Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

To jest żałosne co wyprawia nc-. Nie potrafią technicznie rozwiązać problemu, robią sztuczne zamieszanie z wymianą kart w pubach, myślą, że to przekona władze PL. Jaja sobie robią z abonentów, którzy im płacą. Do du.. z taką platformą, po prostu dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej twierdzili że tylko do 17 grudnia nie będą pokazywać spotkań o 16?

Tak, pisali że wtedy koniec bana, no ale cóż "nie wyyyszło"...

Jeszcze w tym komunikacie uwzględniają mecze od 31 grudnia, żeby ładniej wyglądało że aż 4 mecze sobotnie pokażą do końca lutego, mistrzowie marketingu. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Nie zerwało transmisję tylko padło im dekodowanie przekazu. Inne stacje miały ciągłość transmisji. Żenada po raz kolejny. Może podesłać im klucz BISS na przekaz na 10E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to jakieś golfy były jak Ekstraklasą i Premier League zajęte kanały główne były. :D

A najbliższe relacje? Pewnie w sytuacji wspomnianej wyżej. :) Multiliga na Ligę Europy pewnie będzie jeszcze. :)

Canal+ stracił Puchar Davisa? W weekend 3-5 lutego brak transmisji.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tyle hałasu z tym banem - najbliższych 5 meczów o godz. 16:00 nie będzie pokazanych (m.in. 2 x MU, 1 x Arsenal), ale będą z nich retransmisje, a ponadto C+ pokaże więcej spotkań w inne dni i w tygodniu, czyli reasumując - dzięki banowi jest więcej spotkań z PL :) A to, że operator nie potrafi poradzić sobie z piratami i odbija się to na terminowo płacących abonentach to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tyle hałasu z tym banem - najbliższych 5 meczów o godz. 16:00 nie będzie pokazanych (m.in. 2 x MU, 1 x Arsenal), ale będą z nich retransmisje, a ponadto C+ pokaże więcej spotkań w inne dni i w tygodniu, czyli reasumując - dzięki banowi jest więcej spotkań z PL :) A to, że operator nie potrafi poradzić sobie z piratami i odbija się to na terminowo płacących abonentach to już inna sprawa...

Faktycznie, po co strzępić ryja skoro zamiast live są odgrzewane kotlety...Skąd wy sie ludzie bierzecie ? Naprawdę myślisz, że ludzie płacą sporo kasy za to by oglądać REtransmisje ??

Ponadto chętnie wysłucham tej wyższej matematyki, że nagle ma być więcej meczów... Przecież w tygodniu ile będzie kolejek? Ze 2 ? To gdzie tych meczów bedzie więcej ? 

Licząc od zeszłego roku gdy dostali już bana na sobotę o 16 stracili mnóstwo kolejek i teraz w ich oświadczeniu żałosnym dowiadujemy się, ze 'jest już lepiej z piraceniem, ale nadal zdarzają się przypadki'... To niech zlikwidują w ogóle transmisje o 16 i zapewniam, że piractwo spadnie do ZERA.

A skuteczność tych ich śmiesznych cyferek w każdej połowie to temat na oddzielną debatę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że w środku tygodnia będą 3 mecze tak jak zawsze, to gdzie jest tych meczów więcej? Ponadto terminarz został tak ułożony, że w niedzielę będą 2, albo 3 spotkania max. które w normalnych okolicznościach i tak byłby transmitowane, więc gdzie "więcej spotkań"?

Teraz się sarkazmem tłumacz haha

Edytowane przez fancik19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fancik19... Jakbyś prześledził dyskusję, to byś znał moje zdanie od listopada, gdy się ta afera pojawiła, a po niej cała dyskusja w tym miejscu. Jakbyś przeczytał komunikat z C+ i go zrozumiał, to byś wiedział, że C+ można tylko wyśmiać za ch[beep]e się 4 (!) meczami o 16.00 do początku marca, z czego 2 te mecze już miały miejsce, itd. itd. Nawet użycie emotikonki na końcu mojego zdania niewiele Ci mówi, jak widzę... szkoda :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to napiszę to twardym tekstem - kibice PL przez nieskuteczne działanie C+ pozbawieni zostali kolejnych spotkań z ligi, za którą płacą niezły hajs. C+ kolejny raz swoją porażkę chce przekuć w sukces i kolejny raz wychodzi to słabo. Dawanie spotkań z odtworzenia zamiast live'ów w dobie netu i Eleven parę kanałów dalej to śmiech na sali, podobnie jak nieudolna walka z piratami w UK. A fakt, że niby liczba spotkań się nie zmieni wcale mnie nie satysfakcjonuje, bo bardzo często się zdarza, że w innych porach lecą ogórki, podczas, gdy tylko z tego banu nie obejrzymy live 2 x MU i 1 x Arsenalu... fancik19, lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nc+ dostaje mocno po tyłku, a tak naprawdę to dostajemy my abonenci....Czyli nie dość, że 3 ligi se poszły hej, to teraz z ich jedynej zagranicznej ligi zostaje jeszcze mniej, choć i tak jest mało przez idiotyczne brytyjskie regulacje z całą 16. Dodajmy cena taka sama, jak nie wyższa.....

