Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 września nie widać meczów LE na C+Family. Są tylko po 2 na C+Sport i nSport. Cztery mecze na kolejkę, to trochę mało.

 

Jest program na piątek 20 września i 2 mecze Ekstraklasy są na C+Sport. Czyli wygląda na to, że to zmiana na stałe.

Jak wyglądają meczę ligi mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 września nie widać meczów LE na C+Family. Są tylko po 2 na C+Sport i nSport. Cztery mecze na kolejkę, to trochę mało.

 

Jest program na piątek 20 września i 2 mecze Ekstraklasy są na C+Sport. Czyli wygląda na to, że to zmiana na stałe.

Jak wyglądają meczę ligi mistrzów

będa mecze na C+,C+Sport,C+Family2,nSport,36 i 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy byłaby techniczna możliwość ( chyba tak ), aby podczas transmisji meczów, co jakiś czas pokazać na żywo przez kilka sekund obraz z komentatorskiej dziupli. Taka kamerka skierowana na komentatorów i oczywiście pokazywana na tle obrazu ze stadionu, tyle że w małym okienku, np. w prawym górnym rogu :D Nie mówię, że często, tak przed pierwszym gwizdkiem, może też w przerwie. Widziałem takie zastosowania w niemieckiej i francuskiej bodajże telewizji. Koszt takiej wstawki chyba nie byłby znowu taki duży, a urozmaiciłoby to na pewno transmisje z zagranicznych lig. Zadawałem pytania nc+ na przeróżnych forach, ale nie odpowiedzieli, bo chyba nie było kompetentnych co do wiedzy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś zaaplikowałem sobie końską dawkę mecz po meczu :) aż 4 :)

 

Ciekawe jakie mecze wybiorą na 1 wtorkową kolejkę LM.Takie są moje domysły :

 

Manchester United FC - Bayer 04 Leverkusen (główny mecz)

Real Sociedad de Fútbol - FC Shakhtar Donetsk

Galatasaray A.S. - Real Madrid CF

FC Bayern München - PFC CSKA Moskva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o LE. Na TVN Turbo będzie pewnie jeden z meczów transmitowanych na innych kanałach. Na kanałach Family w programie nie ma meczów LE, więc wątpie żeby w ostatniej chwili zmienili ramówkę. Mam jednak nadzieje, że się mylę i będzie 8 meczów z LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...