Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i mam dobrą wiadomość dla fanów Barcy :D Ten, kto ma MediaBoxa mecz Barcy z PSG obejrzy na kanale 313 AzTV :jupi:

Spokojnie meczu tam nie będzie.I nawet MediaBOX tu nic nie zdziała.

@jaco78 na Turksacie będzie na 90 % kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i mam dobrą wiadomość dla fanów Barcy :D Ten, kto ma MediaBoxa mecz Barcy z PSG obejrzy na kanale 313 AzTV :jupi:

@jaco78 na Turksacie będzie na 90 % kodowany.

 

Tutaj sugerują co innego: http://www.sat-charts.eu/artykul,1684,Gdzie-obejrzec-mecz-Paris-Saint-Germain---FC-Barcelona---transmisja-na-zywo--live--gdzie-ogl%C4%85dac--gdzie-zobaczyc-(parametry).html. Aczkolwiek raz chciałem obejrzeć na 2+2 i przestawilem satelite i zakodowali też choc tutaj bylo że niekodowany bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i mam dobrą wiadomość dla fanów Barcy :D Ten, kto ma MediaBoxa mecz Barcy z PSG obejrzy na kanale 313 AzTV :jupi:

@jaco78 na Turksacie będzie na 90 % kodowany.

 

Tutaj sugerują co innego: http://www.sat-charts.eu/artykul,1684,Gdzie-obejrzec-mecz-Paris-Saint-Germain---FC-Barcelona---transmisja-na-zywo--live--gdzie-ogl%C4%85dac--gdzie-zobaczyc-(parametry).html. Aczkolwiek raz chciałem obejrzeć na 2+2 i przestawilem satelite i zakodowali też choc tutaj bylo że niekodowany bedzie.

Tam po prostu na chama kopiują info ze strony Live on Sat nie sprawdzając informacji.Mecz na Turksacie albo będzie kodowany,albo będzie puszczony naziemnie albo będzie FTA ale znając życie jest na to jakieś 10-15 % szans.Zgadza się natomiast NTV Turkey tu jakieś 80 % szans że będzie FTA i ITV 1 i HD tam będzie na 100 % niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...