Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy Ale co Ty się bulwersujesz, ja nikogo nie bronię tylko piszę jaka jest prawda i czekam aż niektórzy przestaną narzekać  ;) Canal+ ostro nawalił, ale trzeba wziąć pod uwagę, ze Eleven ma tyle hajsu, że w kwestii praw ani Polsat ani nc+ im nie podskoczą, co pokazują przetargi na LaLiga, Ligue1, SerieA, LM ręcznej, F1, Eurobasket....nie wiadomo co jeszcze.

Na rozluźnienie polecam zapoznanie się z rozpiską:

EKSTRAKLASA:

Piątek, 25.09:

20:00, 21:20, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: K.Kosowski, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Śląsk - Piast (R.Skrzyński - T.Wieszczycki, reporterzy: S.Śledź, F.Adamus, skrót do Ligi+: F.Adamus)

 

Sobota, 26.09:

15:10 | Canal+Sport2 | Górnik Ł. - Podbeskidzie (R.Dębiński - W.Jagoda, reporterzy: P.Bojarska, G.Milko, skrót do Ligi+: G.Milko)

17:55 | Canal+Sport | Cracovia - Ruch (B.Gleń - G.Mielcarski, reporterzy: A.Westfal, T.Lipiński, skrót do Ligi+: A.Westfal)

18:50, 20:00, 21:20 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński, gość: M.Murawski)

20:05 | Canal+Sport | Lech - Górnik Z. (MECZ KOLEJKI) (A.Marchliński - K.Węgrzyn, reporterzy: F.Surma, M.Wróblewski, moderator: F.Surma, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

20:30 | nSport+ | Wisła - Korona (T.Smokowski - K.Przytuła, reporter i skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (M.Wodziński)

 

Niedziela, 27.09:

15:10 | Canal+ | Lechia - KGHM Zagłębie (R.Wolski - M.Murawski, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+Extra: Ż.Żyżyński)

17:35 | Canal+ | Legia - Termalica (M.Rosłoń - T.Wieszczycki, reporterzy: P.Bojarska, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: P.Laboga)

20:00 | Canal+ | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: G.Mielcarski, S.Stempniewski ze Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie im. Józefa Piłsudzkiego)

 

Poniedziałek, 28.09:

20:00 | nSport+ | Ekstraklasa po godzinach (K.Marciniak, gość: P.Włodarczyk)

 

Wtorek, 29.09:

22:45 | nSport+ | Pogoń - Jagiellonia (C.Olbrycht - W.Jagoda, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wróblewski, skrót do Ekstraklasy po godzinach: M.Wróblewski)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 26.09:

13:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński, goście: R.Nahorny, M.Murawski)

13:40 | Canal+Sport | Tottenham-Manchester City (A.Twarowski - R.Nahrony)

15:45 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński, goście: K.Przytuła, M.Murawski)

15:55 | Canal+Sport | Manchester United-Sunderland (P.Pełka - K.Przytuła)

18:25 | Canal+Sport2 | Newcastle-Chelsea (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

Niedziela, 27.09:

16:55 | Canal+Sport2 | Watford - Crystal Palace (P.Pełka - R.Nahorny)

 

Poniedziałek, 28.09:

20:55 | Canal+Sport | West Bromwich Albion - Everton (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

 

VELUX EHF LIGA MISTRZÓW:

Sobota, 26.09:
15:45, 17:15 | Canal+ | Studio EHF (K.Bandych; gość: M.Jurasik z Hali Legionów w Kielcach)

16:10 | Canal+ | VIVE Kielce - Montpellier (R.Skrzyński - M.Matysik; reporter: B.Ignacik)

17:25 | nSport+ | Veszprem - Flensburg (T.Dryła - J.Cieślikowski)

 

Niedziela, 27.09:
16:00, 18:00 | Canal+Sport | Studio EHF (P.Karpiński; goście: J.Cieślikowski, M.Matysik)

