Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyląduje na NC+ ,spokojnie, są praktycznie dogadani. Jedyne co ich powstrzymuje to info. gdzie będzie PD bo jak w eleven to NC+ musi wtedy podwyższyć cenę.

 

Obys mial racje. Pytanie teraz, czy co kolejke bedziemy mogli obejrzec zrowno mecz Barcelony, jak i Realu..?

 

Oby nie, bo to obligatoryjne pokazywanie 100% Realu i Barcelony kosztem innych drużyn to o kant d.py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeśli chodzi akurat o La Ligę to komentatorów Nc+ ma bardzo dobrych (jeśli chodzi o włoską to po Milce może nikt nie zapłacze-mnie on akrat nic nie wadził, ale brak Lipińskiego to już dramat). Orłowski, Wolski, czy nawet Laboga (słaby według mnie komentator, ale za to super jako ekspert piłkarski, równie dobry co Orłowski) to jednak poziom bardzo wysoki. Juz widze jak Grzywacz zobaczy jakąś twarz na meczu Malagi i mi powie jak Orlowski, że to syn gospodarza obiektu, który dwa lata grał w juniorach Getafe, a jego matka jest z pochodzenia Czeszką :).

 

La Liga i Grzywacz, czy Mirosławski to będzie tragedia. Może jest szansa na jakąś dodatkowa scieżkę dźwiękową? Wie ktos czy Eleven albo Bein daje taka mozliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nc+ nie ma wyboru jak tylko dogadać się z 11 i dodać ten program ZA DARMO dla wszystkich posiadaczy nc+ z pakietem sportowym C+.

W każdym innym wypadku ośmieszą się podwójnie.

Z drugiej zaś strony będzie rewelacja jak 11 pójdzie tylko w kablówki i CP.

 

Jeśli tak się stanie to życzę by za rok stracili prawa do PL i przeniosę się tam gdzie będą wszystkie zagraniczne ligi, bo Ekstraklapa mnie nie interesuje a bez LM jakoś przeżyję, jedyne interesujące mecze dopiero są od fazy pucharowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nosie ? 11 może wkrótce podebrać nc+ większość kibiców piłkarskich. Bein ma taką kasę, że za rok wymiecie Premier League z nc+ - NIE WIERZĘ by odpuścili jedną z dwóch najlepszych lig świata.

A wtedy nc+ zostanie z Ekstraklapą /LM /LE podczas gdy oni będą mieli Serie A / Ligue 1/ La Liga / Premier League / Scottish League / FA Cup, a do tego kilka innych dyscyplin i pewnie jeszcze kilka dokupią.

 

Robią ten sam numer co we Francji. NC+ się utrzyma, ale z platformą premium niewiele to będzie miało wspólnego.

Obym się mylił ale jeśli serio szykują taki numer to 11 nie dołączy do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to w sumie gra. Nie chcę 3 lig w jednej platformie i kolejnych 2 w innej. Jeśli już ma tak być to niech 11/Bein przejmie wszystko i po prostu przejdę do nich.

C+/NC+ było dla mnie idealne bo miałem wszystko w jednej platformie ale teraz pozostanie z nimi to już raczej nie wchodzi w grę, ale poczekam kto kupi prawa do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani "11" i Araby nigdzie nie wejdą poza kilkoma kablówkami i udławią się swoimi prawami. Nc+ i CP dobrze wiedzą, że wpuszczenie Arabów do siebie to ich koniec w przyszłości. Teraz na polskim rynku medialnym będzie wojna na noże i tyle. Arab myśli, że jak ma dużo kasy to wszystko tutaj może. Przekona się, że w Polsce jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu CP miałby ich nie wpuścić ?

CP nigdy nie szedł na noże jeśli chodziło o piłkę nożną; owszem, czasem bawili się w przetargi ale u nich zawsze priorytetem były inne dyscypliny i jakoś swoje prawa utrzymali.

Taka 11 to dla nich idealna szansa by dołączyć wielu nowych abonentów - przecież biorąc te 2 kanały dołączają kilka poważnych europejskich lig i masę nowych praw.

A o siatkówkę w CP nie bałbym się. Prawami do nich nie dysponuje raczej MP Silva więc Arabom ich nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani "11" i Araby nigdzie nie wejdą poza kilkoma kablówkami i udławią się swoimi prawami. Nc+ i CP dobrze wiedzą, że wpuszczenie Arabów do siebie to ich koniec w przyszłości. Teraz na polskim rynku medialnym będzie wojna na noże i tyle. Arab myśli, że jak ma dużo kasy to wszystko tutaj może. Przekona się, że w Polsce jest inaczej.

 

We Francji też kiedyś nikt by nie pomyślał że wydymają canal i co ?? Dali radę. Myślę że u nas będzie identycznie. Też trzymałem nc+ dla miejsca gdzie są wszystkie ligi plus LM. Z chęcią do przejdę do Bein jeśli w jednym miejscu dadzą mi to co miałem teraz w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi Bein to sprawdzony scenariusz. Oni teraz nic nie muszą, oni mogą. Mają takie zaplecze finansowe że mogą oddać prawa do 11 do końca sezonu za przysłowiową złotówkę, za rok wykupić PL, a potem stworzyć własne kanały / przejąć 11.

Taki gracz może sobie na wiele pozwolić. NC+ ostro się spłukało na Ekstraklasę i LM, nie sądzę by zawojowali zbyt wiele na rynku praw; jeśli już to jeszcze potracą, w najlepszym razie utrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...