Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie PL, LM i Ekstraklasa styka.

 

Owszem. Ekstraklasa, Liga Mistrzów oraz liga angielska - to wciąż mocna oferta piłkarska na polskim rynku premium.

Ja myślę, że w całej tej sytuacji zabrakło dwóch rzeczy ze strony Canal+.

Pierwsza to po prostu szczerość w stosunku dla klientów. A wystarczył komunikat, że OK rezygnujemy z mniej popularnych lig na rzecz tych, które po prostu sprzedają produkt i reklamy.

 

Druga sprawa to obniżka ceny za abonament. Albo przynajmniej powrót do podziału pakietu na film i sport. Szczerze mówiąc, pakiet Extra+ z Canal+ (6 kanałów) za około 70 zł w ofercie utrzymaniowej nc+ to dobra oferta. W kablówce za sam pakiet Canal+ Select wołają 40-50 zł, do tego trzeba doliczyć cenę za pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tylko ciekawe jaki będzie trend! Jeśli za rok nc+ straci ligę angielską, to pozamiatane. Jeśli nc+ nie miała teraz kasy na wszystko, to mogli sobie jeszcze odpuścić ligi włoską, francuską czy nawet Ligę Europejską ale z utratą ligi hiszpańskiej to już przeholowali! Wcześniej w weekend było 20 meczów ligowych a teraz zostanie z 13 meczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty działalności im przecież nie zmalały. :P

 

Ja bym się nie zgodził. Przecież zaoszczędzili na 3 ligach,a raczej ich braku :twisted:

Ale wzrosła cena np. Ekstraklasy. Bój o inne prawa niewykluczony. Będą musieli wyłożyć więcej, dlatego zabezpieczyli się podwyżkami. Poza tym, koszty działalności nie rozkładają się tylko na zakup praw (media, czynsz itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LE koniec przetargu pewnie dopiero wtedy, gdy okaże się jak poradzą sobie Legia i Lech w rundzie eliminacyjnej. Pewnie od tego też zależy czy dany podmiot wyłoży X zł za prawa do LE. To są tylko moje domysły, ale wydaje mi się że jak najbardziej słuszne.

 

Co do NBA to nie mam pojęcia od czego to może zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny praw dalej będą wzrastać, więc telewizji z takich krajów jak Polska nie będzie na nie specjalnie stać w przyszłości...wtedy przyjdzie Arab, wykupi to, i będzie nam sprzedawał każdy mecz z osobna na pay-per-view! :brawo:

Jezeli sporo abonentow nie stac na nc+, to tym bardziej ich nie bedzie stac, na kazdy mecz w ppv. Wynik tego bedzie taki, ze arab z naszego trudnego rynku, sie zwinie z powrotem. Bo klienci nie beda rozumieli oferty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinię nc+ i konsultant już nawet nie próbował ściemniać: nie będzie ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Nie bardzo umiał mi powiedzieć, czy wstawią coś sensownego w zamian. Umowa kończy mi się w kwietniu a do tego czasu będzie już wiadomo, co z nowymi prawami do transmisji ligi angielskiej. Coś mi się jednak wydaje, że z nc+ po 5 latach przyjdzie mi się pożegnać...

 

@up: Osobiście sądzę, ze mecze w PPV lub osobne pakiety na każdą ligę byłyby najbardziej uczciwą opcją w tym polskim piekiełku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Kamila K. o meczu Lazio - Bayer to poziom podstawowy, w zasadzie nie trzeba się specjalnie znać na piłce niemieckiej/włoskiej by powiedzieć taką samą wypowiedź. Brak jakiejkolwiek rozwiniętej wiedzy na temat tego meczu. Myślę że powinien polecieć w parze z panem Milko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że wreszcie z przyjemnością obejrzałem mecz ekstraklasy. W poniedziałek na ES2 po prostu przełączyłem język komentarza na angielski i było fajnie. Wolałbym wyłączyć komentarz wogóle ale skoro nie ma się tego co się lubi to trzeba lubić co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinię nc+ i konsultant już nawet nie próbował ściemniać: nie będzie ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Nie bardzo umiał mi powiedzieć, czy wstawią coś sensownego w zamian. Umowa kończy mi się w kwietniu a do tego czasu będzie już wiadomo, co z nowymi prawami do transmisji ligi angielskiej. Coś mi się jednak wydaje, że z nc+ po 5 latach przyjdzie mi się pożegnać...

 

@up: Osobiście sądzę, ze mecze w PPV lub osobne pakiety na każdą ligę byłyby najbardziej uczciwą opcją w tym polskim piekiełku...

Skad wiesz że do kwietnia będzie wiadomo co z angielska? Też mi się tak umowa kończy i boję się, że będą cyrki jak z innymi ligami i do końca będą przedłużać przetarg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinię nc+ i konsultant już nawet nie próbował ściemniać: nie będzie ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Nie bardzo umiał mi powiedzieć, czy wstawią coś sensownego w zamian. Umowa kończy mi się w kwietniu a do tego czasu będzie już wiadomo, co z nowymi prawami do transmisji ligi angielskiej. Coś mi się jednak wydaje, że z nc+ po 5 latach przyjdzie mi się pożegnać...

 

@up: Osobiście sądzę, ze mecze w PPV lub osobne pakiety na każdą ligę byłyby najbardziej uczciwą opcją w tym polskim piekiełku...

 

 

Nie będzie ich w C+ ale w nc+ jak jest szansa.

 

Mirosławski mówił że jest ogromna szansa że wkrótce się pojawią w normalnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...