Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą siatkówką aż chciałoby się rzec: "a nie mówiłem?"

 

A tak swoją drogą w powyższym linku jest informacja, że siatkarska liga mistrzów przechodzi do nc+ od sezonu 2017/2018, czyli od najbliższego. Myślałem, że prawa na ten sezon ma jeszcze Polsat. Może to pomyłka i chodzi o następny sezon. Jeśli jednak nie to można powiedzieć, że w najbliższym sezonie w nc+ będzie można śledzić aż cztery rozgrywki mistrz:

Piłki nożnej

Koszykówki

Siatkówki

Piłki ręcznej

 

Będą się mieli jak reklamować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana ról, prawa które kiedyś miał Polsat chce teraz C+ i na odwrót, nadszarpnięcie bastionu Polsatu jakim jest siatka jest dość zaskakujące. ;) Choć w kontekście LM w nogę te rozgrywki mogłyby mocno ucierpieć, to kibice siatki muszą mieć teraz dwie platformy...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo,

przyznaję, że sam od zawsze gardziłem siatkówką i śmiałem się z contentu Polsatu Sport:) 

O ile mogłem jeszcze wybaczyć i jakoś zrozumieć utratę LM przez Canal+, tak ruch z wykupem praw do siatkówki odbieram jako totalną desperację.

Zakładam, że abonenci Canal+ Sport to w większości dość świadomi widzowie i skoro wybrali tę platformę, to właśnie dla topowej piłki nożnej. Z dnia na dzień nie staną się fanami siatkówki, którą jak dotąd mieli głeboko w poważaniu... jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto i źle to wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej być nie mogło. Do tej pory schemat był prosty:

Jesteś fanem siatkówki - bierz CP

Jesteś fanem piłki nożnej - bierz nc+

A teraz co? Połowa tu, połowa tam. Brawa dla tych, którzy się cieszą z takiego rozdrobnienia praw. Mało tego, że pewnie będzie gorzej pod względem komentarza i ogólnego opakowania to w dodatku będzie drożej.

Niestety dalej nc+ ma prawa do Ekstraklasy i Premier League, więc 2/3 rozgrywek, które mnie interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo,

przyznaję, że sam od zawsze gardziłem siatkówką i śmiałem się z contentu Polsatu Sport:)

O ile mogłem jeszcze wybaczyć i jakoś zrozumieć utratę LM przez Canal+, tak ruch z wykupem praw do siatkówki odbieram jako totalną desperację.

Zakładam, że abonenci Canal+ Sport to w większości dość świadomi widzowie i skoro wybrali tę platformę, to właśnie dla topowej piłki nożnej. Z dnia na dzień nie staną się fanami siatkówki, którą jak dotąd mieli głeboko w poważaniu... jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto i źle to wróży.

Poczekamy, zobaczymy. LM w ręczną w nc+ była dla wielu zaskoczeniem, a jednak dzięki sukcesom polskich zespołów miała dość dobre wyniki. Poszli za ciosem i zdecydowali się na polską ligę ręczną. I tutaj już jednak sukcesu póki co nie ma.

 

 

Kiedyś się śmiano z Canal+Sport, że to słowo "sport" w nazwie to nieporozumienie, bo tam tylko piłka nożna, a teraz jak widać będzie sport w pełnej gamie... Zgodnie z nazwą kanału. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...