Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga+Extra idzie z taśmy i są wycięte fragmenty.

 

To chyba największa porażka fuzji z n, zdeprecjonowanie ligi+extra - magazynu, który był symbolem starego canal+.

 

Czekam na marzec i runde wiosenna i powrót programu na niedzielę, wiem łudzę się nadzieją, ale ten poniedziałkowy termin jest fatalny. Emocje po meczach już opadly, większość ma w glowie problemy obecnego tygodnia po cięźkim dniu pracy.

 

Jeszcze tylko brakuje by program prowadzili na stałe Marciniak i Dębiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale wszystko sie układa w taki sposób, że w żadnej stacji polskiej nie będziemy mogli oglądac NHL. Żadna telewizja nie stara się o te prawa.Bardzo to dziwne bo napewno w Polsce jest dużo ludzi, którzy interesują się hokejem.Pozostaje liczyc, że prawa zgarnie NC+, ale to raczej wątpliwe bo skąd brac kase na nowe prawa, a niedługo będą się kończyc akutalne prawa.Jest może jeszcze szansa na Eurosport, ponieważ jakiś czas temu była mowa o tym.

Lepiej niech zbierają kasę, bo po następnym sezonie kończą się prawa do Serie A, Ligue 1, La Liga, Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej i naszej Ekstraklasy ;)

A po tym sezonie nie kończą sie żadne prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym magazynem 100% racji. Jak był jeszcze w tamtym sezonie w niedzielę to oglądałem bardzo często. Niedziela, po 19, czas przygotowywania się do roboty, kolacja, krzątanie - zawsze leciało w tle i mi to pasowało. Dodam, że nie oglądałem w ogóle meczów polskiej ekstraklasy, ale magazyn jak najbardziej. Od nowego sezonu nie obejrzałem go ani razu. Fatalny termin, zmiana prowadzących itd. Nic już nie zachęca do oglądania go. Tym bardziej, że zazwyczaj w poniedziałek, nie oszukujmy się, jest delikatnie mówiąc mało interesujące spotkanie ligowe...

 

Skoro już zabrałem głos to kilka słów jeszcze na temat sobotniej transmisji żużlowego GP. Tutaj też widać tendencję zniżkową. Strasznie denerwowały mnie te wszechobecne "gadające głowy". Ciągle jakieś wywiady, szczególnie "interesujący" był z Omeną Mensah... Żenua po prostu. Nawet nie raczyli przerwać dyskusji w studiu podczas prezentacji zawodników. Ponadto prowadzący - ewidentnie brakuje Darii. Gdzieś uleciał profesjonalizm transmisji z GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi Cię to skoro na stanowisko szefa żużla w Nc+ dali kompletnego laika, który się nawet dobrze wysłowić nie umie. Przecież tej jego facjaty się nie da oglądać, a jak zadaje pytania swoim gościom w studiu to mam wrażenie, że gdyby tylko była taka możliwość, to :lol2: go w 3 sekundy

 

Tak jak napisałeś - największa porażką w kwestii żużla, odsunięcie Darii, czyli zamienienie Mercedesa Maluchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten cały prowadzący Marcin Majewski jest szefem żużla w nc+? Żenada. I oczywiście wepchnął sam siebie do studia na finał GP.

Nawet moja żona mająca mgliste pojęcie o żużlu oglądając kawałek transmisji stwierdziła, że koleś jest beznadziejny i zadaje pytania na poziomie przedszkola.

Dobrze go kojarze z serwisów sportowych w TVNie? I tylko z tego. Powinien tylko i wyłącznie tym się zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za lekką "obsuwę".

 

10.10: Czwartek

 

Piłka ręczna, VELUX EHF Champions League - Faza grupowa, 3. kolejka

Veszprém - Zaporiżżia

19:00 nSport

Komentarz: Piotr Karpiński, Marcin Lijewski

 

Koszykówka kobiet, WNBA Boost Mobile - Finały, 3. mecz

Atlanta Dream - Minnesota Lynx

02:30 C+ Sport

 

12.10: Sobota

 

Piłka ręczna, VELUX EHF Champions League - Faza grupowa, 3. kolejka

Barcelona - Metalurg

16:15 nSport

Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik

 

Piłka ręczna, Women's EHF Champions League - Faza grupowa, 2. kolejka

Lublin - Midtjylland

20:00 C+ Sport

Komentarz: Tomasz Dryła, Iwona Nabożna

 

13.10: Niedziela

 

Piłka ręczna, VELUX EHF Champions League - Faza grupowa, 3. kolejka

Płock - Kielce

19:30 nSport, C+ Sport

Komentarz: Robert Skrzyński, Robert Lis

 

Koszykówka kobiet, WNBA Boost Mobile - Finały, 4. mecz

Atlanta Dream - Minnesota Lynx (jeśli będzie konieczny)

02:00 C+ Sport

 

16.10: Środa

 

Piłka ręczna, VELUX EHF Champions League - Faza grupowa, 4. kolejka

Velenje - Aalborg

19:15 nSport

 

Koszykówka kobiet, WNBA Boost Mobile - Finały, 5. mecz

Atlanta Dream - Minnesota Lynx (jeśli będzie konieczny)

02:00 C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...