Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki content przechodzi , takie kroczki

Dokładnie co widać po odejściach abonentów byłej Nki i Cyfry do Polsatu oraz po ogólnej liczbie abonentów Polsatu w porównaniu do NC+ :)

Statystycznie niestety sportowa oferta premium NC+ pełna za 199 zł nie ma szans, większość ogląda podstawowe wydarzenia sportowe na ogólnokrajowych kanałach, sporą oglądalność z kanałów sportowych ma także Polsat Sport mimo braku premium, a ponad 90% abonentów kupuje platformę dla kanałów innych niż sportowe czyli dla ogólnego kontentu, który przechodzi do Polsatu na wyłaczność np. universale, viasaty, CBSy i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to by było jakby oni w ogóle się za pokazywanie sportu nie brali, bo nie mają o tym zielonego pojęcia.

 

Kto i czemu?

Kto? Canal+, nSport. Czemu? Tragiczni komentatorzy, brak wyboru języka kom, tragiczny wybór meczów, brak oferty ze wszstkimi meczami EPL, La Liga, CL, EL... mam wymieniać dalej? Żałosne studia z pseudo-ekspertami i pseudo-dziennikarzami, obrzydliwa niekompetencja i stronniczość, brak serwisu internetowego z możliwością oglądania kanałów na żywo lub skrótów z najlepszych lig, już nie wspominając o urządzeniach przenośnych (tak wiem o nc GO ale raczej to powinno być dla wszystkich a nie tylko dla tych z najwyższym pakietem), itp, itd. Można wymieniać w nieskończoność.... Nie obrażając czarnoskórych, ale dzięki temu co oni oferują jesteśmy przysłowiowe 100 lat za murzynami.

Jedyne na co oni się nastawiają to jest cała ta polska kopanina, którą oglądają tylko fanatycy miejscowych klubów i w to martwe mięso idą ich największe starania. Ja rozumiem, że są kibicie polskiego podwórka, ale na boga, terminarz jest tak ułożony żeby pokazać wszystkie mecze co jest kpiną i tylko zapycha czas antenowy i marnuje pieniądze gdy w tym samym czasie można było by pokazać mecze z czołowych lig europejskich. Pokażcie mi inną ligę, która tak układa mecze! Chyba żadna! Przynajmniej nie żadna szanująca się liga.... Krótko mówiąc amatorszczyzna. Dlatego nie powinni oni się za pokazywanie sportu w ogóle brać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie niestety sportowa oferta premium NC+ pełna za 199 zł nie ma szans, większość ogląda podstawowe wydarzenia sportowe na ogólnokrajowych kanałach, sporą oglądalność z kanałów sportowych ma także Polsat Sport mimo braku premium, a ponad 90% abonentów kupuje platformę dla kanałów innych niż sportowe czyli dla ogólnego kontentu, który przechodzi do Polsatu na wyłaczność np. universale, viasaty, CBSy i wiele innych.

Kanały Universalu, ani CBS nie są w CP na wyłączność.

Pełna oferta sportowa w nc+ kosztuje nie 199, tylko 99-119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna oferta sportowa w nc+ kosztuje nie 199, tylko 99-119

 

Standardowo Canal+ oraz Canal+Sport jest w pakiecie 119-199 (199 z vod sport+), są to standardowe ceny promocyjne i nie pisałem o cenie dla stałych abonentów, którą można negocjować.

CBS jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie jak wiele kanałów, oczywiście chodzi mi o wyłączność na platformie cyfrowej i jest to czasowa wyłączność, a nie pisemna w umowie, bo w każdej chwili NC+ moze się z nimi dogadać i dołączyć te kanały, ale pewnie nieprędko, takich kanałów jest cała masa np. CBSy, Universale, ExtremeSport, Travel, E!, Scifi, Viasaty, TCM, CN i wiele wiele innych. CBS Europa jest na wyłączności pisemnej i jeszcze kilka kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zico, haha pojechałeś po bandzie... W Angli SKY nie ma nawet pełnej BPL, w hiszpani SKY tak samo...

