. Wtedy powiedział żebym mu podał nr abonenta który coś takiego dostał i on też coś takiego da :)

Czekam na rozwój sytuacji i trzymam się kwoty 49, umowa do końca czerwca na wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon71 to widzę, mamy tak samo umowy do końca czerwca. Ja zaczynam wątpić w tą ofertę za 49zł. Wiele już miałem telefonów, i za każdym razem nie ma takiej oferty za 49zł. Ja zgodziłbym się i na 54zł. Ich dzisiejsza oferta to comfort+ i 6x canal+ za 64zł. Nawet do 54zł za universe i 6x canal+ się nie zbliżyli, a co dopiero 49zł. Kameleon71 informuj na bieżąco jak u ciebie negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios tu wszystko chyba rozchodzi się o prowizję. Jak konsultant da lepszą ofertę to mniejszą dostanie prowizję. Chociaż dzisiaj konsultant prosił mnie o wskazanie tej oferty z nazwą. I zarzekał się, że on nie ma takiej oferty na moim koncie. I nie może tego zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zrozumieć, że każdemu oferty za 49zł nie dadzą. Przecież ta firma musi zarobić. Jeśli każdy będzie płacił w tej granicy, to więcej niż pewne, że to co będą nadawać zrówna się z ofertą CP czyli "wiejskiej tv". Jeśli komuś zaproponują 59zł za U+ 6xC+, a ten wybrzydza bo o 5zł za drogo mu. Wybaczcie, ale moi znajomi odeszli definitywnie z Cyferki, nie przechodząc do NC+, właśnie przez takie grymaszenie. Trzeba też umieć się z nimi targować, ale też trzeba umieć wyczuć, że dana oferta jest ofertą ostateczną dla danego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpina, kpina i jeszcze raz kpina.
W pełni się zgadzam t o jawna nawet kpina ale z czytelników .. Od lat zawodowo zajmuje się sprzętem SAT(montaż) znam osobiście wielu co migrowali z cyfry do nc i nikt nie dostał takich super ofert.. dostali fajne oferty ludzie z dawnej nki ... ale pisałem dlaczego nkowicze dostali takie a nie inne tak dobre oferty... jedynie w sieci bez żadnych dowodów krążą opowieści o super ofertach dla ludzi z dawnej cyfry .. A teraz jak się okazuje brak niby tej oferty za 49 złotych.. Czyli czysta kpina z czytelników forum sat i nie tylko...

Pozdrawiam

 

Bzdura, jestem "pocyfrowy" i dostałem za 49 wklejałem nawet tutaj uznaną reklamacje

To, że sam nie potrafiłes wynegocjować tak niskiej stawki nie znaczy, że jej ktoś inny nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam t o jawna nawet kpina ale z czytelników .. Od lat zawodowo zajmuje się sprzętem SAT(montaż) znam osobiście wielu co migrowali z cyfry do nc i nikt nie dostał takich super ofert.. dostali fajne oferty ludzie z dawnej nki ... ale pisałem dlaczego nkowicze dostali takie a nie inne tak dobre oferty... jedynie w sieci bez żadnych dowodów krążą opowieści o super ofertach dla ludzi z dawnej cyfry .. A teraz jak się okazuje brak niby tej oferty za 49 złotych.. Czyli czysta kpina z czytelników forum sat i nie tylko...

Pozdrawiam

 

Bzdura i raz jeszcze bzdura. Na aktualnym numerze Abonenta jestem w Cyfrze od początku 2011 roku. Dostałem to co w podpisie, tj. Canal+ Silver (z 6xC+), Multiroom (2xCameleon), Pace PVR, HBO (6m/0zł). Wszystko za: 64,00 PLN

Po mnie umowę przedłużała siostra. Jest w Cyfrze od początku 2011 roku. Więdząc co mam ja chcielismy to samo, czyli dodatkowe HBO na 6 m-cy. Ale okazało się, że na jej kontrakcie nigdy HBO nie miała włączone więc konsultant powiedział, że się nie da. Dostała więc Universe+ (z 6xC+), Multiroom (2xCameleon), Pace PVR. Wszystko za 49,00 PLN

 

PS. Godunow, jaki chcesz dowód ? PDF (z ICA) i PRT-SC ICA Ci wystarczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu mój brat dostał universe+ i 6xC+ za 49zł na 12 miesięcy. migrował z canal+ start HD.

powiem szczerze - patrząc na to co ma teraz i wspominając ceny abonamentów z cyfry+ uważam, że cena 59zł (którą proponują wielu z was) jest uczciwą ceną za taki pakiet. a jeżeli ktoś ugrał cenę 49zł to jest szczęściarzem. pewne jest też, że każdy takiej ceny nie dostanie.

pamiętacie co było wielkim bólem po starcie nc+? okazało się, że trzeba będzie płacić dużo więcej za pakiety podobne do tych z N-ki lub Cyfry+. teraz ten ból chyba już mija, bo wiele osób zmigrowało i chwalą sobie nowe ceny. kto słyszał w ostatnich tygodniach o facebookowym anty nc+? cisza. świadczy to o tym, że ludzie już nie są wkurzeni. zawsze będę bardzo dobrze wspominał anty nc+, ponieważ wg mnie to dzięki tej akcji dostajecie teraz universe+ i 6xC+ za 49/59zł lub silver+ i 6xC+ za 64 zł. w najlepsze trwa rozdawnictwo HBO za darmo na 6 lub 12 miesięcy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z DUK - moja umowa wygasa 30 czerwca. Obecnie Optimum HD, MR, PVR250 .

Propozycje, albo Universe za 49 zł , albo Platinium za 99 zł. Do tego MR ( dwie karty ) który posiadam za Ozł oraz wymiana PVR 250 na Pace 500 i wtedy dekoder O zł.

Jeśli zostanę przy PVR 250 to opłata 10zł na miesiąc. Nie ma dla mnie oferty Universe plus 6x C+ , ponoć nie ma w ofercie takiej.

Podziękowałem i czekam do końca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...