Skocz do zawartości

All Inclusive+ - co dokładnie wchodzi w skład tego pakietu?


Losan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem, ze to moj pierwszy post, ale musiałem sie w koncu wypowiedzieć, bo od dluzszego czasu sledze watki na tym forum, przede wszystkim za sprawa fuzji i tego ze glowne forum czesto padało. Jakby co to od kilku lat mam konto na forum n--> ncplus pod takim samym nickiem - to tak żeby nie było zbednych podejrzeń.

 

Moja migracja nastapiła w dniu 15 kwietnia.

 

All inclusive z multi premium w cenie 159 zł do konca 2013, nastepnie 179. Umowa 18 msc.

 

Wymiana turbo CRLA na mediabox 199 zł. Chciałem jeszcze w gratisie nowa antene, poniewaz stara zjada rdza, no ale sie nie udało ;)

 

Czuje tez w kosciach ze spokojnie daloby rade wynegocjowac cene 159 zł na caly okres umowy, jednak zabraklo mi animuszu w targowaniu ;), tym bardziej biorac pod uwage jakie od wczoraj ofrty migracyjne mieli co niektorzy z N.

 

Edit

 

Byłem w punkcie NC+ po antene, haha normalnie żart roku. Antena nie dość, że 70, to jeszcze jest tak przemalowana że przez napis NC+ perfidnie prześwituje napis cyfra+ hahaha no nie moge. Przedzwoniłem do kilku punktów w mieście i wszędzie to samo. Masakra

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widocznie konsultant o tym nie wiedzial :P ale spoko nie musisz nawet tych 500 metrow isc ;-) Mi dali All in za 179zl w punkcie teraz mam rabat od prezesa to bedzie 159 od maja.Zostawilem Pace pvr z Cyfry i teraz sie wkur....m jak wiekszosc ludzi bo nie mam niektorych kanalow,ale reklamacja juz poleciala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te anteny to normalna sprawa zamalowane logo cyfry na czarne nc+ ,to bylo do przewidzenia wszystko w nc+ jest robione jak najtanszym kosztem,a przeciez najlatwiej jest zamalowac logo,musza wyprzedac to co im zostalo.Ja mam antene 80 cm ,kiedys byly takie w cyfrze i spisuje sie swietnie,zero problemow nawet w czasie mocnego deszczu czy sniegu,tvny w hd nie tna.Tak samo,opakowania od dekoderow,na zewnatrz cieniutki karton z logo nc+ a w srodku normalne pudekla od n czy cyfry+.Nie chce wymieniac dekodera jakos,mi te nkowe nie leza a mialem stycznosc.Pace ma duzo wad co wie kazdy kto go uzywal ale dekodery adb tez maja swoje wady,ja juz sie przyzwyczailem do Pace.Mediabox pewnie jest lepszy od turbo ale czy duzo lepszy to nie wiem ,nie czytalem opini.Co do ceny za pakiet to spoko ja place swoje ale nie beda mnie oszukiwac,bo takie kanaly jak POLSAT HD czy HISTORY HD mam gwaratowane.Wiadomo ze ceny beda spadac a oferty beda coraz lepsze ale to jest normalna kolej rzeczy,ja tylko wymagam kanalow ktore mam w pakiecie,a jesli komus uda sie dostac takie ceny jak napisales to tylko pograrulowac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te anteny to normalna sprawa zamalowane logo cyfry na czarne nc+ ,to bylo do przewidzenia wszystko w nc+ jest robione jak najtanszym kosztem,a przeciez najlatwiej jest zamalowac logo,musza wyprzedac to co im zostalo.

 

Jestem przeciwnikiem nc+ ale tu sie nie zgodze. Ta czerwona farba szybko blakla. Ta czarna farba jest bardziej wytrzymala na slonce. Na zachodzie wiekszosc platform drukuje juz tylko czarne anteny a np brytyjska Sky nie drukuje wcale. Jednym z atutow jednokolorowych nadrukow sa napewno nizsze koszta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy rzeczywiście ktoś z nowo migrujących z Cyfry dostał ofertę AI poniżej 179 zł. ? Ja miałem wczoraj pierwszy telefon, mam Prestiż do 30 czerwca 2014 r. po ostatnich przedłużeniach związanych z właczaniem Nsport i MGM HD :), padła propozycja 179 zł. za AI. Powiedziałem miłej Pani, żeby zatelefonowali gdy będzie można odbierać wszystkie programy ze starą kartą Cyfry, innymi słowy, gdy właczone zostanie kodowanie Nagry dla Polsatu HD, History HD, Polsat Sport News i ESPN America. Nie chcę brać dekodera nc+ bo nie po to inwestowałem w TV z tunerem satelitarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale pakietu All Inclusive nie da się wziąć za mniej niż 179zł - poza tym słyszałem, że obniżka 20zł jest możliwa do końca grudnia 2013r. ale tylko dla tych abonentów, którzy zmigrowali za normalną cenę tego pakietu, czyli za 199zł mies. W efekcie nikt nie zapłaci 159zł, tylko wszyscy dostaną najwyżej AI za 179zł miesięcznie - takie informacje słyszałem od Konsultanta nc+. Myślę jednak, że pakiet AI wart jest ceny 179zł. Osobiście na 99% będę migrował na ten pakiet w poniedziałek i wszystkich też do tego zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale pakietu All Inclusive nie da się wziąć za mniej niż 179zł - poza tym słyszałem, że obniżka 20zł jest możliwa do końca grudnia 2013r. ale tylko dla tych abonentów, którzy zmigrowali za normalną cenę tego pakietu, czyli za 199zł mies. W efekcie nikt nie zapłaci 159zł, tylko wszyscy dostaną najwyżej AI za 179zł miesięcznie - takie informacje słyszałem od Konsultanta nc+. Myślę jednak, że pakiet AI wart jest ceny 179zł. Osobiście na 99% będę migrował na ten pakiet w poniedziałek i wszystkich też do tego zachęcam.

