Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co to bicie piany? TVP Sport nie ma takiego zasięgu jak TVP 1 więc dali Lewego aby tłum obejrzał.

Nie mierzcie swoją miarą ogółu społeczeństwa. Wy macie TVP Sport to nie znaczy, że jakiś obywatel na wsi ma, lub jakiś obywatel z miasta który ma gdzies płatne platformy lub kablówki. Takich jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji woleli dac na TVP1 niż zacząć mecz od drugiej połowy. Na TVP Sport byl inny mecz Pucharu Niemiec, a to że gral Bayern to wiadomo, że będzie mial wyższa oglądalnośc niz mecz Gladbach, ktory zaczął się godzinę wcześniej.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co TVP 1 wczoraj odwaliło? Pokazało mecz Pucharu Niemiec w publicznej 1? Bo gra Lewy? A gdyby Lewego nie było to co? To wtedy nic by nie pokazali? To kpina.

Gdy Lewy był w Borussi każdy w TVP spuszczał się i puszczał BVB. Teraz gdy jest Lewy w Bayernie to pokazują Bayern i się spuszczają nad nim.

 

Pamiętam Pola za czasów Nki i nSport. Do studia przyszedł w koszulce Borussi i podpis na twitterze "Wszyscy jesteśmy dortmuńczykami"

https://www.instagram.com/p/ZvWPvkG3Nr/

Po czym jak Lewy zaczął grać w Bayernie, miał koszulkę na sobie Bayernu i znowu podpis: "Wszyscy jestemy dziś Bawarczykami"

https://twitter.com/polsport/status/419473832974757888

 

http://www.wykop.pl/link/1805686/michal-pol-dziennikarz-sportowy-jest-juz-bawarczykiem-czyli-zenada-roku/

 

To pokazuje jakimi sezonowcami są polscy eksperci i Ci z Canal+ i Ci z TVP. Gdyby Lewy grał w Zenicie to co? Na ruską lige by się przerzucili i pokazywali w TVP Puchar Ligi Rosyjskiej w głównym PRIME TIME? Żenada roku.

 

Co w tym złego ? Ja osobiście nie popieram peanów nad Lewandowskim, ale nie widzę nic złego w zachowaniu Pola. Facet popiera Lewego i jak będzie w Realu założy koszulkę Realu itd. To potem ma też odniesienie do atmosfery w studio, bo Pol przez takie inicjatywy powoduje, że jest żywo, zabawnie i jest temat do "sporów". Nie widzę nic złego w manifestowaniu dla klubu, w którym grają Polacy, tak samo z Ryczelem, który po meczu z Malagą nie skomentował już żadnego spotkania, a podejrzewam, że 90% widzów albo i 99% myślało tak jak on i ten komentarz popierało. Oczywiście co do komentatorów to poza meczami klubów z Polakami nie powinni być stronniczy. Jednak co do studia, to ja bym nie miał nic przeciwko, gdyby goście manifestowali kluby Polaków czy kluby, które lubią - to jest po prostu ciekawe.

 

Natomiast moim zdaniem studia po LM czy L+E, ale szczególnie to pierwsze zrobiły się poprawne politycznie....i jest mało miejsca na sponton czy spory....Pol dodawał kolorytu i szkoda, że gościa nie ma. Ponadto usunięcie dziennikarzy uważam za błąd, bo piłkarze to nie dziennikarze i nie mają takiej łatwości i słowotoku jak dziennikarz w wypowiedzi....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel pokazał klase, pokazując jaka Borussia jest wielka i za to teraz obrywa. On szczególnie.

Inni mają przyzwolenia na to, ale Ryczela odsunęli.

 

Canal+ sam się kompromituje pokazując kiedyś mecze BVB a teraz Bayern bo gra Lewy. Niech Ryczela w końcu dadzą, bo chłop dla mnie to TOP3 w komentatorce.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YKNXV5Y1kUU

 

Nikt nie buduje takich emicji jak Ryczel. Aż wtedy chciało się oglądać LM przy starej Nce. Studio na profesjonalnym poziomie i komentarz

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem prawie wszystkie mecze QPR w BPL jakie pokazywał kiedykolwiek C+ i nigdy żaden komentator  nie wymówił nazwy tegoż klubu tak jak komentator Eleven podczas meczu QPR - Brighton.

