Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrymi kontaktami nazywasz brak tvp sport gd w nc+ podczas mistrzostw świata w piłce ręcznej i igrzysk olimpijskich. Przecież cp już miał ten kanał przed igrzyskami. Tydzień po igrzyskach, w nc+ nadal go nie ma.

To już jest zupełnie inna sprawa.... Nie ma nic wspólnego z sublicencjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że w końcu ktoś to zauważył, bo myśłałem, że z moim oczami coś nie tak. ;) Ja gorszą jakość transmisji meczów z Anglii zauważyłem już kilka tygodni temu, a najgorszej jakości był chyba mecz LM City-Bayern. Obraz nie jest ostry, murawa trochę "pływa", przy szybszych ruchach kamery obraz jest kiepski. Oprócz Premierleague oglądam głównie Ekstraklase, ale również inne ligi europejskie i tam nie mam zastrzeżeń do jakości transmisji. Obecnie transmisje z Anglii zdecydowanie są najgorsze. Dziwne tylko, że nikt nie narzeka na facebooku albo forum C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo lepszy feflun Ołłowski....

 

 

Akurat Pan Orłowski to jeden z lepszych znawców LaLiga w Polsce. On po prostu może być przykładem dla innych, młodych, komentatorów -ekspertów. Komentuje tak jak powinien "drugi komentator". Podobnie Rafał Nahorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi Durda niby fanatyk Boxu i nie wiem czy jeszcze hokeja chyba

 

Jednak on jest długo stażem w C+. Ja pamiętam go jeszcze jak CYFRY+ nie było tylko sam C+

 

Jednak Murawski to całkowicie neutralny komentator nie tak jak Laboga fanatyk realu tak więc jakaś odmiana

 

jeśli chodzi komentarz to jaki poziom meczu taki komentarz proste

 

Każdy wie że mecze Barcy ze słabszymi przeciwnikami to ich posiadanie piłki w 70+ %

 

zobaczcie jaka była różnica w derbach Madrytu i jakich dali komentatorów

 

 

Mi tam brakuje Jacka Laskowskiego jego nikt nie zastąpi jedyny który mu po części dorównuje to Rafał Wolski i to dla mnie on powinien być szefem sportu C+ a nie Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to nie Ty o tym decydujesz.

 

 

A co może dla ciebie najlepszy byłby Salak lub może Ryczel?

 

 

poszukaj sobie w necie jakie maja zdanie o Smokowskim jako szefie sportu.

 

Przez takich właśnie ludzi nie ma Laskowskiego jako komentatora .

 

Ludzi którzy mieli najdluższy staż od istnienia samego C+ jako pojedynczego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Smok jest od samego poczatku w canal+.

nawet pozniej przyszedl Twarozek.

a Laskowski to juz wogole nie ma o czym mowic..przyszedl po paru latach...Basalaj go sciagnal.

pewno by pracowal do dzis gdyby nie za duże wymagania finasowe.

 

tez bym go wolal w canal+ bo jak slysze Durde na meczu Barcy to mnie skreca...ale coz..nie mozna miec wszystkiego.

poza tym nie bede zalowac kogos kto zarabia taka kase za komentowanie meczy-krzywdy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przez takich właśnie ludzi nie ma Laskowskiego jako komentatora .

 

Nie nam oceniać jakie były problemy przy nowej umowie Laskowskiego. Widocznie wiele spraw się na to złożyło i Smok zakończył współpracę z tym komentatorem. Możemy sobie gdybać co było ... chociaż w jednym z wywiadów było można przeczytać, że długotrwałe sprzeczki między tymi dwoma panami spowodowały właśnie to rozstanie. Trudno się mówi i żyje się dalej. Chociaż przyznam szczerze, że to jeden z najlepszych komentatorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic się nie zmieniło, dzisiaj o godz. 17.02 Smokowski nadal był szefem sportu nc+ chyba, że przez ostatnie 4 min przestał być... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mecz Chelsea z Galatasaray w LM leciał na nSport, a tym razem będzie na C+, ostatnio chyba myśleli, że Chelsea wygra bez problemu i dlatego go dali jako 'gorszy' mecz do nSportu, a tym razem traktują go jako lepszy mecz; żałosne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...