16:30 | Canal+Sport | PSG - Wisła Płock (K.Bandych - R.Lis z Gymnase Pierre de Coubertin w Paryżu; KR: R.Skrzyński)

19:25 | Canal+Sport2 | THW Kiel - Besiktas (R.Skrzyński - J.Cieślikowski)

Środa, 20.09:
18:25 | Canal+Sport | Rhein-Neckar Lowen - Vive Tauron Kielce (R.Skrzyński - J.Będzikowski z SAP Areny w Mannheim; KR: K.Bandych)

 

 

PGE EKSTRALIGA:

Niedziela, 27.09:

16:00 | nSport+ | Unia Tarnów - KS Toruń (P.Olkowicz, studio: M.Łopaciński, reporterzy: K.Zborowski, R.Sitnicki)

18:30 | nSport+ | FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (T.Dryła, studio: M.Majewski, reporterzy: G.Waliszko, F.Adamus)

21:45 | nSport+ | Magazyn PGE Ekstraligi (M.Majewski, goście: K.Cegielski, R.Kościecha ze stadionu im.Alfreda Smoczyka)

SPEEDWAY GP:
Sobota, 26.09:

18:40 | Canal+ | GP Sztokholmu (E.Durda; studio: D.Kabała-Malarz; reporter: Ł.Benz)


MMA:
Piątek, 25.09/Sobota, 26.09:
03:00 | Canal+Sport | MMA Bellator 143 (A.Marchliński - K.Matuszczak)

 

 

EUROPEJSKIE PUCHARY:

Wtorek, 29.09:

20:00, 22:45 | Canal+ | Studio Ligi Mistrzów (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: A.Vuković, M.Murawski)

20:40 | Canal+ | FC Porto - Chelsea (M.Rosłoń - G.Mielcarski z Estadio do Dragao; KR: P.Pełka)

20:40 | Canal+Sport | FC Barcelona - Bayer Leverkusen (A.Marchliński - L.Orłowski)

20:40 | Canal+Sport2 | Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb (B.Gleń - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Arsenal - Olympiacos (R.Dębiński - T.Wieszczycki)

20:40 | NC+ 38 | Multiliga Mistrzów (P.Karpiński - G.mIlko, F.Adamus)

 

Ambonki w studiu LM:

Barcelona-Bayer i BATE-Roma: T.Lipiński

Bayern-Dinamo i Arsenal-Olympiacos: B.Gleń

Maccabi-Dynamo i Porto-Chelsea: C.Olbrycht

Lyon-Valencia i Zenit-Gent: K.Marciniak

 

Skróty do studia LM:

Barcelona-Bayer: A.Marchliński

BATE-Roma: T.Lipiński

Bayern-Dinamo Z.: B.Gleń

Arsenal-Olympiacos: R.Dębiński

Maccabi-Dynamo K.: G.Waliszko

Porto-Chelsea: Brak

Lyon-Valencia: K.Marciniak

Zenit-Gent: F.Surma

 

Środa, 30.09:

17:55 | Canal+Sport2 | Astana - Galatasaray (Ż.Żyżyński - L.Orłowski)

20:00, 22:45 | Canal+ | Studio Ligi Mistrzów (K.Marciniak - R.Wolski, goście: M.Baszczyński, K.Węgrzyn)

20:40 | Canal+ | Juventus - Sevilla (B.Gleń - M.Murawski z Juventus Stadium; KR: E.Durda)

20:40 | Canal+Sport | Manchester United - VFL Wolfsburg (P.Pełka - R.Nahorny)

20:40 | Canal+Sport2 | Malmo - Real Madryt (P.Laboga - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Atletico - Benfica (C.Olbrycht - W.Jagoda)

20:40 | NC+ 38 | Multiliga Mistrzów (W.Zawioła - G.Milko, F.Adamus)

22:55 | TVN7 | Multiliga Mistrzów (T.Smokowski, gość: G.Mielcarski)

 

Ambonki w studiu LM:

