Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, iż Polsat stanie do walki z nc+ o jakość pokazywania polskiego żużla. Według dziennika "Nowości" stacja Zygmunta Solorza jest bliska pozyskania praw do transmitowania rozgrywek I ligi żużla.

 

 

Darię Kabałę-Malarz odchodzi do polsatu?

 

Na sportowych kanałach Polsatu od kilku lat można oglądać rywalizację w lidze brytyjskiej i to ma się nie zmienić. Dodatkowo ma być w ofercie liga szwedzka.

 

Jeżeli umowa z Polskim Związkiem Motorowym dojdzie do skutku, wówczas I liga będzie transmitowana na Polsat Sport News.

 

W tym celu redakcja sportowa Polsatu zostanie wzmocniona o dziennikarkę nc+, pracującą przy Grad Prix - Darię Kabałę-Malarz.

 

Kabała- Malarz na profilu Facebookowym napisała: "czas trudnych decyzji nadszedł szybciej, niż myślałam".

 

źródło: Nowości sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hanys, nie znasz tematu, a się wypowiadasz. :) Daria od kilku miesięcy nie prowadziła Magazynu Ekstraligi i studia GP. Nie przeprowadzała nawet wywiadów. Odkąd szefem ds. żużla w nc+ został Majewski, to on prowadził Magazyn Ekstraligi i niektóre studia. Daria była tylko reporterką na meczach piłkarskiej Ekstraklasy. To się nie mieści w głowie, bo mimo tego, że to kobieta, to wiedzą o żużlu zdecydowanie przewyższała wszystkich pozostałych w redakcji. Po tych zmianach Magazynu czy studia w zasadzie nie oglądałem, bo Majewski nie dość, że na żużlu się nie zna, to jeszcze denerwuje mnie swoim wyglądem, zachowaniem i głupimi pytaniami. A skoro Daria w Polsacie miałaby zajmować się I ligą żużla, to nie dziwię się, że ma dylemat. Żużel to dla niej sport nr 1 i pomimo tego, że to tylko I liga to na pewno jest to kusząca propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..oczywiście trudna decyzja..GP i Enea ekstraliga a 1 liga.

lasce sie w glowie przewraca po prostu i pewno Smok z nia nie przedluzy kontraktu.

bedzie to samo co z "Laskiem"...jak ktos jest za chytry to zawsze traci.

Tak, nawet jakby Smokowski zaoferował pracę za najniższą krajową to Laskowski powinien piać z zachwytu, bo to przecież CANAL+! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..oczywiście trudna decyzja..GP i Enea ekstraliga a 1 liga.

lasce sie w glowie przewraca po prostu i pewno Smok z nia nie przedluzy kontraktu.

bedzie to samo co z "Laskiem"...jak ktos jest za chytry to zawsze traci.

Nie kompromituj się lepiej.Zapoznaj się z faktami a dopiero póżniej udzielaj sie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakty byly dokladnie opisywane tamtego czasu przez media.

ile Lasek chcial podwyzki mimo ze zarabial ok 28 tys na miech.

jesli nie wiesz to sie nie wypowiadaj na dany temat.

a w pozostalych tematach sobie pisz..nie jestem jakis komuch czy kaczor by Ci czegos zabranić w demokratycznym kraju....jak Ty mi niestety...

no ale to juz swiadczy tylko o Tobie.

na przyszlosc pomysl zanim cos tu wystukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakty byly dokladnie opisywane tamtego czasu przez media.

ile Lasek chcial podwyzki mimo ze zarabial ok 28 tys na miech.

jesli nie wiesz to sie nie wypowiadaj na dany temat.

a w pozostalych tematach sobie pisz..nie jestem jakis komuch czy kaczor by Ci czegos zabranić w demokratycznym kraju....jak Ty mi niestety...

no ale to juz swiadczy tylko o Tobie.

na przyszlosc pomysl zanim cos tu wystukasz

Laskowski odszedł bo Smokowski mu zaproponował obniżkę płac do 15 tysięcy, na co nikt by się nie zgodził skoro zarabiał 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś Laskowski mówił o tym w gazecie lub internecie było o tym

