Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta nadal żenująca i zdecydowanie za droga

Król ŻULJAN i jego ekipa przepraszając ugiął tylko jedno kolano, a powinien za te cyrki przed nami abonentami klęknąć na oba kolana i jeszcze rozpiąć rozporek i zabrać się do roboty :twisted:

ostro do roboty

Cytat z Anty NC+:

"...nowa oferta nc+ już nie jest strzałem w stopę ale w strzałem w kolano.Teraz trzeba czekać aż nc+ strzeli sobie w łeb"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumialem ze ci co mieli canal plus czyli cyfra dostanie nsport do konca a npremium paczke canal plus. ale czy dobrze zrozumialem to przekonam sie chyba z czasem bo nikt narazie nie bedzie w stanie odpowiedziec na to pytanie

nSport na 3 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest info z dzisiejszego listu

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisje m.in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA,T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połowie marca przedłużyłem taki pakiet:

superpremium

mr z 2 kartami

pace pvr

hbo go

filmbox i cinemax za darmo na 7 ms

nsport i mgm za darmo na 6 ms

 

wszystko za 94 zł.

 

po dzisiejszym liście miłościwie panującego Żuliena wnioskuję, że mogę na tym zostać do końca umowy a więc do października 2014 ?

no git :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest info z dzisiejszego listu

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisje m.in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA,T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.)

nie dziwi Cie to slowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie mam ofertę C+Superpremium+HBO+Pace+MR Cameleon - całość za 128,00 zł

 

Oferta dla mnie na chwilę obecną: C+Platinum+HBO+MR+Pace 0 zł- razem 139,00 zł (rozbijając to wychodzi Platyna za 99 złotych, HBO 30, MR 10 lub Platyna 119, HBO 20, MR 10)

 

Podwyżka o 11 złotych, zostaję na tych samych dekoderach i MR Cameleon. Można powiedzieć, że w tych 11 złotych dostaję do końca umowy (a nie na 3 m-ce) Nsport, FOX, MGM, BBC i parę dziecięcych.

 

I teraz pytanie:

1. Pozostać przy swojej obecnej ofercie - umowa kończy mi się w lipcu?

2. Wysłać wypowiedzenie i liczyć na to, że ugram jeszcze chociaż te 11 złotych?

3. Brać to i nie jątrzyć?

 

Poradźcie coś drodzy koledzy/koleżanki :)

:?::?::?::?::?:

Skoro jesteś zadowolony z aktualnego abo, to gdzie ci się śpieszy. Złóż wypowiedzenie i czekaj. Możesz je wycofać telefonicznie nawet ostatniego dnia okresu wypowiedzenia (chociaż można by jeszcze to sprawdzić :roll: ) Ja w każdym razie chyba tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest info z dzisiejszego listu

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisje m.in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA,T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.)

nie dziwi Cie to slowo?

nie krócej to znaczy ,że na 100% będzie do 30 czerwca(w moim przypadku to trochę dłużej,bo dostałem nsport na 6 miesięcy),ale co będzie po 30 czerwca to nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Proszę przeczytać uważnie ze zrozumieniem odnośnie terminu 30 czerwca:

Klienci platformy n otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleToon/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisję m. in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA, T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać uważnie ze zrozumieniem odnośnie terminu 30 czerwca:

Klienci platformy n otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleToon/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisję m. in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA, T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy.

Obecnie dodali też dopisek nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r. do zdania o nsporcie

http://ncplus.pl/list

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti nsportu to sytuacja wygląda dość prosto. Ci którzy przedłużali umowę przed fuzja dostali kanał do tzw. testowania na 6 mc. A więc będą go mieli przez ten okres. Później jeśli chcą go mieć to muszą migrować i wziąć choćby najtańszy pakiet w którym jest dostępny na stale. Natomiast reszta dostała go w promocji na 3 mc to znaczy od 1 kwietnia do końca czerwca. Tak to wygląda na chwilę obecną. A co będzie od lipca to już nawet wróżka nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem dziś telefon z BUK czy jak to się tam nazywa - wreszcie zauważono moje wypowiedzenie. Oferta jaką przy tej okazji otrzymałem jest delikatnie mówiąc niesatysfakcjonująca: c+ Platinum + MR 109 zł jedynie zeszli mi z aktywacji zamiast 198zł (wymiana głównego tunera + MR) na 108zł Umowa na 12 miesięcy. Proponowano mi owszem jakieś inne kombinacje z niższym pakietem + HBO - zależało mi jednak na LM i LE a to dostępne będzie tylko w pełnym C+

Zaproponowałem by zabrali mi rozgrywki Ekstraklasy - nie ma opcji ;)

Oferty wysłuchałem podzieliłem się swoimi uwagami i tyle - wypowiedzenia nie cofam bo obecna umowa kończy mi się w maju. Zaproponowałem by opłatę za MR dali 0 zł lub w tej cenie dorzucili HBO kosztem VOD itp. Na dziś nie ma takiej opcji - wyraziłem oczywiście zainteresowanie migracją jeśli zmienią podejście i sami wyjdą z lepszą ofertą bo ja nie będę targować się o 5 czy 10 zł w rachunku - jak im nie zależy na kliencie i lepszej opinii o platformie nc+ to niech sami dadzą wyraźny rabat satysfakcjonujący mnie i ich. Wbrew temu co im się zdaje - to ja znajdę sobie alternatywę dla TV a oni czym zastąpią brak wpłat od klientów ? Sezon na sport i tak się kończy LM w tej fazie można obejrzeć w otwartym paśmie a na gwiazdkę jak nic zrobią dla nowych abo promocje - więc jeśli nie zadzwonią tragedii nie będzie tylko DVB-t + internet + FTA. Tak więc głowa do góry - ja pamiętam czasy 2 programów w TV i było naprawdę co robić :D BEZ NICH DA SIĘ ŻYĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...