Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie?! http://www.ekstraklasa.org/czym-jest-mp-silva/9

MP & Silva to wiodąca w swojej branży międzynarodowa agencja mediowa, która posiada, zarządza i dystrybuuje prawa telewizyjne oraz mediowe z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. W portfolio MP & Silvy znajdują się takie rozgrywki i podmioty jak Mistrzostwa Świata FIFA 2014, włoska Serie A, angielska Premier League, hiszpańska La Liga, niemiecka Bundesliga i francuska Ligue 1, amerykańska MLS, brazylijska Brasileirão, FA Cup, Arsenal Football Club, AC Milan Channel, tenisowe French Open, turnieje ATP, Liga Mistrzów piłki ręcznej, wyścigi Formuły 1 oraz koszykarskie NBA i liga hiszpańska, Liga Endesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie?! http://www.ekstraklasa.org/czym-jest-mp-silva/9
MP & Silva to wiodąca w swojej branży międzynarodowa agencja mediowa, która posiada, zarządza i dystrybuuje prawa telewizyjne oraz mediowe z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. W portfolio MP & Silvy znajdują się takie rozgrywki i podmioty jak Mistrzostwa Świata FIFA 2014, włoska Serie A, angielska Premier League, hiszpańska La Liga, niemiecka Bundesliga i francuska Ligue 1, amerykańska MLS, brazylijska Brasileirão, FA Cup, Arsenal Football Club, AC Milan Channel, tenisowe French Open, turnieje ATP, Liga Mistrzów piłki ręcznej, wyścigi Formuły 1 oraz koszykarskie NBA i liga hiszpańska, Liga Endesa.

 

W Polsce nie sprzedają, Mediapro to dystrybutuje pretensje do nich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sklep RTV-SAT

A kim on jest naprawde ? Jedni pisza ze bylym pracownikiem a Przeglad Sportowy ze szefem Bein...... To kim naprawde, a moze tylko arabem ? A jakby sie jakis amerykanin wypowiadal ? Przeciez Bein nalezy w 50% do Katarczykow i w 50% do amerykanow (Time Warner).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim on jest naprawde ? Jedni pisza ze bylym pracownikiem a Przeglad Sportowy ze szefem Bein...... To kim naprawde, a moze tylko arabem ? A jakby sie jakis amerykanin wypowiadal ? Przeciez Bein nalezy w 50% do Katarczykow i w 50% do amerykanow (Time Warner).....

Jakbyś chciał wiedzieć, to tylko beIN SPORTS USA ma taki podział właścicielski. Chociaż teraz, to pewnie i tak już należą w całości do beIN Media Group.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Stawiasz tłumaczenie z google translatora na równi z Przegladem Sportowym?

Myślisz że w PS jest choćby jedna osoba znająca arabski? :D

 

Czyli wg. logiki PS Eleven nie będzie w nc+. Fachowiec z PS powinien napisać że to raczej C+ traci LL. Ciekawe czy GUT to Gutowski? Jeśli tak to wiadomo jaka jest wartość tego "artykułu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie no dla mnie jako abonenta NC+, nocna informacja o utracie przez nich praw do ligi hiszpańskiej to już przegięcie.Umowę podpisałem z nimi tylko dla sportu,a tu w ciągu miesiąca strzał, za strzałem, wysłałem poniższego maila, czekam na odpowiedź :

 

 

"Wczoraj gruchnęła w mediach informacja na temat utraty przez Państwa spółkę kolejnych praw na pokazywanie piłki nożnej na rzecz Eleven Sports ( po prawach do ligi francuskiej, i włoskiej stracili także Państwo ligę hiszpańską). Tak na prawdę dla mnie Wasza oferta sportowa była jedyną przyczyną zawarcia Z Wami umowy na świadczenie usług .W jaki sposób straty tych praw zostaną zrekompensowane abonentom takim ja (zainteresowanym głównie sportem, dobrym sportem)? Bo nie żartujmy, i proszę w ogóle nie poruszać argumentu o posiadaniu praw do Polskiej Ekstraklasy, czy też turniejów golfa ( czym tak się chwalicie na stronie internetowej - sic!), nie jest to żadna alternatywa, do tego co było.

