Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy studentów można określić dzieciakami. Poza tym jest kilka wyzwisk, ale tym się nie ma co przejmować.  Jest pełno konstruktywnej krytyki - cytat + argument. :)

 

Znakomity dzień, jeśli chodzi o futbol :) Obejrzę sobie pierwszy raz od dawna Bundesligę, a jeśli chodzi o Legia-Górnik to faworyt wydaje się być jeden...nie wierzę, ze Zabrzanie stworzą jakieś widowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzą. Ale i tak polegną. Górnik będzie chciał grac piłką ale to ich zgubi.

 

1. Godzina meczu jest idealna dla widowiska. Po 20:00 każdy mecz dla mnie lepiej skamuje niż te z godziny 14, czy nawet 18.

2. Legia przegrała ostatnio, więc tym bardziej dziś zwycięzy ze słabym górnikiem.

3. Pogoda dopisuje dzisiaj, brak opadów deszczu o tej godzinie w warszawie

4. Rotacja w Legi, w porównaniu z Termaliką wraca do składu 2 zawodników. Możliwe, że będą małe zmiany.

5. Legia gra u siebie

 

W ogóle nie rozumiem dlaczego w niedziely nie są grane spotkania po 20 w polskiej lidze. Ja nie mogę obejrzeć meczu LM z godziny 18, bo nawet nie czuje tej atmosfery, gdzie o 20:45 zasiadam przed TV i czuje to wszystko całą otoczkę. Tak samo w Polskiej lidze, lepiej mi się ogląda w soboty mecze łęcznej z termalicą lub w piątki po 20 wisły z zabrzem niż o 14 w niedzielny mecz Piasta z Lechem.

W nowym sezonie powinny zmienić terminarz rozgyrania meczy i powinni dac w niedzielę po 20 jakiś mecz.

 

I ktoś powiedział, że legia wygra dzisiaj. Tak wygra, ale Legia grając uczy się swojego stylu i za każdym razem lepiej mi się ogląda legią, niż Barcelone z ogórkami, która ma wyklepany jeden schemat: do przodu i wejść z piłką do bramki, zero strzałów z dystansu. Barcelona wjeżdża piłką do bramki, dosłownie wjeżdża, bo oni kopią dopiero jak są na 5 metrze bramkarskim, nic z dystansu, zaś legia kombinuje, a tu tak a tu tak, każdy mecz jest inny i za to lubię oglądać legię :)

Edytowane przez paladyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paladyn masz jak najbardziej prawo do krytyki Nahornego, ale to co piszesz o Nahornym smiało można zastosować do każdego prawie czy to komentatora czy experta.

Każdy robi błędy i spokojnie każdemu mogę zawsze wytknąć kilka bez zbytniego wysiłku.

 

Co do Jagody to pamietam go z meczu United w LE kilka tyg temu i powiem jedno.

Liczba idiotyzmów jakie tam usłyszałem obrzydziła mi tamtą transmisję dokumentnie. Jaki jest w ekstraklapie nie wiem, nie ogladam , wystarczyło mi to co w LE słyszałem.

Facet musi mieć niezłe plecy skoro nawet fuzja dwóch firm nie spowodowała jego wykopania bo do tego się nadaje ewentualnie do magazynów gadających głów.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale Nahorny robi to już zbyt często.

Tak jak 2 lata temu nie było to aż takie widoczne to teraz jest i mnie już to irytuje.

Już wolę gdy Szpako przekręca nazwisko niż Nahorny twierdzi, że były 3 zmiany i jeszcze się spiera na wizji z głównym komentatorem. To wyglądało tak i brzmiało jak byłby człowiekiem z przypadku, nawet nie oglądał tego spotkania, nie wiedział co się dzieje.

Są też inne babole Nahornego, ale ten gościu jest już słaby, za słaby.

 

Wiele komentatorów ma wpadki, ale nie irytują mnie tak jak Nahorny obecnie. Wolę serio bytki i przekręcanie nazwisk piłkarzy niż babole Nahornego. Co z tego, że ktoś źle wymówi piłkarza jak i tak wiadomo o kogo chodzi?

 

Ja uważałem, że Nahorny trzyma się jedynie dlatego, że ma dobrego komentatora. Więc jego błędy wybacza się i ludzie zapominają. Ale Nahorny to naprawdę słaby ekspert, coś jak Kołtoń z Polsatu z Calcio, a nawet i gorszy. Nahorny jest słaby na dzisiejsze realia i coraz częściej trafiają mu się babole.

Edytowane przez paladyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie sie nie zgadzam, jak pisałem powyżej skupiliście sie na błędzie w liczeniu zmian + kilka innych, a reszta komentatoro-expertów również dokazuje ile wlezie.

Co tam dokazuje, robi błędy o wiele gorsze czasem i jakoś cisza.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy na TT rzeczywiście potwierdza, że ostatnio Pan Rafał jedzie po bandzie ""Sunderlandowi nie życzymy spadku". To się Rafał Nahorny za wszystkich wypowiedział."

