Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla ciebie dobrą wiadomość, działa już przeglądarkowa  wersja NC+  http://ncplusgo.pl

Wiec już możesz śmiało wywalić telewizor  przez okno i oglądać mecze jak ''standardowy użytkownik""

skoro nie widzisz różnicy, aaa wróć  przecież ty nie oglądasz meczów tylko  monitorujesz je i patrzysz gdy padają bramki.  

 

Nie pisz już  że standardowy użytkownik nie widzi różnicy bo to g.... prawda !!!

Nc+ po raz kolejny udowadnia, że pracują tam ludzie inteligentni inaczej. Coby nie mówić, Nc+GO w wersji na Windowsa jest nowością, więc można było się spodziewać najnowszych standardów, jeśli chodzi o przekaz internetowych treści wideo. Co dostajemy? Po raz kolejny Silverlight, czyli nad wyraz sprzętożerną wtyczkę, która konkretnie obciąża CPU, drenując baterię laptopa lub innego przenośnego sprzętu na Windowsie, a na dodatek porzucaną przez czołowe firmy wypuszczające najpopularniejsze przeglądarki. Nawet twórca Silverlight, czyli Microsoft, olał w swojej najnowszej przeglądarce wspieranie tego badziewia... http://pclab.pl/news64681.html

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny i tak nie zauważy @Slawko1. Ja oglądałem wcześniej wiele relacji z C+Online czy TVP Sport (np. ze wszystkich IO) i nigdy nie zauważyłem i nie wiedziałem, że coś takiego występuje ;) Wręcz jak oglądałem C+online to obraz wydawał mi się lepszy niż na TV :P Teraz dopiero jak o tym "myśle", bo wiem to staram się coś dostrzec, ale i tak mi trudno ;)

No to czas najwyższy wybrać się do okulisty  :P

 

Nc+ po raz kolejny udowadnia, że pracują tam ludzie inteligentni inaczej. Coby nie mówić, Nc+GO w wersji na Windowsa jest nowością, więc można było się spodziewać najnowszych standardów, jeśli chodzi o przekaz internetowych treści wideo. Co dostajemy? Po raz kolejny Silverlight, czyli nad wyraz sprzętożerną wtyczkę, która konkretnie obciąża CPU, drenując baterię laptopa lub innego przenośnego sprzętu na Windowsie, a na dodatek porzucaną przez czołowe firmy wypuszczające najpopularniejsze przeglądarki. Nawet twórca Silverlight, czyli Microsoft, olał w swojej najnowszej przeglądarce wspieranie tego badziewia... http://pclab.pl/news64681.html

Lepsze Nc+GO na Silvelight jak nic ;)  ponoć jak zaczynali prace nad wersją przeglądarkową to  jeszcze MS wspierał Silvelight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny i tak nie zauważy @Slawko1. Ja oglądałem wcześniej wiele relacji z C+Online czy TVP Sport (np. ze wszystkich IO) i nigdy nie zauważyłem i nie wiedziałem, że coś takiego występuje ;) Wręcz jak oglądałem C+online to obraz wydawał mi się lepszy niż na TV :P

Wiele już głupot tu napisałeś, ale ta przebija wszystko.

Oczywiście masz prawo tak uważać, ale nie wmawiaj ludziom oczywistych idiotyzmów [ sorry ]

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy on też uważa, że konkurencja jest dobra :)?

Hahahaha! Ale go wypunktowałeś :D

 

Jeśli pub jest normalny, to nie kupuje żadnego pakietu dla barów. Nie ma co sie patyczkować tylko brać zwykłą telewizje, bulić 15zł miesięcznie i tyle. Naprawdę dziwię się, że są ludzie, którzy mają ten pakiet dla restauracji. Przecież tego nikt nie sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha! Ale go wypunktowałeś :D

 

Jeśli pub jest normalny, to nie kupuje żadnego pakietu dla barów. Nie ma co sie patyczkować tylko brać zwykłą telewizje, bulić 15zł miesięcznie i tyle. Naprawdę dziwię się, że są ludzie, którzy mają ten pakiet dla restauracji. Przecież tego nikt nie sprawdza. 

Z urzędu pewnie nikt nie sprawdza, ale tam gdzie istnieje barowa konkurencja, zawsze może się znaleźć jakiś "życzliwy", który wykona telefon do "przyjaciela", oczywiście z Nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale dla każdego normalnego człeka sparowanie 11 z C+ to wałek roku, tym bardziej dla gościa co ma knajpę i bulic musi za cos czego już nie potrzebuje.