 

KJU PI AR co chwila KJU PI AR

 

Mistrz świata.

 

No, ale QPR tak się czyta. To chyba dobrze, że komentator czyta nazwę tak jak na PSG mówi się "pe-es-że" czy na na PSV z kolei "pe-es-we". Ale chyba jakiś mecz QPR minąłeś, bo raz komentował o dziwo Bandych i on często mówił właśnie tak. Od Bandycha też np. dowiedziałem się podczas losowania jak czyta się fińską nazwę HJK (a czyta się ho-ji-ko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale QPR tak się czyta. To chyba dobrze, że komentator czyta nazwę tak jak na PSG mówi się "pe-es-że" czy na na PSV z kolei "pe-es-we". Ale chyba jakiś mecz QPR minąłeś, bo raz komentował o dziwo Bandych i on często mówił właśnie tak. Od Bandycha też np. dowiedziałem się podczas losowania jak czyta się fińską nazwę HJK (a czyta się ho-ji-ko).

Zasygnalizowałem tylko fakt który mi się nie podoba.

To, że tak się wymawia to ja wiem, tylko że komentatorzy C+ zawsze wymawiali Queens Park nawet nie dodając członu Rangers.

A takie KJU PI AR to wybacz, ale razi uszy tym bardziej jak jest wymawiane co chwila.

 

A  kiedy to Bandych komentował BPL? Nie przypominam sobie

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracer10, mogę Ci od razu podpowiedzieć, że na West Bromwich też mówi się West Brom, gdybyś się kiedyś zdziwił. Tak samo jak pisze się Leicester, a mówi się z niezrozumiałych dla niektórych powodów Lester.

 

Nieźle, chciałem pomóc, podpowiedzieć z dobrej woli, żeby w przyszłości nie był zaskoczony a tu jeszcze pretensje.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do ciebie raczej się nie zdziwię z tego powodu, za długo oglądam BPL aby być zdziwionym. Kolesia z Eleven pierwszy raz w zyciu słyszałem.

 

@Tracert10? nie znam takiego na tym forum.

 

PS

Poprawiłeś i dałeś minusa? hahahhahahah

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP masturbowali się na hasło Borussia, teraz walą sobie na hasło Bayern + Robert. Nic nie zrobisz - zwykłe cioty, łebki i chorągiewki, tak, jak jak ci "Polacy" którzy nie potrafią wywiesić flagi na święto narodowe, a latają pijani po balkonie z reklamową szmatą Tyskiego raz na 4 lata, bo kadra gra jakiś mecz. Jak przegra, to atrybuty na kilka lat lądują do szafy i siedzą cicho, ewentualnie leczą kaca. Jedni warci drugich. Albo się komuś kibicuje i kogoś wspiera stale, albo ... wcale.

Niesmaczne? Delikatnie powiedziane.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem prawie wszystkie mecze QPR w BPL jakie pokazywał kiedykolwiek C+ i nigdy żaden komentator  nie wymówił nazwy tegoż klubu tak jak komentator Eleven podczas meczu QPR - Brighton.

 

KJU PI AR co chwila KJU PI AR

 

Mistrz świata.

 

To mało ogladałeś bo w przerwie meczów gdy omawiali historię klubów zawsze padało KJU PI AR, chyba kobieta to mówiła, ale pewności nie mam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało ogladałeś bo w przerwie meczów gdy omawiali historię klubów zawsze padało KJU PI AR, chyba kobieta to mówiła, ale pewności nie mam.

a jakaż to babka w przerwie omawiała historię klubów BPL? i podczas jakiej przerwy? tak to jest jak dziecko coś gdzieś usłyszy i nie wie o co biega haha.

 

I zawsze padało KJU PI AR ? boże co za gość, nie wiem skąd się urwałeś, ale meczów BPL to za dużo na pewno nie obejrzałeś

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że Bandych i Karpiński zawsze nazwę Fenerbahce wymawiają Fenerbahcze, kiedy wszyscy, w tym Kosecki grający kiedyś w Turcji mówi Fenerbacze, bez h. Wszyscy się mylą, a oni mają rację?

