Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mecze LM 2 i 3 kwietnia to podobno ma być jakieś otwarte okno dla nowych abonentow NC+.

Tak mi powiedzieli na infolinii. 90 % pewności

Zobaczymy

 

Byłoby dobrze, bo jednak niby dwa mecze, a jak się trafi jakiś fan, co mecz poleci na nPremium, a on tego nie ma, to może być po prostu niezadowolony. Ja akurat i tak będę oglądał Bayern - Juventus we wtorek, a w środę zamiast Malagi z Borusią (nie chce mi się już słuchać o trio z Polski), wybrałbym Ibre vs Barcelona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa przedłużyła umowę z satelitarną platformą nc+. Zgodnie z zawartą umową, mecze T-Mobile Ekstraklasy będzie można oglądać na platformie nc+ do końca sezonu 2014/2015 na antenach Canal+ oraz nSport. Platforma nc+ zostaje także sponsorem drużyn.

więcej o tym tutaj:

http://media2.pl/media/101602-Oficjalni ... cplus.html

 

Czyli prawdopodobnie w sezonie 2014/15 nc+ jako jedyna platrofma pokaże Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liga nie będzie także na Polsacie to znaczy, że koszta zakupu praw będą wyższe dla nc+. A co to znaczy dla klientów to nie muszę tłumaczyć... Inna sprawa że po połączeniu platform teraz więcej klientów będzie finansować naszą "Ekstra"klasę.

 

Dla tych którzy ligi nie oglądają to fatalna wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy już w ncplus, ncplus ma ligę mistrzów to dlaczego mam nie obejrzeć barcelony we wtorek? nie pojetna sytuacja dla mnie..

No ale jak nie obejrzysz? Mecz będzie na kanale nPremium, bo one działają do 5.04. Klienci (jeszcze) n i ci co już migrowali z n mają kanały nPremium, ale jeśli migrowałeś z C+ i masz dekoder C+ to raczej nPremium nie masz. Nie widzę tutaj problemu. Chyba jasne, że nc+ na dobre wystartuje po 5.04 a więc wtedy już będą wszystkie te mecze przeniesione do rodziny C+ (ewentualnie nSport), ale do tego czasu obowiązują jeszcze stare zasady podziału na n i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Cyfrowy Polsat ma tak beznadziejną ofertę sportową, gdyby mieli chociaż ligę hiszpańską już dawno bym u nich był... Tak na prawdę nc+ wyprzedza CP tylko swoją ofertą sportową... Za 89 zł w Polsacie mamy najwyższy pakiet, a za tę cenę w nc+ dopiero zaczynają się 'średnie' pakiety. Jeśli ktoś jest zainteresowany sportem musi bulić 120 zł / mc, to jest kpina i robienie sobie jaj z klienta. Oby CP zakupiło od nowego sezonu jakieś prawa do prestiżowych lig... To w Niemczech, UK, Irlandii gdzie zarobki są DUŻO wyższe ludzie płacą mniej za telewizje, no ale do nas przyszła 'francja elegancja' :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale dlaczego aboanemnt za ncplus płacę za cały miesiąc a mam ją od 5 kwietnia? ado 5 kwietnia mam cyfreplus nadal?

 

Skoro jestem w ncplus a ncplus ma wszystko to powinni zmigrowanym abonentom puścić ten mecz...

 

Dokładnie, sam podpisałeś umowę i chyba wiesz na co sie godzileś. Nikt broni ci do głowy nie przystawił i nie kazał podjąć decyzji już teraz. Ci co mieli trochę wiecej oleju w głowie napiszą dopiero wypowiedzenie w kwietniu i ewentualnie podpiszą nowy kontrakt z nc+ na koniec tego tez miesiąca. A cały kwiecień i tak pakiet platinum będzie gratisowo dla wszystkich co mieli nPremium albo paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.To w Niemczech, UK, Irlandii gdzie zarobki są DUŻO wyższe ludzie płacą mniej za telewizje, no ale do nas przyszła 'francja elegancja' :-)

Nienawidzę tego całego nc+ ale nie przytaczaj tutaj uk bo tam akurat sky jest okropnie drogi, nawet dla Brytyjczyków. Trzeba zapłacić przynajmniej te £50 jeśli chcesz mieć paczkę ze sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...