Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale abonenci cyfry i tak będą jechać na komentatorów znanych z nSportu :D

 

nikt nie mówił że wszyscy z C+ są super.. bo znajdzie się paru frędzli co nie nadaje się do komentowania a jedynie jako eksperci...

ale co tu porównywać komentatorów c+ do Nki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyfry jedynym , który bardzo ale to bardzo mnie irytuje to Rafał Wolski to jego podniecanie się przy byle akcji i rozdrabnianie nad jakimiś mało ważnymi szczegółami czasami przechodzi granice. Poza nim reszta na pewno bije na głowę tych z nki. Eksperci jak to eksperci głównie to byli piłkarze więc jak dla mnie dają radę nie ma co wymagać od nich cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy na wzór np. Eurosportu NC+ udostępni możliwość wyboru ścieżki językowej komentarza, chociaż np. na początek dla ligi angielskiej.

Oczywiście zawsze na 5.1 istnieje możliwość wyciszenia głośnika centralnego z którego leci komentarz, ale jest to rozwiązanie dość doraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie w all in npremium 1 i 4 odkodowane(migrowałem z cyfry) na jednym multiliga na drugim galata z realem.

 

PS Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na moje pytanie we wcześniejszym poście? Mam stary dekoder od cyfry(Philips SD taki podstawowy) z 2005 roku. Muszę go oddać? Nie pamiętam czy był na własność czy nie(potem dobrałem PACE i coś za 1 grosz - nikt ode mnie go nie wołał) i teraz nie wiem czy go muszę oddać(pace na pewno - zmieniałem na mediaboxa+ i box+. Problem w tym, że nie mam już ani instrukcji ani pudełka od tego starego dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...