Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem abonentem byłej Cyfry+. W piątek oglądałem Inter - Juventus na kanale nsportHD, który niedawno odblokowali i jakość obrazu podczas meczu OK, ale studio meczowe to był jakiś żart czy zawsze jest w tak słabej jakości?

Tak, na nSporcie przekazy ze studia są tylko w SD 16/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem byłej Cyfry+. W piątek oglądałem Inter - Juventus na kanale nsportHD, który niedawno odblokowali i jakość obrazu podczas meczu OK, ale studio meczowe to był jakiś żart czy zawsze jest w tak słabej jakości?

Tak, na nSporcie przekazy ze studia są tylko w SD 16/9.

pozatym to taki dziwny paradoks, pierwszy sportowy w Polsce kanał w HD a studio do dzisiaj ma w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu Sport+ i programu TV na następne tygodnie można zauważyć jak nc+ rozplanował piłkę na kanałach:

 

Liga angielska

Canal+ (mecz niedzielny o 17)

Canal+Sport

 

Liga polska

nSport

Canal+

Canal+Sport

 

Liga hiszpańska

Canal+Sport (wszystkie mecze Realu i Barcy)

Canal+Family / Family2

 

Liga włoska

nSport

Canal+

 

Liga francuska

Canal+

Canal+Family / Family2

 

Czyli wszystko jest celowe. Biorąc pakiet Canal+Gold mamy dostęp tylko do ligi francuskiej (nie wszystkie mecze), ligi włoskiej i polskiej (mecze słabych drużyn), ligi hiszpańskiej (mecze oprócz Realu i Barcy) i pewnie do powtórek meczów z pozostałych kanałów. Nie ma wyjścia tylko pakiet Platinum zapewni pełny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu Sport+ i programu TV na następne tygodnie można zauważyć jak nc+ rozplanował piłkę na kanałach:

 

Liga angielska

Canal+ (mecz niedzielny o 17)

Canal+Sport

 

Liga polska

nSport

Canal+

Canal+Sport

 

Liga hiszpańska

Canal+Sport (wszystkie mecze Realu i Barcy)

Canal+Family / Family2

 

Liga włoska

nSport

Canal+

 

Liga francuska

Canal+

Canal+Family / Family2

 

Czyli wszystko jest celowe. Biorąc pakiet Canal+Gold mamy dostęp tylko do ligi francuskiej (nie wszystkie mecze), ligi włoskiej i polskiej (mecze słabych drużyn), ligi hiszpańskiej (mecze oprócz Realu i Barcy) i pewnie do powtórek meczów z pozostałych kanałów. Nie ma wyjścia tylko pakiet Platinum zapewni pełny dostęp.

 

Dno i wodorosty pozostały z twej wypowiedzi, bo argumentów tutaj nie ma. Masz linka przyjacielu do rozkładu nowego C+, na którym wyraźnie widać, że mecz Królewskich z Levante jest na Canal+ Family 2 http://media2.pl/media/101457-Pierwszy-tydzien-nowego-Canalplus-Filmowe-premiery-i-sport-na-zywo.html :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem możesz złożyć reklamację ale ESPN America jest niegwarantowany, więc może być tak, że w ogóle nie zaświeci.

 

ale Polsat HD jest gwarantowany a nadal nie pali na dekoderach Cyfry. Od dziś tak naprawde rozpoczyna sie moja umowy z NC+ także poczekam do 5 jak nadal nie będzie działać to żegnam sie z tym [beep]skim traktowaniem ludzi zreszta nie wspomne że płace 1.99 za history HD a nadal go nie mam haha żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem można składać reklamacje. Napiszę, że wielu składało reklamacje za brak premier w marcu na Canal+ i uwzględniano je.

 

zgodnie z umowa to mogę ją wypowiedzieć z powodu nie dotrzymania warunków umowy. Która wchodzi w zycie z dniem dzisiejszym. A nie zostałem poinformowany o tym ż ekanały te nie beda mi działac dodatkowo płace za History HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...