Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka akcja na facebooku to zwykłe [beep]two, a co najmniej brak dobrego smaku i kultury osobistej - zwykłe polowanie na czarownice, próba zaszczucia człowieka; Wojciech jagoda jest jaki jest - może kontrowersyjny, ale ma swoje wyraziste poglądy, potrafi barwnie je prezentować i w tym cały jego urok; często nie zgadzam się z jego wypowiedziami, być może irytuje sposób jego komentarza ale W. Jagoda nie jest przez to nudny - czasami wkurzy, czasami rozbawi; kolejną akcją na facebooku będzie zbieranie głosów by usunąć panią ekspedientkę bo krzywo się uśmiecha, pana kierowcę autobusu bo ma źle zawiązany krawat? Ludzie opamiętajcie się; w minionych wiekach byliśmy oazą tolerancji a teraz wykorzystujecie media by wykluczać ludzi z życia społecznego bo coś wam się w nich nie podoba. Koszmar.

Zróbcie lepiej coś pożytecznego i zbierajcie głosy by liga włoska była na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

kiedy wy macie czas te ligi oglądać :?::wink:

dzieci nie macie :?::wink:

 

Ja, nastolatek nie mam dzieci hehe Ja mam czas oglądać około 7 meczów tygodniowo, do tegozżużel, NBA, euroliga, siata. No i jak jest to LM/LE. Średnio tygodniowo w czasie czerwiec-listopad potrafię obejrzeć ok. 9 wydarzeń sportowych, a grudzień-maj to około 15 wydarzeń sportowych. Do tego znajduje czas na uprawianie sportu i na nauke

 

ciekawy jestem co robia Twoi rodzice w tym czasie ??? 15 wydarzen sportowych , to jest co najmniej 30 godzin tygodniowo, czyli jakies minimum 4,5 h dziennie przed telewizorem !!!??? masakra, a kiedy masz czas na rozmowe z rodzicami, spotkania z przyjaciolmi , dziewczyny, przeczytanie fajnej ksiazki , wyjscie do kina itp. ???? zycie Ci ucieknie przed TV . tez jestem fanem sportu i lubie sobie poogladac (i nie zamierzam z tego rezygnowac , hehe:) no ale mam tez czas na inne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski na stronie nc+:

- Rozpędzamy się z ligą do prędkości okołokosmicznych. To już nie żarty. Nie powinno się, a wręcz nie wolno przegapić niedzielnych spotkań naszych pucharowiczów po europejskich podróżach. Nie ma też powodu, by odpuścić sobie debiuty Pawła Brożka w Wiśle i trenera Adama Buczka w Zagłębiu. Obu dzieli tylko pięć wiosen - co niezbicie wskazuje na to, że z jednej strony w Lubinie zagrano odważnie i va banque, a z drugiej, że chcąc nie chcąc Paweł już dawno przestał być piłkarzem z kategorii „młodych, zdolnych, perspektywicznych”. A skoro mowa o debiutach, to cieszę się, że do Kamila Kosowskiego, Adama Marchlińskiego i Bartosza Glenia do ekipy naszych sprawozdawców dołącza od tej kolejki Wojciech Jagoda, którego będzie można usłyszeć w piątek podczas transmisji meczu Zawiszy z Pogonią – mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja na facebooku to zwykłe [beep], a co najmniej brak dobrego smaku i kultury osobistej - zwykłe polowanie na czarownice, próba zaszczucia człowieka; Wojciech jagoda jest jaki jest - może kontrowersyjny, ale ma swoje wyraziste poglądy, potrafi barwnie je prezentować i w tym cały jego urok; często nie zgadzam się z jego wypowiedziami, być może irytuje sposób jego komentarza ale W. Jagoda nie jest przez to nudny - czasami wkurzy, czasami rozbawi; kolejną akcją na facebooku będzie zbieranie głosów by usunąć panią ekspedientkę bo krzywo się uśmiecha, pana kierowcę autobusu bo ma źle zawiązany krawat? Ludzie opamiętajcie się; w minionych wiekach byliśmy oazą tolerancji a teraz wykorzystujecie media by wykluczać ludzi z życia społecznego bo coś wam się w nich nie podoba. Koszmar.

