Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnego info nie ma także trzeba czekać.Według mnie osoby odpowiedzialne za przetargi powinny zostać zwolnione jeżeli by informacja się potwierdziła. To kpina z abonentów NC+ którzy płacą średnio 80-100 zł .

Edytowane przez GoodMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nadal nie rozumiem jakim cudem Eurosport, który stracił Bundesligę będąć w sojuszu razem z Canal+, który stracił włoską, francuską, hiszpańską połączyli siły i nie dali rady pobić Polsatu? 

Czy naprawdę spłukali się na tej Ekstraklapie aż tak? Przecież C+ nawet Ekstraklapy nie ma na wyłączność, tylko 75% spotkań.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic + piractwo - proszę się trzymać tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdzą się te informacje, to tak naprawdę będzie mi żal świetnego komentarza(Wolski, Gleń itd) oraz najlepszej ze wszystkich kanałów sportowych jakości na satelicie. Tak abstra[beep]ąc od wszystkiego innego, to naprawdę szkoda mi Wolskiego- najpierw zabrali mu ukochaną La Ligę, teraz LM. Zostało mu komentowanie Niecieczy. Trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś kończy. Nie zdziwię się na transfer do jakiegoś Polsatu kogoś z ekipy Canal+. Canal+ teraz zapewne drży o PGE Ekstraligę, bo Eleven wzięło się za żużel, oraz ligę polską.

 

Nie spodziewałem się, że sytuacja finansowa Canal+ jest tak słaba. W dodatku startowali w ogromnym potencjałem, ogromnym inwestorem, TV jaką jest Discovery Eurosport. Aż dziwne, że oboje nie dali rady. To jest przerażające... ile Canal+ i Eurosport dał razem tak naprawde za Ekstraklasę? Bo ten przetarg podobno był przetargiem stulecia. Od ekstraklasy Eurosport stracił prawa i Canal+ również.

 

Ktoś wie ile naprawde C+ zapłacił za 75% Ekstraklasy, a Eurosport za 2 spotkania? Musi to być olbrzymia kwota, bo sam Smokowski powiedział, że dla nich najważniejszą wisienką na torcie w Canal+ jest Ekstraklasa i LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś kończy. Nie zdziwię się na transfer do jakiegoś Polsatu kogoś z ekipy Canal+. Canal+ teraz zapewne drży o PGE Ekstraligę, bo Eleven wzięło się za żużel, oraz ligę polską.

 

Nie spodziewałem się, że sytuacja finansowa Canal+ jest tak słaba. W dodatku startowali w ogromnym potencjałem, ogromnym inwestorem, TV jaką jest Discovery Eurosport. Aż dziwne, że oboje nie dali rady. To jest przerażające... ile Canal+ i Eurosport dał razem tak naprawde za Ekstraklasę? Bo ten przetarg podobno był przetargiem stulecia. Od ekstraklasy Eurosport stracił prawa i Canal+ również.

 

Ktoś wie ile naprawde C+ zapłacił za 75% Ekstraklasy, a Eurosport za 2 spotkania? Musi to być olbrzymia kwota, bo sam Smokowski powiedział, że dla nich najważniejszą wisienką na torcie w Canal+ jest Ekstraklasa i LM.

@Browar znowu ty? Ty tylko że się spłukali przecież Eurosport ma na Polskę ograniczony budżet a C+ notuje wszędzie straty i muszą rewidować długi a nie kupować hurtowo prawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Canal+ na FB, czekamy na komentarze. ;)  Swoją drogą powstanie kolejny kanał słoneczka gdzie abonenci dodatkowo będą za niego płacić.

Zostaje nam Ekstraklapa i Angielska , trochę słabo.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Być może Polsat poczeka aż nc+ wymięknie i zrobią powtórkę z ostatniego Euro. Dodatkowe kanały udostępniane w innych sieciach. Z drugiej strony, nie wiem, czy coś takiego w ogóle jest możliwe w przypadku LM. Wszystko zależy od zapisów w umowie.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak realnie Panowie przyznajcie się. Tęsknicie za ligą hiszpańską w Canal+? Jeżeli napiszecie, że tak to wychodzi na to, że jesteście "klakierami" Canal+. Dlaczego? A no bo dlatego, że Eleven nie dośc, że pokazuje ją na maxa, praktycznie wszystkie spotkania, robi studia, analizy, zaprasza gości, opakowuje ligę jak należy, wysyła do Hiszpanii swoich ludzi, którzy stoją na murawie, robią relacje sprzed stadionu, w barze, na murawie, wywiady, analizy, itp. Canal+ tego w ogóle nie robił!

 

I jak ktoś nadal twierdzi, że tęskni za ligą hiszpańską w Canal+ to normalnie nie moge uwierzyć w to co czytam. Bardzo dobrze, że tak się stało. Bardzo dobrze, że Canal+ stracił LM, bo przynajmniej teraz wszystkie mecze moga być w TV, a nie wybranych 4, gdzie Canal+ miał wolne anteny.

 

Czekam bardzo aby w końcu ligę angielską też opakowali, bo naprawdę 2 prawa piłkarskie to za mało jak za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pram,

jeśli wyciszasz mecze ligi hiszpańskiej w Eleven to rzeczywiście ich realizacja jest niezła. Jeśli natomiast ktoś lubi posłuchać komentatorów w trakcie meczu, to niestety w Eleven jest z tym dramat. Nie licząc Ćwiąkały, którego należyć ocenić pozytywnie, reszta prezentuje przeciętny lub słaby poziom. Zwłaszcza merytoryczny. Fajnie, że Święcicki, Gazda, czy Mirosławski kibicują Realowi, tylko nie każdego kibica musi to interesować i raczej cenimy sobie neutralnośc, obiektywizm.

Pod tym względem owszem, tęsknimy za ligą hiszpańską w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc co Ty porównujesz? 3-4 mecze bez studia, omówienia, wywiadów, bez jakiegokolwiek magazynu, bo skrótów w Sport+ nie liczę z Elevenem i 8-10 spotkaniami, studiem, wywiadami i magazynem w sb ndz i pon?? Litości...a kto poza jednym komentatorem fajnie komentował LL?

 

Włoska dokładnie to samo 2 mecze kontra 5-7 i całe opakowanie...komentarz nieporównywalny na plus 11.

 

Ja nie chce żadnego powrotu tych lig.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...