 

No to już jest cios poniżej pasa, komentator mówi, że nie życzy spadku Sunderlandowi. Gorzej już być nie mogło. Jak to komentator może mieć prawo do własnej opinii i ocenienia potencjału drużyny oglądające jej praktycznie wszystkie spotkania? :D Najlepsze, że napisał to gość, co pracuje w TVP.

 

Te "komentarze" na TT to jakaś bujda, ci ludzie chyba pierwszy raz oglądają PL w C+. W dodatku jakieś 4 złe opinie w tym stylu co przytoczyłem. Szukacie sensacji na siłę. Co do roli komentator/ekspert ciężko szukać takiego podziału w polskich stacjach. Tu bardziej przyjęło się "spotkanie komentują:", a nie tak jak w USA, czy UK "komentarz:", "analizy/ekspert:".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lata 90, gdzie był tylko Brawo Sport i nic więcej. Wtedy taki Nahorny był Panem i władcą bo miał każda nowinkę, a teraz człowiek jest oświecony, czyta dużo i zauważa błędy połenione przez komentatorów/ekspertów. Inne czasy, inne realia.

Ale Nahorny staje się już być irytujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale żeście przykład wyciągnęli. Z tym Sunderlandem to był żart. Poczytajcie co mówił o Lameli, Fabianskim czy o Arsenalu :wink:

 

Inna sprawa, że to nie wszystko. Wiele osób po prostu pisze "RN", "Pan Rafał" i tak dalej. Naprawdę - ostatnio mówi dziwne rzeczy, jak się jest wielkim fanem BPL to spokojnie da się wykryć babola co mecz. :) Jak z Michalowiczem.

 

A i oczywiście, każdy może się pomylić. Dlatego podchodzę z dystansem do tego, a wspomniałem o tym jako o "ciekawostce" :D Ważne, że emocje są w komentarzu. To lubię

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyznawać się kto narzekał na wybór meczu PL o 16? ;)

Gdyby nie talent Lukaku całych tych emocji by nie było. Ale mecz im się dobry trafił.

 

Co do Wolski-Legia to zauważyłem że ostatnie trzy mecze Górnika komentował. Ogólnie mimo że drużyna z samego dna tabeli to jednak Canal+ lubi transmitować ich mecze z Zabrza szczególnie teraz. Z tego co widziałem że Górnik w Warszawie zagrał lepiej niż w Zabrzu z Lechem. No i wreszcie mają bramkę a raczej turbo kozakową bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj ostatnio miał do mnie pretensje o to, że napisałem iż Pan Roslon jest przeciętnym komentatorem. Dzisiaj moja opinia się potwierdziła. Ja nie wiem jakim cudem duet Nahorny-Roslon stwierdził, że Benteke był w tej sytuacji faulowany, ale z całej sympatii dla nich ostro się pomylili bo Benteke dał niezłego nura i Crystal Palace zostało okradzione z 1 pkt przez błąd sędziego. Kto oglądał ten mecz wie co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj ostatnio miał do mnie pretensje o to, że napisałem iż Pan Roslon jest przeciętnym komentatorem. Dzisiaj moja opinia się potwierdziła. Ja nie wiem jakim cudem duet Nahorny-Roslon stwierdził, że Benteke był w tej sytuacji faulowany, ale z całej sympatii dla nich ostro się pomylili bo Benteke dał niezłego nura i Crystal Palace zostało okradzione z 1 pkt przez błąd sędziego. Kto oglądał ten mecz wie co mam na myśli.

https://twitter.com/LiverpoolGifs/status/706503667386597376

Prawe kolanko obrońcy kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek a ludzie nadal oglądają w SD na kineskopach? Karny ewidentny.

Jak można grać z przewagą zawodnika i oddać mecz po takich błędach? Ekstraklapa by lepiej wypadła na tle Crystal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że był kontakt to już od razu według ciebie ma oznaczać faul? Jak to wygląda w zwolnionym tempie to rzeczywiście wygląda to jak mialby być karny, ale normalnie kontakt był na tyle minimalny, ze ciężko było go w ogóle dotknąć. Benteke zrobił nura w tej sytuacji i tyle w tym temacie jak dla mnie.

XXI wiek a ludzie nadal oglądają w SD na kineskopach? Karny ewidentny.

Jak można grać z przewagą zawodnika i oddać mecz po takich błędach? Ekstraklapa by lepiej wypadła na tle Crystal

Zobacz sobie normalną powtórkę, a nie powtórka zwolniona o 5 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek a ludzie nadal oglądają w SD na kineskopach? Karny ewidentny.

Jak można grać z przewagą zawodnika i oddać mecz po takich błędach? Ekstraklapa by lepiej wypadła na tle Crystal

nie jedyny taki przypadek w tej kolejce

Sunderland, Tottenham,  a i może West Brom.

I jeszcze sytuacja Evertonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...