Zróbcie lepiej coś pożytecznego i zbierajcie głosy by liga włoska była na nc+

Dobry smak i kultura osobista? A co to ma do rzeczy? Wykluczanie z życia społecznego? Chyba Ci upał zaszkodził. Akcja (która pewne nic nie da) ma na celu odsunięcie tego niespotykanego talentu komentatorskiego od komentowania meczy w c+. Nie interesują mnie jego poglądy, niech sobie je prezentuje gdzie chce, ale ten koleś po prostu NIE UMIE KOMENTOWAĆ MECZY I SIE DO TEGO NIE NADAJE! Więc jak nc+ chce zostawić taki talent to niech da mi oryginalną ścieżkę dźwiękową gdzie nie będę słyszał Pana Jagody :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dajcie spokój kto będzie komentował......

pytanie jest takie kto ogląda ekstraklasę....bo na pewno nie ja :wink:

szkoda pieniędzy na prawa do ekstraklasy,odnoszę wrażenie że chłopaki na osiedlu grają lepiej w piłkę niż np.kolejorz ......

a teraz mnie hejtujcie :wink:

a co do komentowania to nikt nie pobiję Sergiusza Ryczela podczas meczu BVB -Real Madryt :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
masochisci wybieraja Ekstraklase. Normalni ludzie, ktorzy lubia obejrzec dobre, pilkarskie widowisko i zobaczyc zawodnikow ktorzy cos swoja gra prezentuja wybieraja ligi zagraniczne.\

 

Ja naleze do tych drugich ^^

bardzo dobrze to określiłeś ,zgadzam się z tobą :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek jest prosty:Fanatycy danych klubow i masochisci wybieraja Ekstraklase.

Dziwne, że transmisje polskiej ekstraklasy cieszą się większa oglądalnością niż mecze Premiership, nudnej Primera Division czy Ligue 1 : )

I dziwne, że Canal+ opłaca się wydawać takie pieniądze rocznie na transmisje. Bez polskiej ekstraklasy nie ma C+ :)

 

Teraz tylko czekać aż Kalinowskiemu dadzą komentować mecz Legii Warszawa, dopiero będzie show ;/

"Emocje" Kalinowskiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ciekawe co sądzą ci co jeżdżą na ustawki :lol2:

dziwne jest to że NC+ poszła w stronę reklamy Ekstraklasy w TV niż.... samej platformy NC+

gdzie jest "adam z galerii i jego nowa definicja rozrywki " :?:

ps.ogólnie nasza NC+ nie jest zła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

lukas_k masz rację że NC+ ma gdzieś to jaki jest poziom tyle że to złe bo gdyby platformy cyfrowe poszły na jakość a nie na zysk... to może za 10 lat ekstraklasa wyglądał by inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie - Ekstraklasa ma najlepszą oglądalność i stacja ma gdzieś jaki jest poziom. Jest oglądalność, kasa, więc warto w to inwestować.

 

Nie no - my wiemy, ze Ekstraklasa rzadzi w Canal+ i praktycznie kazdy Ją oglada - dlatego maja z tego kase i nic zmieniac nie beda. Ja np. sam ogladam czasami jak nic w TV nie ma, z nudow Ekstraklase, glownie mecze Legii, bo mieszkam w Warszawie. Jezeli mecz jest OK to zostawiam, jezeli tragedia, to przelaczam a pozniej wracam, zeby zobaczyc czy cos sie zmienilo. Oczywiscie gdy leca juz ligi zagraniczne, to praktycznie w ogole nie ogladam Ekstraklasy :D

 

Nie jestem totalnym przeciwnikiem - tylko blagam, jezeli daja juz te mecze do emisji to niech cos porzadnego soba prezentuja, bo czasami mecz jest bardzo dobry, ale w wiekszosci przypadkow zawodnicy potykaja o pilke/wlasne nogi i nie graja nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja na facebooku to zwykłe [beep], a co najmniej brak dobrego smaku i kultury osobistej - zwykłe polowanie na czarownice, próba zaszczucia człowieka; Wojciech jagoda jest jaki jest - może kontrowersyjny, ale ma swoje wyraziste poglądy, potrafi barwnie je prezentować i w tym cały jego urok; często nie zgadzam się z jego wypowiedziami, być może irytuje sposób jego komentarza ale W. Jagoda nie jest przez to nudny - czasami wkurzy, czasami rozbawi; kolejną akcją na facebooku będzie zbieranie głosów by usunąć panią ekspedientkę bo krzywo się uśmiecha, pana kierowcę autobusu bo ma źle zawiązany krawat? Ludzie opamiętajcie się; w minionych wiekach byliśmy oazą tolerancji a teraz wykorzystujecie media by wykluczać ludzi z życia społecznego bo coś wam się w nich nie podoba. Koszmar.

