Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po co kolejny kanał typu liga+. Przecież na tą dawke sportu jest wystarczająca liczba kanałów. W tej koncesji nic nie ma mowy o zastąpieniu jakiś kanałów, jest tylko mowa o wystarowaniu nowych. Nie sądze, że w najbliższym czasie się rozszerzy oferta sportowa nc+. Ciężko będzie utrzymać to co posiadają. Choć może mają jakiś pomysł na te kanały, byle by to nie były kanały z jednym czy 2 meczami na żywo w weekend i potem powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im kolejne 3 kanały sportowe? Może to ma coś wspólnego z fox??

 

Oczywiście! Euroliga, MPB, NFL, NHL, Lacrosse... Wszystko to specjalnie w współpracy z FOX Sports!

 

 

... Jak ja nie lubię plotek. Poczekajmy parę tygodni i się wszystko wyjaśni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że startują kolejne kanały sportowe. W weekend jest multum transmisji i siła rzeczy nie da się pewnych rzeczy obejrzeć. Brakuje powtórek danych meczy po południu czy wieczorem. Nie raz chciałem zobaczyć jakiś mecz w całości, mimo iż widziałem skrót i gole, i często powtórki były z samego rana. A też wszystkiego nie da się nagrać. Od piątku do poniedziałku ligi zagraniczne, polska i inne sporty, wtorek i środa Liga Mistrzów a czwartek Liga Europy. Nic dziwnego, że przy tak bogatej ofercie nie ma powtórek, bo brakuje miejsca w ramówce. Canal+ Family i Family 2 dają dużo meczy na żywo, ale już nie ma powtórek.

Dobry ruch ze strony NC+. Pewnie jeszcze dokupią jakieś prawa sportowe, jeśli rzeczywiście kanały będą nadawane wręcz cała dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mają ligę polską, angielska, hiszpańską, włoską, francuska, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, NBA, piłkę ręczną, puchar 6 narodów, startuje za chwilę polska liga żużlowa i GP. Nawet do takowej oferty są potrzebne kanały sportowe do live i powtórek. Za mało kanałów było by dać wszystkie mecze LM. Ba, czasem mecze z Francji czy NBA muszą lecieć na 36 kanale. Mogą dokupić boksu, hokeja, Formulę 1, mają pewna cześć praw od sublicencji od TVP.

Ostatnio Canal+ Francja kupił ligę francuska rugby na Polskę i Francję. Maja nawet 2 ligę francuska w piłkę nożna, ale nie było od 1,5 roku żadnej transmisji, także Puchar Ligi Francuskiej był pokazywany dopiero od półfinałów. Mnóstwo wydarzeń na żywo, magazynów i brakuje właśnie powtórek. Spokojnie 3 całodobowe Canal+Sport mają rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak, ale jeszcze brakuje NHL, UFC, liga niemiecka w ręczną i f1, ale podobno ktoś pisał, że na 99% bierze ją polsat. Moim zdaniem niech przedłużają te prawa co mają bo im się skończą zaraz. Coś czuje, że Fox sports tylko na to czeka, aż się zaczną kończyć im umowy i wtedy wkroczą do akcji i może być źle. Z sytuacją finansową po ostanim raporcie za dobrze nie jest i jak zaczną tracić prawa to będzie nieciekawie. Mogliby pokazywać więcej meczy z poszczególnych lig, ale chyba w umowach, które posiadają z tymi ligami nie mogą więcej, bo przydałoby się więcej meczy NBA i ligi włoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako fanowi piłki nożnej jest za mało kanałów. Bardzo mi brakuje powtórek. Oglądam wszystko z Anglii, i często najciekawszym meczu z Niemiec, Włoch, Francji czy Hiszpanii. Nie dam rady obejrzeć w weekend tyle meczy a chciałbym zobaczyć więcej wydarzeń z wymienionych lig na tygodniu. Polskiej ligi nie oglądam w ogóle ze względu na poziom i czas. Z checią obejrzałbym np Lige+Extra czy Magazyn Ligi Mistrzów, ale zawsze wybiorę transmisje live z meczy, bo zazwyczaj wszystko się nakłada. Poluję na powtórkę, ale często powtórka jest 1 w tygodniu i o 9 rano, wiec nie obejrzę. Canal+ ma jeszcze kanały filmowe i też czasem lubię coś obejrzeć, ale często nie oglądam, bo w weekend wybieram mecz, chciałbym czasem wybrać film i na tygodniu zobaczyć retransmisje spotkania, ale jak wspomniałem jest ich jak na lekarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nawet nie wykorzystuje wszystkich praw. Czasem jest tylko 2 mecze z Francji. Maja prawo do 2 ligi francuskiej, ale nie było żadnego meczu. Puchar Ligii Francuskiej był dopiero od 1/2, a wcześniejszych rund nie było. Także parę meczy LM nie było transmitowanych. Chociażby Schalke - Basel o awans. Chciałem zobaczyć transmisję, ale była tylko w multilidze. Przy większej liczbie kanałów byłby bogatszy wyboru dla nas kibiców.