Drugie pytanie, czy kanały Eleven Sports pojawią się na platformie, jeżeli tak to kiedy i w jakiej cenie (oczywiście w świetle powyższego,wygórowana opłata - i tutaj mówię o każdej powyżej 10 zł, będzie kolejnym argumentem do wypowiedzenia Państwu umowy i przejściu do konkurencji).

Generalnie zaistniała sytuacja na dzień dzisiejszy sprawia, że jestem bardzo blisko wypowiedzenia umowy jako towaru niezgodnego z jej treścią ( treść/jakość merytoryczna dla mnie spada o jakieś 70%, więc abonament chyba też powinien?Pozdrawiam."

 

Zobaczymy jaką odpowiedź otrzymam...ciekawe czy kolejny raz po sytuacji z fuzją, będą starali się robić z ludzi idiotów i próbowali wmawiać, że tak naprawdę nic się nie stało i dalej wszystkie argumenty są po ich stronie...a no nie są,jak CP wprowadzi za rozsądną cenę ES do swojej oferty, to w połączeniu z tym co mają, zyskają i to wiele, właśnie dzięki takim ludziom jak ja, przyciągniętych do nadawcy sportem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z podpisaną umową,nie ma gwarancji na to czym będzie wypełniona ramówka.Na filmowych mogą być transmisje sportowe i w drugą stronę na C+ sportowych może nc+ serwować filmy i seriale,łapu-capy.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdzą się te hiobowe wieści, to niestety wszyscy abonenci na tym stracą. Chyba, że zdarzy się cud i nc+ dołączy bezpłatnie kanały Eleven dla posiadaczy Canal+. Ale czy ktoś w to wierzy? Poza tym jak pomieścić tyle lig na dwóch kanałach? Piszecie o rezygnacji z Canal+, ale jak ktoś jak ja uwielbia polską, angielską i LM, to co ma zrobić!? Oglądać piłkę w necie!? Przecież ja dla samej LM kupiłem N-kę...A było tak pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum C+ już się zaczęło. Ciekawe, czy będą usuwali wątki i posty, czy może znajdzie się ktoś z jajami i się wypowie-

 

http://ww2.canalplus.pl/forum/?topic/ko ... lus_6-9060

 

Tam nie ma moderatora, a modująca admnka wpada co kilka dni więc bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg. logiki PS Eleven nie będzie w nc+. Fachowiec z PS powinien napisać że to raczej C+ traci LL. Ciekawe czy GUT to Gutowski? Jeśli tak to wiadomo jaka jest wartość tego "artykułu".

 

Czy to jest według Ciebie brak logiki i gdzie znalazłeś info, że według PS Eleven nie będzie w NC+?-

 

"Jak dotąd mecze ligi hiszpańskiej pokazywała platforma nc+. Kanał Eleven Sports można oglądać przez Internet, ale wciąż trwają rozmowy z dostawcami satelitarnymi."

 

Kompletnym brakiem logiki to jest twój ostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z podpisaną umową,nie ma gwarancji na to czym będzie wypełniona ramówka.Na filmowych mogą być transmisje sportowe i w drugą stronę na C+ sportowych może nc+ serwować filmy i seriale,łapu-capy.

:wink:

 

Tego właśnie nie pojmuję... Bo skoro podpisuje się umowę na konkretne kanały a nie na treść- to równie dobrze każdy nadawca móglby rozdawać abonament za 50zł i pokazywać, że będzie mial pełno filmów i sportu na kanałach X i Y a później cały content przenieść na inne kanały np.dodatkowo płatne i abonenci mogą zrobić wielkie G. bo przecież skład kanałów na które podpisał się nie zmienił ?

Przecież to jest jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...