Ja nie wnikam w jego obroty z dnia meczów, tylko w jego płacenie i to nie mało za nic

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.canalplus.pl/sport-nba_39757<- Dlaczego oni nie emitują spotkań Waszyngtonu? Przecież Polak gra to i widzów przybywa ;) Czy można znać dalsze plany transmisji w C+ czy tylko wiadomo te które są na stronie?

Najwidoczniej nie posiadają oni ich w swoim pakiecie. Michałowicz mówił kiedyś podczas jednej z relacji obecnego sezonu NBA, że są one jakoś specjalnie dokooptowywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie mylisz bo jak ktoś prowadzi biznes to patrzy aby nie miec bezsensownych kosztów, w tym przypadku paczka C+ jest tym kosztem.

Nie wiem jakie są opłaty na dziś, ale było od 399 zł, to mało?

 

Kpisz? Przecież w paczce C+ są również wydarzenia, które śmiało można transmitować w barach i one też nakręcają utarg jak spotkania LM w nożną czy ręczną. Nie piszę tu o angielskiej, bo polskie społeczeństwo w odróżnieniu od angielskiego mało kto przyjdzie o 14 na piwo, ale te 2 wydarzenia przyciągną ludzi, a po drugie 399 przy zyskach z piwa itp przy tych meczach to nic.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM jest rozgrywana we wtorki i środy a my jednak przynajmniej na razie nie mamy kultury oglądania meczów w pubach. To nie Anglia czy Francja, gdzie ludzie regularnie popołudniami spędzają czas w pubach i knajpach. U nas jeszcze ewentualnie w weekend, ale w dniu roboczym Polak to się zamyka raczej w domu niż idzie do pubu na jakiś mecz LM, gdzie nie gra od 20 lat polski klub....Prawda jest taka, że u nas jak musisz jechać samochodem to nawet nie możesz 2 piw wypić, bo stracisz prawko....a co to za przyjemność w pubie ;) Jesteśmy pod tym kątem jeszcze krajem mocno zaściankowym, że śmiesznymi normami alkoholu czy kultury jedzenia w knajpach (to też wina niskich zarobków).

 

Anglia na polskie puby gra za wcześnie, ewentualnie hiszpańska, ale to tylko hity....włoska ma za mało kibiców, żeby mobilizować puby....a polska ligowa? Heh my stadionów nie umiemy zapełnić, a co dopiero puby na mecz...

 

Jeżeli coś się zapełnia to jak już na jakieś hitowe spotkania, ale to nic regularnego....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.canalplus.pl/sport-nba_39757<- Dlaczego oni nie emitują spotkań Waszyngtonu? Przecież Polak gra to i widzów przybywa ;) Czy można znać dalsze plany transmisji w C+ czy tylko wiadomo te które są na stronie?

 

http://www.nba.com/schedules/intl.html

Tutaj jest plan transmisji spotkań NBA w canal+, oczywiscie nie jest on ostateczny i może ulec zmianie. 

Edytowane przez Wesoly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puknij sie w łeb. LM, LE, liga angielska, liga polska, NBA, żużel.

ty się puknij, mówimy tu o konkretnym włascicielu pubu który miał konkretne wymagania co do C+. Było tym wymaganiem La Liga. Nie każdy musi lubić w C+ BPL czy żużel. On ma klientów pod La Liga i tyle.

Jak nie czytasz od początku wątku to japa.

 

To samo @bober1

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma pub, w sumie małym mieście (80 tysięcy mieszkańców) i na Lidze Mistrzów zawsze jest te kilkanaście osób, gdy gra kadra to w ogóle muszą dostawiać stoliki i krzesła, bo jest pelno ludzi. Pub skromny, bo 8 stolików w których może usiąść w sumie 46 osób. Wiec jakieś zainteresowanie jest. Na El Clasico również jest więcej niż 50 osób. Zainteresowaniem cieszą się też mecze Ekstraklasy o 20:30 i BPL o 18:30, ale to głównie w okresie listopad-kwiecień. 

Na żużlu też trzepia hajs, bo ludzie lubią przyjść do pubu i pooglądać naszych. Ręczna średnio, tylko mistrzostwa styczniowe cieszą się duza widownią.

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...