 

Mnie tylko interesuje co będzie jak za chwilę PL stwierdzi, że banujemy kolejną godzinę, bo deki nadal są używane, ciekawe co wtedy zrobią? Muszę przyznać, że nc+, a w zasadzie abonenci to jednak mają pecha, bo nasza kopana, bo spadku mojej drużyny już mnie nie interesuje (no chyba, że do niej wrócą), więc oglądam tylko PL i CL na C+....Moim zdaniem to przyłączenie paczki C+ do Elevena to wcale nie kwestia, że Eleveny się słabo sprzedają tylko dlatego, że doskonale wiedzą, że u nich meczów jest coraz mniej, a Eleven ma do wyboru do koloru i boją się po prostu, że abonent paczkę C+ oleje, bo dla mnie to chyba był ostatni sezon z tą paczką, bo praktycznie poza CL i jednym meczem PL niczego więcej tam nie oglądam, bo mnie to nie interesuje. Naprawdę muszę się serio zastanowić nad CP z Elevenem, bo co stracę? Jedynie CL żal i od czasu do czasu jednego meczu PL, ale to można zobaczyć gdzieś indziej :P

 

Naprawde ciekawe jak się sytuacja rozwinie....bo ten ban na taki czas jest już conajmniej dziwny.

 

Co do retransmisji to bądźmy poważni :) Rozumiem jak ktoś ma kanały pełne i np jak kiedyś robił Eleven (powinni do tego wrócić) zapodawał mecz w retransmisji z 21 o 23, bo mieli zajęte anteny....ale mecze w tygodniu ?? LOL ? To mi tak przypomina czasy C+ i naszej ligi przed OS, czyli tak jak pisałem tutaj wielokrotnie oni się zatrzymali w 2005 roku....no bo jak już chcą retnransmisje to wieczorkiem w ten sam dzień, a nie w tygodniu :D

 

Acha i jedna kwestia, gdzie będę bronił nc+, nie ma opcji żeby nie wywozić deków, nc+ nie ma na to żadnego wpływu, bo co niby mają zrobić ? Przecież każdy może podać adres w Polsce swój czy rodziny i sobie pojechać z nim....nie ma szans, żeby temu zapobiec...państwo miałoby problem, a co dopiero prywatna firma.....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - co z tego, że nie trzeba mieć z C+Sport jak trzeba mieć paczkę C+, nieważne czy tam 2, 6 czy 8 C+, ale paczkę jakąś trzeba mieć. Więc zrobi się pewnie ze 20-30 zł drożej za kanały, na których nic nie ma, bo takie H2 za 1,99 zł ma lepszy program niż C+Discovery, a C+Seriale to już nawet nie komentuje, bo nie znam nikogo, kto by czekał aż serial dojdzie do tv czy ewentualnie ktoś lubi obejrzeć sezon cały naraz. Oni z tym programie się spóźnili o dobre 10 lat, kiedy faktycznie ludzie oglądali seriale w TV, bo mieli słaby albo limitowany net.

 

Dla Ciebie to zrozumiałe po co oni łaczą Elevena z czymś takim ? Przecież to jest po prostu dziwne, wygląda jakby ewidetnie obawiali się o spadek oglądalności C+Sport i koniecznie próbują zniechęcić do posiadania Elevena. Tylko, żeby się nie zdzwili jak im dużo do CP odpłynie, bo dopłacać za Elevena +  2x C+ i to te najsłabsze to jest dla mnie jakiś absurd.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że na siłę łączą?To poczytaj to może w końcu skończysz wypisywać bzdury https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1769?do=findComment&comment=1224194  Najpierw twierdziłeś że na siłę wciskają C+Sport bo spada oglądalność.Okazuje się że nie wciskają i to nie ważne to zdecyduj i na swoje teorie.Teraz się okazuje że wystarczy 2C+ na miesiąc by włączyć Eleven z zobowiązaniem. :lol2: W tym pewnie też zaraz znajdziesz tysiąc minusów.Zastanawia mnie co jeszcze robisz w NC+

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...