Daria chce prowadzić studia żużlowe? jak nie może być to będzie prowadziła studia w polsat?

wole żeby dał jej te programy ?

mam pytanie o euro 2016.

i eliminacja do euro 2016 będziecie się starać o prawa do transmisji?

a może Formuła 1 w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Speedway Ekstraligi Wojciech Stępniewski tlumaczy dlaczego wybrano oferte nc+ a nie Polsatu

Telewizja NC + była najbardziej konkurencyjna w zakresie finansowym oraz technologicznym.

Wojcik z Polsatu Sport twierdzi co innego.

 

Niewykluczone ze od przyszlego sezonu bedzie transmitowanych wiecej meczow

 

Postaramy się aby częściej żużel gościł na antenie NC+ w sobotę. Jest duża szansa, że od przyszłego roku dzięki temu będą kolejki, z których pokażemy aż 3 z 4 meczów - zakończył Wojciech Stępniewski.

 

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40015 ... aligi-w-nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hanys, nie znasz tematu, a się wypowiadasz. :) Daria od kilku miesięcy nie prowadziła Magazynu Ekstraligi i studia GP. Nie przeprowadzała nawet wywiadów. Odkąd szefem ds. żużla w nc+ został Majewski, to on prowadził Magazyn Ekstraligi i niektóre studia. Daria była tylko reporterką na meczach piłkarskiej Ekstraklasy. To się nie mieści w głowie, bo mimo tego, że to kobieta, to wiedzą o żużlu zdecydowanie przewyższała wszystkich pozostałych w redakcji. Po tych zmianach Magazynu czy studia w zasadzie nie oglądałem, bo Majewski nie dość, że na żużlu się nie zna, to jeszcze denerwuje mnie swoim wyglądem, zachowaniem i głupimi pytaniami. A skoro Daria w Polsacie miałaby zajmować się I ligą żużla, to nie dziwię się, że ma dylemat. Żużel to dla niej sport nr 1 i pomimo tego, że to tylko I liga to na pewno jest to kusząca propozycja.

 

Popieram kolegi wypowiedz w całej rozciągłości.Powiem tak prawa czy to do piłki czy żużla lub innej dyscypliny nie sa w danej stacji na wieczność tylko na maks trzy lata :D Polsat juz walczył z nc+ o EEL i wiemy ze było o tym głośno bo nie dośc ze chcieli wiecej meczy pokazywac to złozyli drozasza oferte a jednak przegrali. Juz władzą EEL wychodzi bokiem współpraca z nc+ bo mieli pokazywac wiecej spotkań to nie dosć ze nSport nie ma takiej duzej oglądalności to jeszcze żydzili pokazywaniem meczów jak to było zapowiadane w soboty i bodajże w poniedziałki.

 

Dobrze CP robi ze wzieło pania Darie do swej redakcji bo to nardzo dobra inwestycja w przyszłość.Toz ebbhedzie w Polsacie 1 liga i to w ogólnodostepnym kanale w DVB-T podwyzszy na pewno ogladalnośc pierwszej ligi zużla a jak pozyskaja prawa do ligi szwedzkiej to bedzie git malina i pani Daria nie bedzie sie na pewno nudzić.

 

Pan Majwski zabił Magazyn EEL swą obecnoscia na wizji - ani jednego docinka tez z nim nie obejrzałem - a kto go zrobił szefem od zużla to ten miał :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze CP robi ze wzieło pania Darie do swej redakcji bo to nardzo dobra inwestycja w przyszłość.Toz ebbhedzie w Polsacie 1 liga i to w ogólnodostepnym kanale w DVB-T podwyzszy na pewno ogladalnośc pierwszej ligi zużla a jak pozyskaja prawa do ligi szwedzkiej to bedzie git malina i pani Daria nie bedzie sie na pewno nudzić.

Jeszcze chyba nie ma oficjalnej informacji w sprawie pani Darii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...