Zróbcie lepiej coś pożytecznego i zbierajcie głosy by liga włoska była na nc+

Dobry smak i kultura osobista? A co to ma do rzeczy? Wykluczanie z życia społecznego? Chyba Ci upał zaszkodził. Akcja (która pewne nic nie da) ma na celu odsunięcie tego niespotykanego talentu komentatorskiego od komentowania meczy w c+. Nie interesują mnie jego poglądy, niech sobie je prezentuje gdzie chce, ale ten koleś po prostu NIE UMIE KOMENTOWAĆ MECZY I SIE DO TEGO NIE NADAJE! Więc jak nc+ chce zostawić taki talent to niech da mi oryginalną ścieżkę dźwiękową gdzie nie będę słyszał Pana Jagody :lol: .

 

Widzisz, próbujesz dyskutować o gustach, a o tym się nie dyskutuje. Obrażasz mnie tekstem o upałach, może zacznij akcję piętnowania mnie na facebooku albo innym tego typu szajsie. Nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu. Dyskurs z Tobą skończyłem. Pozdrawiam Pana Wojtka Jagodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja na facebooku to zwykłe [beep], a co najmniej brak dobrego smaku i kultury osobistej - zwykłe polowanie na czarownice, próba zaszczucia człowieka; Wojciech jagoda jest jaki jest - może kontrowersyjny, ale ma swoje wyraziste poglądy, potrafi barwnie je prezentować i w tym cały jego urok; często nie zgadzam się z jego wypowiedziami, być może irytuje sposób jego komentarza ale W. Jagoda nie jest przez to nudny - czasami wkurzy, czasami rozbawi; kolejną akcją na facebooku będzie zbieranie głosów by usunąć panią ekspedientkę bo krzywo się uśmiecha, pana kierowcę autobusu bo ma źle zawiązany krawat? Ludzie opamiętajcie się; w minionych wiekach byliśmy oazą tolerancji a teraz wykorzystujecie media by wykluczać ludzi z życia społecznego bo coś wam się w nich nie podoba. Koszmar.

Zróbcie lepiej coś pożytecznego i zbierajcie głosy by liga włoska była na nc+

Dobry smak i kultura osobista? A co to ma do rzeczy? Wykluczanie z życia społecznego? Chyba Ci upał zaszkodził. Akcja (która pewne nic nie da) ma na celu odsunięcie tego niespotykanego talentu komentatorskiego od komentowania meczy w c+. Nie interesują mnie jego poglądy, niech sobie je prezentuje gdzie chce, ale ten koleś po prostu NIE UMIE KOMENTOWAĆ MECZY I SIE DO TEGO NIE NADAJE! Więc jak nc+ chce zostawić taki talent to niech da mi oryginalną ścieżkę dźwiękową gdzie nie będę słyszał Pana Jagody :lol: .

 

Widzisz, próbujesz dyskutować o gustach, a o tym się nie dyskutuje. Obrażasz mnie tekstem o upałach, może zacznij akcję piętnowania mnie na facebooku albo innym tego typu szajsie. Nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu. Dyskurs z Tobą skończyłem. Pozdrawiam Pana Wojtka Jagodę.

