Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Spotkania transmitowane będą w Canal+. Mecz z Dinamo zaplanowany jest na godz.20:30 potwierdza stelmet Zielona Góra na faceboka info.

NA 50% nie zobaczymy pierwszych meczy Polski zespołów w  Champion League Basketball, chodzi o Stelmet i Radom.  

 

http://ncplus.pl/gpaustralii

 

Grand PRIX NA ZUZLU W PPV ZA 15 zl jeżeli nie masz canal+

 

 

Jestes FANEM ŻUŻLA I NIE MASZ CANAL+?
TERAZ I TY MOŻESZ OBEJRZEĆ WIELKIE WYDARZENIE SPORTOWE!
KUP DOSTĘP DO GRAND PRIX AUSTRALII
W SYSTEMIE PAY-PER-VIEW I OGLĄDAJ NA ŻYWO WALKĘ POLAKA BARTOSZA ZMARZLIKA,

O MIEJSCE NA PODIUM INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW ŚWIATA NA ŻUŻLU W CANAL+

NAJMOCNIEJSZE ŻUŻLOWE EMOCJE
W JAKOŚCI HD ZA JEDYNE 15.zl
cytat ze strony ncplus.pl

 

Jestem ciekawy sprzedaży.Niby 15 zł to nie wiele ale ciekawe Czy za żużel będą chcieli tyle zapłacić.Chyba lepiej by zarobili za np.dzisiejszy hicior z Anglii.Kingofsouth to dla tych co nie mają C+ a Ty masz.Kiedyś już  były takie eksperymenty i chyba jak dobrze pamiętam to Real-Barcelona.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały komplet przecież nie koloidował.

Niedawno w lidze francuskiej chyba jedna drużyna grała w komplecie granatowo- bordowo-granatowym, a druga bordowo-granatowo-bordowym.To tu mógłby być delikatny problem do rozróżnienia, a nie w powyższym meczu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.przegladsportowy.pl/koszykowka/europejskie-puchary,stelmet-i-rosa-zaczynaja-gre-w-lidze-mistrzow-fiba,artykul,728612,1,298.html

 

GDZIE TO ZOBACZYMY?

Na 99 procent rozgrywki Ligi Mistrzów FIBA w Polsce pokazywać będzie NC +. Stacja ze względu na udział w tych zmaganiach dwóch przedstawicieli Polskiej Ligi Koszykówki właśnie ten puchar wybrała zamiast Euroligi. Sprawa jest bardzo bliska załatwienia, ale formalnie negocjacje z właścicielem praw do Ligi Mistrzów trwały jeszcze w poniedziałek (do zamknięcia wydania nie zakończyły się), dlatego meczów z udziałem Rosy Radom i Stelmetu Zielona Góra nie można było jeszcze znaleźć w ramówce kanałów sportowych NC+. Stąd z naszej strony brak informacji, na którym z kanałów sportowych należących do NC+ znajdą się występy z udziałem tych dwóch drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez info na stornie Stelmet i Radom

http://www.basketzg.pl/koszykarska-liga-mistrzow/aktualnosc/mecze-basketball-champions-league-na-antenie-canal


http://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-mecze-ligi-mistrzow-fiba-w-kanalach-sportowych-ncplus_14767947794880

oficjalne te rozgrywki

Pierwsze spotkanie Ligi Mistrzów FIBA już we wtorek, 18 października. Od 17:50 w CANAL+ SPORT2 kibice zobaczą mecz grupowych przeciwników mistrza Polski, w którym AEK Ateny zmierzy się z drużyną Szolnoki Olaj. Od 20:20 w serwisie CANAL+ SPORT Online na żywo fani będą mogli śledzić wyjazdową rywalizację Stelmetu Zielona Góra z włoskim Dinamem Sasari. Retransmisja tego spotkania od 22:45 na antenie CANAL+ SPORT. W środę, 19 października Rosa Radom zmierzy się z greckim PAOK-iem Saloniki. Początek transmisji o 18:20 w CANAL+ SPORT2.