Bzdury gadasz jeśli chodzi o cenę. Ja zmigrowałam za 179 i mam obniżkę do 159 (odpowiedni komunikat na ekranie TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale pakietu All Inclusive nie da się wziąć za mniej niż 179zł - poza tym słyszałem, że obniżka 20zł jest możliwa do końca grudnia 2013r. ale tylko dla tych abonentów, którzy zmigrowali za normalną cenę tego pakietu, czyli za 199zł mies. W efekcie nikt nie zapłaci 159zł, tylko wszyscy dostaną najwyżej AI za 179zł miesięcznie - takie informacje słyszałem od Konsultanta nc+. Myślę jednak, że pakiet AI wart jest ceny 179zł. Osobiście na 99% będę migrował na ten pakiet w poniedziałek i wszystkich też do tego zachęcam.

 

 

Dostałem od nich e-mail. Mam obniżkę o 20 PLN, a nie płacę 199/mies, tak więc dwa razy się upewnij za nim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od nich e-mail. Mam obniżkę o 20 PLN, a nie płacę 199/mies, tak więc dwa razy się upewnij za nim coś napiszesz.

A czy ja się pod tym podpisuję? Piszę, że tak mnie ktoś poinformował. Zawarłem w swojej wypowiedzi odpowiednią strukturę logiczną i skomplikowaną strukturę gramatyczną, która wskazuje na imperatyw mojej niemożności co do zweryfikowania informacji, którą otrzymałem. Logika załatwia pewne sprawy i porządkuje nasze życie, więc to Ty się upewnij, zanim coś napiszesz :D

 

A ja zachęcam do NIE BRANIA All Inclusive za 179 pln. To nie jest uczciwa cena w sytuacji Pace 500 , gdzie brak serwisów VoD , Postat HD i History HD.

Uczciwa cena jest wtedy , gdy odliczą za usługi , z których nie są w stanie się wywiązać.

 

Do kogo masz o to pretensje? Możesz zmigrować do nc+, biorąc tuner np. mediaBOX+ i cieszyć się kolekcjami VOD.

Słuchajcie: nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jednak przestańmy krytykować wszystko, tylko dlatego, że jest inne i trochę trzeba dopłacić. Cena 179zł mies. jest odpowiednia za rozrywkę na najwyższym poziomie. To akurat moje zdanie i ja jestem w stanie za ten pakiet tyle zapłacić. A każdy może sobie myśleć, co chce, widzieć, co chce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwakii , serce ty moje - udaj trochę (TYCI,TYCI),że nie jesteś z agencji PR.

Ile ci płacą?

 

Małgorzato, serce - ja mogę nawet udowodnić, że nie jestem z agencji PR nc+, ale najpierw Ty musisz udowodnić, że nie jesteś z PRu Cyfrowego Polsatu :)

Ile Ci płacą, słońce? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90, śmiech śmiechem, ale jak byłem dotąd przeciwnikiem przaśnego Polsatu, tak teraz zaczynam patrzeć na ich ofertę przychylniejszym okiem, szczególnie gdy połączyć ją z tańszym pakietem nc+ z dodatkiem 6xCanal+.

 

W CP przynajmniej nie ma epidemii niegwarantowania kanałów, a to jest dosyć cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego Cień bardzo słuszna uwaga. Też to brałem pod uwagę, ale zważywszy, że od wielu miesięcy zarówno na kanałach npremium jak i na kanalach C+ jest coraz mniej ciekawych produkcji, a lecą tylko nieustanne powtórki, stwierdziłem , że pakiet full od Solorza plus karta AJS gwarantują mi za śmieszne pieniądze najsensowniejszą ofertę. Niby dla wielu dziwne i obrazoburcze bo w końcu wmawiano nam nc+ jako nową platformę dla "elyty" , ale prawdziwe. Solorz plus AJS to ciekawa alternatywa dla wielu fanów kina i sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...