Wyluzuj. Akcje nie moja ale ją popieram. Masz problem z FB, to pomyśl co by było dziś gdyby nie akcja antyNC+... Takie akcje czasem przynoszą efekt, a w tej chodzi o to aby odsunąc Pana Jagodę od komentowania bo nie umie tego robić i już. Może i zna się na sporcie, jest dowcipny to niech zejdzie na murawę albo będzie ekspertem w studio bo tam go przełkniemy, ale na stanowisku komentatorskim nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekac - w koncu komentatorzy bylej N-ki nie sa tacy źli. Najlepsi sa wedlug mnie z Canal+, Eurosportu i Polsatu (wiem, ze to moze wydawac sie dziwne, ale wedlug mnie co najmniej Borek i Kolton daja rade). Z N-ki bylo zawsze srednio, szczegolnie podczas takich akcji jak w meczu BVB vs Malaga (szczegolnie koncowka) gdy komentowal Pan Sergiusz Ryczel.

 

Nie ma wyjscia - trzeba to przyjac na klate i sie przemeczyc - jedynym wyjsciem jest ogladanie na stremach albo zakup drogich kart pre-paid (AJS, beIN Sport itd.) i ogladanie z komentarzem ENG czy FR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

kiedy wy macie czas te ligi oglądać :?::wink:

dzieci nie macie :?::wink:

 

Ja, nastolatek nie mam dzieci hehe Ja mam czas oglądać około 7 meczów tygodniowo, do tegozżużel, NBA, euroliga, siata. No i jak jest to LM/LE. Średnio tygodniowo w czasie czerwiec-listopad potrafię obejrzeć ok. 9 wydarzeń sportowych, a grudzień-maj to około 15 wydarzeń sportowych. Do tego znajduje czas na uprawianie sportu i na nauke

 

ciekawy jestem co robia Twoi rodzice w tym czasie ??? 15 wydarzen sportowych , to jest co najmniej 30 godzin tygodniowo, czyli jakies minimum 4,5 h dziennie przed telewizorem !!!??? masakra, a kiedy masz czas na rozmowe z rodzicami, spotkania z przyjaciolmi , dziewczyny, przeczytanie fajnej ksiazki , wyjscie do kina itp. ???? zycie Ci ucieknie przed TV . tez jestem fanem sportu i lubie sobie poogladac (i nie zamierzam z tego rezygnowac , hehe:) no ale mam tez czas na inne sprawy...

 

O to się nie martw, mam czas na wszystko ;)

Do kina nie chodzę, jak już z laską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja na facebooku to zwykłe [beep], a co najmniej brak dobrego smaku i kultury osobistej - zwykłe polowanie na czarownice, próba zaszczucia człowieka; Wojciech jagoda jest jaki jest - może kontrowersyjny, ale ma swoje wyraziste poglądy, potrafi barwnie je prezentować i w tym cały jego urok; często nie zgadzam się z jego wypowiedziami, być może irytuje sposób jego komentarza ale W. Jagoda nie jest przez to nudny - czasami wkurzy, czasami rozbawi; kolejną akcją na facebooku będzie zbieranie głosów by usunąć panią ekspedientkę bo krzywo się uśmiecha, pana kierowcę autobusu bo ma źle zawiązany krawat? Ludzie opamiętajcie się; w minionych wiekach byliśmy oazą tolerancji a teraz wykorzystujecie media by wykluczać ludzi z życia społecznego bo coś wam się w nich nie podoba. Koszmar.

Zróbcie lepiej coś pożytecznego i zbierajcie głosy by liga włoska była na nc+

Dobry smak i kultura osobista? A co to ma do rzeczy? Wykluczanie z życia społecznego? Chyba Ci upał zaszkodził. Akcja (która pewne nic nie da) ma na celu odsunięcie tego niespotykanego talentu komentatorskiego od komentowania meczy w c+. Nie interesują mnie jego poglądy, niech sobie je prezentuje gdzie chce, ale ten koleś po prostu NIE UMIE KOMENTOWAĆ MECZY I SIE DO TEGO NIE NADAJE! Więc jak nc+ chce zostawić taki talent to niech da mi oryginalną ścieżkę dźwiękową gdzie nie będę słyszał Pana Jagody :lol: .

 

Widzisz, próbujesz dyskutować o gustach, a o tym się nie dyskutuje. Obrażasz mnie tekstem o upałach, może zacznij akcję piętnowania mnie na facebooku albo innym tego typu szajsie. Nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu. Dyskurs z Tobą skończyłem. Pozdrawiam Pana Wojtka Jagodę.

 

Zgadzam się, ma swój kontrowersyjny, fajny styl i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...