Poza tym większa liczba kanałów sportowych będzie dobrze wyglądać w reklamach. Canal+ Family nie kojarzy się ze sportem lecz czymś familijnym. Niech C+Family zostanie i będzie wiecęj bajek, komedii, filmów, koncertów dla rodziny. A sport w nowym rozdaniu. Ja przed fuzją stawiałem na Cana+, Canal+ Film i Film 2 i na paczkę Canal+Sport, 2 i 3. Do tego ewentualnie Canal+ Seriale czy coś w stylu Family. Ale nie spodziewałem się tylko jednego Canal+Sport. Nic dziwnego, w końcu za fuzję odpowiadali geniusze z N. Tam mieli nSport i w niej jednie Ligę Mistrzów i powtórki powtórek tejże Ligi Mistrzów. Chyba nie docenili tego co będą mieć i że nie przystoi w ten sposób traktować tak bogatą ofertę sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz sam po co im tyle kanałów??

 

No umiesz czytać? "Poczekajmy parę tygodni i wszystko się wyjaśni". Tyle na ten temat ode mnie, bo jest zbedna ta dyskusja. Dywagacje i dywagacje. Pełno jest opcji, może kupią nowe prawa, może wycofają transmisje na Family, może zrobią kanał informacyjny z nSportu, a może skończy jak PS Weekend. W to ostatnie wątpię. Myślę, że na początku kwietnia wszystko się wyjaśni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, przestań lamentować, bo piętnasty raz pytasz dzisiaj na forum co będzie na tych kanałach i po co to komu! Jak coś będziemy wiedzieć to się tutaj pojawi informacja, póki co są tylko domysły i nikt przed Tobą tu nic nie ukrywa! Jeszcze raz zapytasz co tam będzie na tych kanałach to namierzę Cię po IP, wyjmę Ci wtyczkę od klawiatury, ukradnę Ci dowód i przedłużę Ci umowę z nc+, żebyś musiał płacić 199 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie koncesja kanałów liga+ i sport2.Oba kanały przeznaczone dla osób do lat 49, zarabiających średnio krajową lub więcej.O co im chodzi?Na pewno nie o prezenty dla nas kiedy dochód przed przed fuzją było nie wiele mniejszy niż teraz,a prawa sportowe i filmowe po nce przybyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, przestań lamentować, bo piętnasty raz pytasz dzisiaj na forum co będzie na tych kanałach i po co to komu! Jak coś będziemy wiedzieć to się tutaj pojawi informacja, póki co są tylko domysły i nikt przed Tobą tu nic nie ukrywa! Jeszcze raz zapytasz co tam będzie na tych kanałach to namierzę Cię po IP, wyjmę Ci wtyczkę od klawiatury, ukradnę Ci dowód i przedłużę Ci umowę z nc+, żebyś musiał płacić 199 miesięcznie.

Weź nic nie pisz bo masz zero pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie koncesja kanałów liga+ i sport2.Oba kanały przeznaczone dla osób do lat 49, zarabiających średnio krajową lub więcej.O co im chodzi?Na pewno nie o prezenty dla nas kiedy dochód przed przed fuzją było nie wiele mniejszy niż teraz,a prawa sportowe i filmowe po nce przybyło

Tylko pamiętaj, że Liga+ ma być też w Polsacie, więc takie wkurzanie abonentów mogłoby być trochę nie na miejscu. Co do zapisów w koncesji to pewnie coś muszą wpisać, nie przywiązywałbym do tego dużej wagi. Równie dobrze patrząc na to, że będzie 33% produkcji polskich i 50% europejskich można dojść do wniosku, że będą tam transmitowali europejskie puchary :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...