Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech.. Jestem 18latkiem, mającym w swoim pokoju 32" telewizorek Full HD. Rodzice nie patrzą na mecze, a tylko na cenę, dlatego wzięli CP.. Który rzeczywiście podobną ilość kanałów tematycznych (w tym z HD) [takich jak Discovery, Animal Planet, NatGeo itp] mają za wiele mniej tutaj.. Więc im się nei dziwie.. Byłem gotów za kieszonkowe dokładać do ew. pakietu, nawet w abonamencie za pakiet "SPORT". Nic innego, tylko te 3-4 kanały, gdzie będzie liga hiszpańska, angielska i LM/LE.. Ale branie abonamentu za 120zł tylko dla sportu.. Mało kto się o to pokusi.. Więc będzie tak, że będzie mała ilość osób, ale płacąca 120zł/mc. O wiele bardziej opłacałoby im się zrobić np. pakiet jako rozszerzenie SPORT. za 30-40zł. Może mniejszy zarobek na jednego klienta, ale tych klientów byłoby znaacznie więcej..Czasem nei rozumiem kto robi te wyliczenia i plany pakietowe. Trochę rozumu i klientów byłoby pełno.. A i klienci zadowoleni by zostawali u dostawców. Zobaczymy, co pokażą nc+ na kartę, ale dam sobie rękę uciąć ze nie będzie C+Sport. C+Family[1/2], nSport jest już w n na kartę. Ale w sumie trzeba by dać tyle ile za abonament. +: Mogę pakiet z C+Family wyłączyć w każdej chwili. No i nie jestem związany na rok/dwa. Minusy: Za tę samą cenę w abonamencie jest o wiele więcej innych kanałów. :F.. Może i temat ma dotyczyć sportu, ale biorąc pod uwagę ceny, można też popatrzeć na jakieś poboczne korzyści.

Wiec znowu mi zostaje we..b tivi za 20zł/mc.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że w USA liczą na odległość stopy, datę zapisuje się w formacie Miesiąc/Dzień/Rok, bo po co pokolei, Policja ma większe prawo od obywatela.. A ty się przejmujesz wynikiem na odwrót :D?

 

Czysta ciekawość ;D Irytowało mnie to od dawna ale jakoś nie szukałem nigdy odpowiedzi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupiepytanie ale od kiedy jest puchar ligi francuskiej,w piotek wwidzialem ten wlasnie mecz pucharowy a w sobote ligowy.

Czy byl od zawsze jak jest liga francuska.teraz zaczelem sie interesowac

Puchar Ligi Francuskiej jest od tego sezonu, bo był w pakiecie z prawami do Ligue 1. W tamtym sezonie pokazali sam finał Pucharu Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy n, którzy mogą zostać:

Marchliński- Liga Polska, SerieA, Liga Francuska, LM i LE

Gleń- Liga Polska, SerieA i LM, LE

Surma- SerieA, LM, LE

Ryczel- Liga Hiszpańska (tam trzeba się drzeć!)

Zabijak- Losowania, magazyny, skróty, jednym słowem lektor

Karpiński- prowadzący

Niektórych może to zdziwi, ale Jagode lubie, ale tylko w studiu bym go dał, bo komentuje jak mój pra-pra dziadek

Dryła- Koszykówka (komentował na IO), żużel

 

Terlecki, Kalinowski czy też Salak NIE! Reszta też won

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...