Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tym składowaniem listów to jest świetny ruch franca żabojada - za 2 tyg wydadzą komunikat że każdy otrzymal list i że nikt nie wypowiedział umowy więc z automatu został migrowany na 18 m-c z ceną 40-50 zł wyższą od tej jaką płacił obecnie; reklamacji nie uwzględniamy! płać i płacz - nowym wymiar telewizji!!! :lol2:

Oczywiście że tak mają prawo zrobić, i nic im według obowiązującego w tym chorym kraju prawa nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.sorka ze troche nie w temacie,ale tu prawdopodobnie dostane najszybciej odpowiedz.dzwonilem pod nr podany na stronie c+ w sprawie wymiany anteny na wieksza poniewaz na mojej tj.60cm aktualnie nie odbiera nawet jeden kanal sd.facet mi sypnol prawie 400zl z z montazem.czy to takie sa standardowe ceny czy tylko u nich tak drogo to jest?

 

Oj ale pojechał z tą ceną, kup sobie 80 za około 100 zł i znajdź jakiegoś lokalnego montera, albo jak masz łatwy dostęp sam to zrób. Naprawdę jest to banalnie proste, sam już to 3 razy robiłem. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? zapłaciłem za antenę 90cm i montaż 150zł :woot:

Na 60tce wszystkie kanały HD śmigały bez problemu!

U mnie też na mniejszej /60/ antenie też nie śmiga część kanałów HD. U dystrybutora NC+ krzyknęli za wymianę i większą antenę 200 zł.[/qu

jak dzwonilem na nr ze strony c+ z dojazdem i montazem 450zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na mniejszej /60/ antenie też nie śmiga część kanałów HD. U dystrybutora NC+ krzyknęli za wymianę i większą antenę 200 zł.[/qu

jak dzwonilem na nr ze strony c+ z dojazdem i montazem 450zl

U mnie na 60-tce przez 4 lata WSZYSTKIE HD chodziły bezproblemowo. Zakłócenia były jedynie podczas obfitych opadów deszczu i śniegu.

Wszystko zależy od ustawienia anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym składowaniem listów to jest świetny ruch franca żabojada - za 2 tyg wydadzą komunikat że każdy otrzymal list i że nikt nie wypowiedział umowy więc z automatu został migrowany na 18 m-c z ceną 40-50 zł wyższą od tej jaką płacił obecnie; reklamacji nie uwzględniamy! płać i płacz - nowym wymiar telewizji!!! :lol2:

Myślę że tu może chodzić o coś innego. Jeśli abonenci C+ teraz dostaną listy to mogą się ich wystraszyć i z powodu usunięcia kanałów wypowiedzieć umowę już teraz. Jeśli dostaną te listy np. na początku maja i jeśli wystraszą się oferty to z Cyfrą + będą mogli się pożegnać dopiero od 1 lipca czyli będą musieli płacić jeszcze przez co najmniej 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie mogą na siłę "zmigrować" bez zmian zarówno w ofercie jak i regulaminie i w związku z tym muszą wysłać pisma.Najpewniej sami nie wiedza co robić i stąd wstrzymanie. Moze wystraszyli sie liczby wypowiedzeń od Nkowców i słusznie zauważyli,że ta korespondencja ruszyłaby jeszcze większą lawinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili. Nadal Platinum + HBO za 129zł. Prosiłem, żeby już nie dzwonili więcej. Zostaję przy CP full za 89zł + 3mce za 79zł...po prostu przegrałem z nc+. Poddaję się, nie miałem siły walczyć :sciana:

 

Z MR z dekoderem?? Ludzie piszcze wszystkie szczegolowe informacje cen, bo pukrywanych oplat jest cala masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym składowaniem listów to jest świetny ruch franca żabojada - za 2 tyg wydadzą komunikat że każdy otrzymal list i że nikt nie wypowiedział umowy więc z automatu został migrowany na 18 m-c z ceną 40-50 zł wyższą od tej jaką płacił obecnie; reklamacji nie uwzględniamy! płać i płacz - nowym wymiar telewizji!!! :lol2:

Myślę że tu może chodzić o coś innego. Jeśli abonenci C+ teraz dostaną listy to mogą się ich wystraszyć i z powodu usunięcia kanałów wypowiedzieć umowę już teraz. Jeśli dostaną te listy np. na początku maja i jeśli wystraszą się oferty to z Cyfrą + będą mogli się pożegnać dopiero od 1 lipca czyli będą musieli płacić jeszcze przez co najmniej 2 miesiące.

Z powodu usunięcia kanałów Cyfrowcy mogą rezygnować już teraz, bo kanałów już nie ma, co jest wystarczającym powodem do rozwiązania umowy. Nie muszą się "wystraszyć" listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyłem rozmowę w sprawie migracji.

Migruję z Canal+Optimum umowa kończy mi się w lipcu.

Warunki nowej propozycji nie zostały mi jeszcze przedstawione więc postanowiłem sam zadzwonić i

wynegocjowałem następujące warunki:

 

Umowa 12 miesięcy, dekoder 0zł, Platinium 99zł

 

Co o tym sądzicie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Optimum HD za 54zł/mc

Dzwoniłem do nich i proponowali mi C+gold za 79zł + History HD za 1,59zł

Pytałem o pakiet universe+ na co konsultant odpowiedział mi, że mogę mieć go w cenie 59zł - czyli jak nowy abonent.

Udało się komuś z Was wziąć universe+ w nieco lepszej cenie jak 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj, było wiele razy! Wysyłasz wypow. w związku z:

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Optimum HD za 54zł/mc

Dzwoniłem do nich i proponowali mi C+gold za 79zł + History HD za 1,59zł

Pytałem o pakiet universe+ na co konsultant odpowiedział mi, że mogę mieć go w cenie 59zł - czyli jak nowy abonent.

Udało się komuś z Was wziąć universe+ w nieco lepszej cenie jak 59zł?

Ktoś wcześniej pisał że dostał universe+ za 49zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...