Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszły pewne zmiany, jeśli chodzi o obsadę studia i komentarza meczów Ligi Mistrzów. Brak Tomasza Smokowskiego spowodował przesunięcie duetu Dębiński/Marciniak na wtorek, zaś w środę przywita nas Rosłoń z Karpińskim. Nie będzie zatem studia Smokowski/Twarowski... Do tego Real Sociedad - Lyon skomentuje zamiast Smoka Dębiński, a w meczu Arsenal - Fenerbahce Rosłonia zastąpi Twarowski.

 

Zaktualizowana rozpiska tutaj: https://www.facebook.com/notes/canal-sp ... 1058197775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to już w takim razie można podać oficjalnie, ale pewnie te prawa będą się marnować i bedzie mniej meczów niż w CP.

A co najważniejsze nSport nie ma takiego zasięgu jak kanały sportowe Polsatu więc i oglądalność pewnie będzie mniejsza o ile wszystkie mecze będą na kanale nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszły pewne zmiany, jeśli chodzi o obsadę studia i komentarza meczów Ligi Mistrzów. Brak Tomasza Smokowskiego spowodował przesunięcie duetu Dębiński/Marciniak na wtorek, zaś w środę przywita nas Rosłoń z Karpińskim. Nie będzie zatem studia Smokowski/Twarowski... Do tego Real Sociedad - Lyon skomentuje zamiast Smoka Dębiński, a w meczu Arsenal - Fenerbahce Rosłonia zastąpi Twarowski.

 

Zaktualizowana rozpiska tutaj: https://www.facebook.com/notes/canal-sp ... 1058197775

A co się dzieje ze Smokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem właśnie o tym w temacie o C+ ;) Ja tak sobie myślę, że skoro rozszerzają ofertę sportową (sportową, nie piłkarską) to wydaje mi się, że mogliby jeszcze ogarnąć prawa do WTA. TVP podobno nie ma zamiaru przedłużać, więc szansa dla C+ na dobry tenis jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...