Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umówmy się, co jest korzystniejsze dla przeciętnego fana LaLiga? 90 pln w "nc+" + 30 za 11, czy może 40 pln w CP + 30 za 11? :)

 

No tak do końca nie jest z tymi cenami. Jeżeli fan LL by odpuścił paczkę C+ to 90 zł za cokolwiek z nc+ nie zapłaci.

A na C+ by mu chyba nie zależało skoro by porównywał ceny z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie wiedzą co to Arsenal czy nawet MenCity.

Czepiam się, ale nie mogłem sobie odmówić - Ja też nie wiem co to jest "MenCity" ? :lol2:

 

Może chodziło mu o miasto Memów albo Mężczyzn ;)

 

Mnie bardziej zastanawia, kto może odejść z nc+, raczej typować należy osoby związane z byłą n-ką Bandych, Marchliński, Salak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie, dla PRZECIĘTNEGO widza w Polsce, najmocniejszą pozycją Eleven jest Liga Mistrzów szczypiornistów z udziałem polskich drużyn :)

Jak na razie to polski sport najlepiej sprzedaje produkt zwany telewizja sportowa ;)

 

Na razie dla przeciętnego widza to Eleven nie istnieje. I sądzę że jeszcze jakiś czas to potrwa. Wejście na rynek nowego kanału to chyba długotrwały proces. No chyba że zostanie za darmo dorzucony do istniejących platform i kablówek, co dla mnie wydaje się mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że bogatemu nikt nie zabroni walić kasę w błoto ale z drugiej strony bogaty jest dlatego bogaty bo umie zarabiać, wiec kupowanie praw bez możliwosci sprzedania tego jest poronione.

Najgorzej ma polski kibic bo miał wszystko w jednym miejscu a teraz nie ma na dana chwile nigdzie bo netu nie liczę.

Bardzo mnie ciekawi jak ten cały bajzel sie skończy.

A La Liga rusza tuż,tuż.

potrzebne jest jakieś oficjalne stanowisko,jakiś komunikat czy bedziemy jedynem krajem w Europie z kupionymi prawami na dany produkt ale bez możliwości jego oglądania.

 

a o NC+ się nie martwcie.

maja LM,Ekstraklase,żużel i Anglików..dadzą sobie radę a i zyski na koniec roku beda większe o kilkadziesiąt mil.

jedynie kogo mozna żąłować to nas-kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w PS "nc+ traci ligę hiszpańską." Czyli nie będzie ligi hiszpańskiej w nc+ nawet na innym kanale.

Tym bym się nie przejmował, wielu pismaków myli nc+ z c+.

To nie nc+ straciła LL tylko C+ przecież i to nie oznacza, że tej ligi nie będzie na platformie.

To nie nc+ podpisywała ostatni kontrakt tylko c+ .

 

Dziwi mnie w ogóle ta panika posiadaczy nc+, przecież nawet jeżeli Eleven kupi ostatecznie te prawa to i tak trafi do nc+.

Jedynie paczka C+ dostanie w 4 litery

 

 

NC plus jeszcze na tym wszystkim dobrze wyjdzie - dodadzą kanały eleven sports za dodatkową opłata powiedzmy 29 PLN i nie dosc ze nie musieli bulić z prawa to jeszcze zarobia dodatkową kase doodajac kanały które te prawa posiadają. Trochę ludzi odejdzie ale i tak wyjda na plus z kasa. Sprytne.

 

 

Piszę o tym od jakiegoś czasu, a jak pisałem pod koniec lipc, że z LL też będzie taki numer to nikt nie wierzył ;) Tak samo zwiastują wszyscy upadek nc+ - haha. Zaraz Eleveny będą dostępne, a C+ z ligą PL, EN i LM i na pewno abo będą odpływać...na pewno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciliśmy "ligę hiszpańską" odkodowali nam "H2" słaba rekompensata :lol2::wink:

Najlepsze jest to że brak jakiegokolwiek komunikatu ze strony nc+...

 

 

Odkodowali? Piszesz poważnie czy żartujesz, bo już czasami po Twoich postach trudno to poznać ?

Pisze poważnie. W ramach promocji History i H2 dostępne dla abonentów za darmo do 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy utrzymanie evelen mogłoby się odbywać na zasadzie zysków z reklam? Czyli udostępnienie CP, nc+ + kablówki transmisji za powiedzmy 10złm/c za 2 kanały dzięki czemu bedą mieć zapewną oglądalność nie 40tys (LL) tylko 300tyś - czyli niski abonament dla duzej grupy oglądających + dużo wyższe zyski z reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dla przeciętnego widza to Eleven nie istnieje.

Oh man.

Dzisiaj jest dosyć łatwo o oglądanie streamu na TV.

Wystarczy byle co z dostępem do neta podłączyć pod TV i ...dla chcącego nic trudnego.

Stream wyprze telewizję konwencjonalną czy tego ktoś chce czy nie. Taka jest kolej rzeczy.

W tej postaci co teraz istnieje eleven (czyli tylko wpisujesz adres elevensports.pl i mecz leci) jak dla mnie istnienie płatnych kanałów premium to prehistoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dla przeciętnego widza to Eleven nie istnieje.

Oh man.

Dzisiaj jest dosyć łatwo o oglądanie streamu na TV.

Wystarczy byle co z dostępem do neta podłączyć pod TV i ...dla chcącego nic trudnego.

Stream wyprze telewizję konwencjonalną czy tego ktoś chce czy nie. Taka jest kolej rzeczy.

W tej postaci co teraz istnieje eleven (czyli tylko wpisujesz adres elevensports.pl i mecz leci) jak dla mnie istnienie płatnych kanałów premium to prehistoria.

 

Zgadzam się. Póki wszystko działa na elevensports.pl to nie ma przeszkód aby ich oglądać. Chociaż są też plusy grania w telewizji, dlatego mam nadzieję, że operatorzy dojdą do konsensusu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh man.

Dzisiaj jest dosyć łatwo o oglądanie streamu na TV.

Wystarczy byle co z dostępem do neta podłączyć pod TV i ...dla chcącego nic trudnego.

Stream wyprze telewizję konwencjonalną czy tego ktoś chce czy nie. Taka jest kolej rzeczy.

W tej postaci co teraz istnieje eleven (czyli tylko wpisujesz adres elevensports.pl i mecz leci) jak dla mnie istnienie płatnych kanałów premium to prehistoria.

 

Kiedyś pewnie tak będzie. Dziś jednak platformy satelitarne mają kilka milionów odbiorców. A przecież to samo można obejrzeć w internecie? Prawie na pewno 80% tych odbiorców nie ma pojęcie co to Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...