 

Nsport można zrobić w Canal+Sport Info, mogłyby wrócić live Zagraj to jeszcze raz, tylko z innymi ekspertami, Gwiżdze na to, Magazyn Reportażu Sportowego, serwisy co 2h :D Dorzucą w następnym sezonie Ekstraklase, trochę Ligue1, tenis (puchar davisa) i żużel i powstałby ciekawy kanał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest rozpiska transmisji LM i LE w tym tygodniu? Wydaje mi się, że będzie tak:

 

- wtorek godz 20.40: Borussia-Malaga (C+ Sport), Galatasaray-Real (nSport)

- środa godz. 20.40: Barcelona-PSG (C+ Sport, TVP1), Juventus-Bayern (nSport)

- czwartek godz. 21.00: Basel-Tottenham (C+ Sport)

 

Czy to będą wszystkie mecze transmitowane na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś wie kto będzie komentował Barcelonę w Canal+ ?

 

oby tylko nie Jagoda bo będe zmuszony oglądać na czechach.

Barcelone w jedynce skomentuje Laskowski, więc chyba nie będziesz musiał

 

gorzej w środe Borussie pewnie Szapkowski który będzie się podniecał polakami i Lewandowskim przy każdym dotknięciu piłki, a w nc+ zapewne Kalinowski albo Ryczel więc pozostaje mi CT Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej w środe Borussie pewnie Szapkowski który będzie się podniecał polakami i Lewandowskim przy każdym dotknięciu piłki, a w nc+ zapewne Kalinowski albo Ryczel więc pozostaje mi CT Sport..

Przecież teraz grała w srode Borussia wiec rewanż zagra we wtorek, tak cięzko sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej w środe Borussie pewnie Szapkowski który będzie się podniecał polakami i Lewandowskim przy każdym dotknięciu piłki, a w nc+ zapewne Kalinowski albo Ryczel więc pozostaje mi CT Sport..

Przecież teraz grała w srode Borussia wiec rewanż zagra we wtorek, tak cięzko sprawdzić?

 

pomyliłem dni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto? Canal+, nSport. Czemu? Tragiczni komentatorzy, brak wyboru języka kom, tragiczny wybór meczów, brak oferty ze wszstkimi meczami EPL, La Liga, CL, EL... mam wymieniać dalej? Żałosne studia z pseudo-ekspertami i pseudo-dziennikarzami, obrzydliwa niekompetencja i stronniczość, brak serwisu internetowego z możliwością oglądania kanałów na żywo lub skrótów z najlepszych lig, już nie wspominając o urządzeniach przenośnych (tak wiem o nc GO ale raczej to powinno być dla wszystkich a nie tylko dla tych z najwyższym pakietem), itp, itd. Można wymieniać w nieskończoność.... Nie obrażając czarnoskórych, ale dzięki temu co oni oferują jesteśmy przysłowiowe 100 lat za murzynami.

Jedyne na co oni się nastawiają to jest cała ta polska kopanina, którą oglądają tylko fanatycy miejscowych klubów i w to martwe mięso idą ich największe starania. Ja rozumiem, że są kibicie polskiego podwórka, ale na boga, terminarz jest tak ułożony żeby pokazać wszystkie mecze co jest kpiną i tylko zapycha czas antenowy i marnuje pieniądze gdy w tym samym czasie można było by pokazać mecze z czołowych lig europejskich. Pokażcie mi inną ligę, która tak układa mecze! Chyba żadna! Przynajmniej nie żadna szanująca się liga.... Krótko mówiąc amatorszczyzna. Dlatego nie powinni oni się za pokazywanie sportu w ogóle brać....

 

Jak czytam takie posty to po prostu krew mnie zalewa. Zażycz sobie jeszcze pełnego dostępu do ligi armeńskiej i węgierskiej... Komentatorzy Canal+ to wyższa półka. Naprawdę większość z nich jest świetnymi ekspertami. Potrafisz tylko krytykować, a podajesz 0 SENSOWNYCH ARGUMENTÓW. W tym momencie nc+ ma nieporównywalną ofertę sportową z CP i skoro mają się nie brać za puszczalnie sportu to, kto to powinien robić? To mecze na CP powinny być puszczane bez głosu. Jedyny komentator, który się nadaje to Borek, ale strasznie mi go szkoda, bo z ich ofertą piłkarską strasznie się marnuje, a lata niestety lecą. TVP? Komentatorzy na TVP Sport komentując np. spotkania o Puchar Hiszpanii kompletnie nic o tych klubach nie wiedzą.

 

Tragiczny wybór meczów? Kapitalny argument. A na jakiej podstawie? Jakiś przykład. Dla mnie fatalny wybór to nie puszczanie zespołów z czołówki, a C+ spotkania drużyn z czołówki puszcza zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...