Mówi się bez h ale nie czyta się dokłądnie jako nasze  cz . Tam w nazwie nie ma litery c a ç które jest literą pomiędzy polskim ć a cz.  I tak ją się czyta jak połączenie tych dwóch naszych liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między przerwami meczów Premier League jest program Premier League Club, tam omawiają historię, piłkarzy każdego klubu. Pewnie nie wiesz bo (potroluję w stylu dzieciaka) mecze oglądasz na flashscore.

Nie wiem jak się ona nazywała, ale pewnie czytała tekst taki jaki jej kazali, łącznie z odmianą. I było KJU PI AR. Mogę w ciemno strzelać że to była Karolina Kozłowska, ale gwarancji nie mam. A Ty tego programu nie kojarzysz, więc słaby z ciebie ''fan'' Premier League. Kończę z toba bo argumentów tobie brak...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaż to babka w przerwie omawiała historię klubów BPL? i podczas jakiej przerwy? tak to jest jak dziecko coś gdzieś usłyszy i nie wie o co biega haha.

Zapewne chodzi mu o te wstawki w przerwie, gdzie jest omawiana króciutko historia danego klubu, w zależności kto gra, coś o meczach, jakiegoś zawodnika wspomną i o ile pamiętam lektorem jest tam kobieta. 

 

 

I zawsze padało KJU PI AR ? boże co za gość, nie wiem skąd się urwałeś, ale meczów BPL to za dużo na pewno nie obejrzałeś

No nie wiem jak ty oglądałeś te mecze QPR skoro nigdy nie spotkałeś się z czytaniem skrótu tego klubu "Kju Pi Ar". Nie próbuj się na siłę wymądrzać i czepiać takich [beep]izmów bo to jest śmieszne. No i zacznij szanować język polski, ciężko się czyta posty, w których nie potrafi ktoś zacząć zdania wielką literą.

Edytowane przez mrozio11
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między przerwami meczów Premier League jest program Premier League Club, tam omawiają historię, piłkarzy każdego klubu. Pewnie nie wiesz bo (potroluję w stylu dzieciaka) mecze oglądasz na flashscore.

Nie wiem jak się ona nazywała, ale pewnie czytała tekst taki jaki jej kazali, łącznie z odmianą. I było KJU PI AR. Mogę w ciemno strzelać że to była Karolina Kozłowska, ale gwarancji nie mam. A Ty tego programu nie kojarzysz, więc słaby z ciebie ''fan'' Premier League. Kończę z toba bo argumentów tobie brak...

Dobre sobie lol.

Nie oglądam tego programu bo historie klubów BPL znam lepiej niż ci co tam występują w przeciwieństwie do ciebie. W przerwie meczy mam ważniejsze rzeczy niż oglądanie czegoś o czym wiem doskonale.

A BPL oglądam w C+ od kiedy istnieje ten kanał czyli od czasów dekodera z kluczykiem.

Ale co tam ty wiesz lepiej.

 

@mrozio11

Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ale to normalne na tym forum. Przeczytaj jeszcze raz od początku co. Żaden komentator C+ nie wymawiał tak skrótu QPR co chwila jak koleś z Eleven.

Podobnie @MartinFc najmądrzejszy człek na forum który nawet wie jak ja oglądam BPL. Ja piszę o komentatorach BPL, on mi o jakiejś babie w innym programie. Masakra.

 Pewnie nie wiesz bo (potroluję w stylu dzieciaka) mecze oglądasz na flashscore.

..

Swoją drogą nie ogarniam powoli tego forum.

Jakoś w 2007 jak zakładałem konto i trochę później nikt by mi nie napisał z takim przekonaniem, że oglądam BPL w necie. Ja który dla BPL właśnie abonuję C+ od momentu kiedy zakupili prawa czyli jakieś 20 lat za chwile będzie o ile się nie mylę.

Ja rozumiem, że dorosło pokolenie tych co mieli po 10 lat wtedy i teraz są najmądrzejsi na świecie, ALE BEZ PRZESADY panie @MartinFC

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 ......pisze się Leicester, a mówi się z niezrozumiałych dla niektórych powodów Lester.

 

 

Taka mała pamiątka mi się ostała po 2 latach spędzonych w tym mieście :P

 

DSC_0198.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...