Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu przedłużyłem umowę. Pakiet Universe, multiroom, 6xC+, wymiana jednego dekodera na Pace za 59 zł miesięcznie. Czyli będę płacił 4 zł mniej niż za Komfort + z multiroomem, który miałem do tej pory i jak dla mnie jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podczas odczytywania umowy przez konsultanta wyraziłeś zgodę na natychmiastowe świadczenie usługi to te 10 dni nie przysługuje ci

 

To zależy jak na to patrzeć brak świadczenia przez operatora wynegocjowanego (dodatkowego pakietu) - jest świadczeniem niepełnym przez co można to uznać za świadczenie niezgodne z treścią umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa konczy mi sie z koncem maja. wypowiedzenie wyslane. mam teraz superpremium+MR+ultrabox+CAM+HBO wszystko za 114. dzwonia do mnie od 2 tygodni. najbardziej zalezy mi na sporcie. wczesniejsze propozycje to platyna za 119. dzis telefon z DUK. Caly czas utrzymuja ze cala paczka C+ tylko przy pakiecie platinium. Facet proponuje pakiet platinium+MR+ultrabox+CAM wszystko za 99. powiedzialem zeby dorzucil HBO- ma oddzownic. najbardziej chcialbym universe z 6C+ ale twierdza ze to wlasnie pakiet platinium. Brac ta platyne za 99 czy czekac do konca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed chwilą sam zadzwonilem do Duk oferta universe+6xC+ 59 zł + history hd 1.99 zł razem 60.99 zł zgodziłem sie bo będe miał taniej niz miałem za wiecej wczesniej canal+ optimum hd za 65 zł i takie pytanko własnie sprawdzam ICA cennik tam jest calkiem inny.

UNIVERSE+79zł

OPCJE DODATKOWE:

CANAL+ PLATINUM OP70zł

HISTORY HD 1.99 zł

to chyba tyle by kosztowało bez promocji ? do godziny ma niby wszystko działac narazie na tych kanałach ktore powinny sie pojawić mam brak uprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z DUK dzwonią z zastrzeżonego ? Bo dzisiaj siostra miała niby z DUK telefon a byl on z zastrzeżonego. I gadają totalne bzdury. Najlepszy hit to to, że wg nich sa tylko 4 kanały nie gwarantowane, a jak zapytalem jak sie to ma do oferty na stronie to powiedzial, że to od wczoraj :P Cuda w tej nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O history hd polsat hd espn america polsat sport news z tym sprzętem zapomnij

 

Wiem ale chciałem zostać przy karcie cameleon esp america mi nie zalezy ani na polsat sport news jedynie ten history hd co będe musiał go mieć w sd zobaczymy kiedy dodadzą kodowanie jak wogole to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed chwilą sam zadzwonilem do Duk oferta universe+6xC+ 59 zł + history hd 1.99 zł razem 60.99 zł zgodziłem sie bo będe miał taniej niz miałem za wiecej wczesniej canal+ optimum hd za 65 zł i takie pytanko własnie sprawdzam ICA cennik tam jest calkiem inny.

UNIVERSE+79zł

OPCJE DODATKOWE:

CANAL+ PLATINUM OP70zł

HISTORY HD 1.99 zł

to chyba tyle by kosztowało bez promocji ? do godziny ma niby wszystko działac narazie na tych kanałach ktore powinny sie pojawić mam brak uprawnien.

to miłego płacenia za coś czego na oczy nie zobaczysz.ciesz się z History HD w SD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mogli by dać ale trzeba na czymś zarobić mnie martwi raczej inna sprawa z tego co czytam tutaj niektore osoby zostały zrobione w bambuko na canal+ ze po 2 miesiącach przestało śweicic ze jakas promocja zebym ja tak nie miał dlatego dopytywałem oto mowił mi ze promocja 12 miesiecy tak jak umowa i ze to będzie.Dekoder pace pvr 500 ma byc za free jutro ide do punktu zapytac czy mają na stanie mysle ze będzie chyba lepszy od tego SAGEMCOM DSI87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...