Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat zaczyna studio przed reprezentacją dwie godziny przed meczem, a w Canal+ godzine przed meczem Legii i nawet nie ma czasu, aby porządnie przedstawić inne mecze...Gdy trzy lata temu LM zawitała do nc+, w czwartej rundzie eliminacji studio zaczynało się o 19 i to było porządne studio, a nie jak teraz. Zresztą start o 20, kiedy nie gra Legia też jest przegięciem... Inna sprawa, że wczoraj na wstępie jakieś 10 minut poświęcono wtorkowym meczom.

 

Swoją drogą wczoraj aż do 00:30 trwał program specjalny w TVN24. Były wywiady dziennikarzy nc+, a goścmi byli Paulina Bojarska i Piotr Karpiński. I jeszcze rozmowy telefoniczne z Michałem Listkiewiczem i Andrzejem Strejlauem. Fajna sprawa ;)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj coś się C+ spóźniło, weszli w 25 sek na 2. połowę Legia-Real. :)

 

I tylko jeden post na ten temat? W Eleven wystarczy przycięcie sygnału na 3 sekundy w jakimś niszowym meczu i jest cała tyrada :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet jak mieli cała LE to zamiast robić multiligę z 12 spotkań to robili z 8...a ja już nie chcieli z 12 to mogliby przynajmnie wyniki pokazywać tych, których nie pokazują na górze i po kolei grupami.....Jednak podejrzewam, że się nic nie zmieni. Ja oglądam multiligę w C+Online i resztę mam odpalone na Eurosport Player, ale i tak mi oczywiście brakuje meczu z TVP Sport, botego się nie da już odpalić w necie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w C+ nie pamiętam, żeby podawali wyniki....jak niemożliwe? Masz Flashscore na telefonie, opóźnienie w transmisji ok 30s i oblecisz wszystko....ja sam oblatuje te elementy i widzę wszystkie gole. Co za problem realizować taki obraz i podkładać komentarz pod tę powtórkę....

Hehe, ale w reżyserce nie używają Flashscore. Nie chce mi się tego tłumaczyć, ale i tak te 4 mecze zazwyczaj były kompletnie słabe i nieznaczące. Ale pamiętam, że często podawali wyniki z innych meczów. Serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drodzy Widzowie, w niedzielę 6 listopada pokażemy w CANAL+ SPORT dodatkowy mecz ligi angielskiej Swansea - Manchester United, którego wcześniej nie mieliśmy w ramówce."

W ramówce są teraz 3 mecze nakładające się... będą się przełączac z meczu na mecz robiąc sieczkę ? A w tym czasie na C+ sport pustka w tych godzinach... Co za bagno oni otworzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...