Zmiana ramowki canal+sport2 i canal+sport

 

 

program canal+sport

Wtorek

18.25 Ręczna PGNIG SUPERLIGA   : Górnik Zabrze - KS Vive Tauron Kielce

20.40 LM :Sporting CP - Borussia Dortmund

22.45 LM Koszykowi :  Dinamo Sassari – Stelmet Zielona Gora  retramisja ( transmisja w CANAL+ Sport Online od 20.30 na zywo )

 

ŚRODA.

18.25 Ręczna LM SG Flensburg-Handewitt - ORLEN Wisła Płock

20.40 LM: Bayern Monachium - PSV

Program canal+sport2

Wtorek

17.50 AEK Ateny - Szolnoki Olaj.

20.45 LM  Olympique Lyonnais - Juventus FC

Środa

18.20 Rosa Radom- PAOK Saloniki

20.40 LM : SSC Napoli - Beşiktaş JK

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ładnie, ale to jest lekka kompromitacja, że jutrzejszy mecz ROSY będzie komentowany z Warszawy... Nie dość, że Liga Mistrzów to jeszcze przecież ze stolicy do Radomia jest bardzo blisko. Możliwe, że kolejne będą już relacjonowane z hali, ale nie jest to nic pewnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord Ligi Mistrzów w Canal+. Prawie 294 tys. widzów meczu Real-Legia

https://media2.pl/media/136291-Rekord-Ligi-Mistrzow-w-Canalplus.-Prawie-294-tys.-widzow-meczu-Real-Legia.html

 

Jest program pod sumujący kolejkę LM koszykówki ?

 

Wojtek Michałowicz mówił 120 transmisji NBA na żywo.  

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo o Legii. Nie wiem po co startują o 19.45, powinno rozpocząć o 19.30 pogadać o Legii od 20 o pozostałych meczach, a o 20.30 wrócić do Legii czy jakoś tak.

Cokolwiek będzie nazywać się Liga Mistrzów to nc+ się zainteresuje? :D Zresztą dużo jest tych różnych międzynarodowych rozgrywek w kosza. Nic tu dla mnie.

Odnośnie PPV to skoro Canal+ się tak troszczy o widzów to dlaczego nie pozwolą obejrzeć innych rozgrywek w formie PPV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie PPV to skoro Canal+ się tak troszczy o widzów to dlaczego nie pozwolą obejrzeć innych rozgrywek w formie PPV?

 

Jak dla mnie to oni strasznie odchodzą od piłki nożnej i chcą ludzi zachęcać innymi sportami - stąd ta cała ręczna, teraz kosz i to zachęcnie do zużla....pewnie chcą rozeznać czy warto w to nadal inwestować.

 

Z kolei widzą, że z piłką już tak lekko nie będzie, bo nie sądzę, że odzyskają ligi z Elevena, bo inaczej nie inwestowaliby w ręczna czy kosza - bo niby po co ? Nigdy tego wcześniej nie robili. Nie wiadomo ile ich kosztowała angielska w stosunku do tego co zawsze płacili, wiemy, że za polską i to za 75% dali niesamowite pieniądze. Ciekawe co będzie z LM, gdyby tak 11 miała 4 kanał....może być ciekawie. Jednak dla mnie to oni się ewidentnie zabezpieczają i kupują prawa CP. Ja się wcale nie zdziwię jak za chwilę zacznie się siatka.....tylko dla mnie to koniec prestiżu (z resztą już jest z tymi sportami) sportowej marki tej stacji.

 

Ja praktycznie poza LM to w tym sezonie może oglądałem 4-5 spotkań angielskiej, bo tak to głównie włoska czy hiszpańska. Jak pomyślę kiedyś to nie oglądałem innej stacji sportowej poza C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie dołącza na żywo do LM Besiktas - Napoli.  Chyba komentują na żywo potem spóźnione wejście i potem na żywo jak będzie pierw meczu. 

 Trochę się pożną cały czas mecz Radom jest 3 dogrywka .

dlaczego powinę powstać kanał canal+now w tym roku .

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...