Szachtar-PSG i Malmo-Real Madryt: P.Laboga

Manchester United-Wolfsburg i CSKA-PSV: R.Nahorny

Astana-Galatasaray i Atletico-Benfica: C.Olbrycht

Borussia M.-Manchester City i Juventus-Sevilla: F.Surma

 

Skróty do studia LM:

Szachtar-PSG: K.Marciniak

Malmo-Real: P.Laboga

Manchester United-Wolfsburg: R.Nahorny

CSKA-PSV: G.Waliszko

Astana-Galatasaray: Ż.Żyżyński

Atletico-Benfica: C.Olbrycht

Borussia M.- Manchester City: F.Surma

Juventus-Sevilla: Brak

 

Czwartek, 01.10:

18:45, 19:50, 21:55, 23:05 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (R.Dębiński, goście: T.Wieszczycki, K.Kosowski ze Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie im. Józefa Piłsudzkiego; reporter w Bazylei na St.Jacob-Park: M.Wróblewski)

18:55 | Canal+Sport | Belenenses - Fiorentina (R.Wolski - T.Lipiński)

18:55 | Canal+Sport2 | Monaco - Tottenham (M.Rosłoń - P.Rudzki)

18:55 | nSport+ | Besiktas - Sporting (A.Marchliński - L.Orłowski)

18:55 | NC+38 | Multiliga Europy (W.Zawioła - G.Milko, P.Laboga)

21:00 | Canal+Sport | Legia Warszawa - SSC Napoli (P.Pełka - G.Mielcarski; reporterzy: M.Wodziński, D.Kabała-Malarz)

21:00 | Canal+Sport2 | Liverpool - Sion (A.Twarowski - R.Nahorny)

21:00 | nSport+ | Molde - Ajax Amsterdam (C.Olbrycht - F.Surma)

21:00 | NC+38 | Mutiliga Europy (P.Karpiński - F.Adamus, B.Gleń)
23:30 | Canal+Sport, nSport+ | Magazyn Skrótów LE (K.Bandych - E.Durda)

  • Popieram 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie fajnie byłoby uruchomienie dodatkowych ścieżek dźwiękowych (ewentualnie ścieżka bez komentarza) przez Eleven bo, że Canal da to juz sobie daaawno odpuściłem. Stacja startuje więc pewnie nowe pomysły moga tam trafić, im dalej tym będzie z tym gorzej. Orientuje się ktoś czy na w innych krajach Eleven coś takiego oferuje? Bardzo nie lubię słuchać niektórych komentatorów na Canal (za dużo paplania, jeden cep każdego wymienia z imienia i nazwiska - brakuje tylko ciotki ze strony matki), ale ekipa Eleven to jakieś dno i wodorosty. Nie da się tego słuchać, szczególnie w La Lidze mi brakuje Orłowskiego i Labogi. Przynajmniej jakość HD spotkań się poprawiła, bo Eleven na razie je pokazuje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Środa, 30.09:

17:55 | Canal+Sport2 | Astana - Galatasaray (Ż.Żyżyński - L.Orłowski)

20:00, 22:45 | Canal+ | Studio Ligi Mistrzów (K.Marciniak - R.Wolski, goście: M.Baszczyński, K.Węgrzyn)

20:40 | Canal+ | Juventus - Sevilla (B.Gleń - M.Murawski z Juventus Stadium; KR: E.Durda)

20:40 | Canal+Sport | Manchester United - VFL Wolfsburg (P.Pełka - R.Nahorny)

20:40 | Canal+Sport2 | Malmo - Real Madryt (P.Laboga - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Atletico - Benfica (C.Olbrycht - W.Jagoda)

20:40 | NC+ 38 | Multiliga Mistrzów (W.Zawioła - G.Milko, F.Adamus)

22:55 | TVN7 | Multiliga Mistrzów (T.Smokowski, gość: G.Mielcarski)

Ten artek to chyba ta ramowke z powietrza bierze ...

Niby gdzie to jest w programie TV? Skad on to wzial?

Gdzie-ta-_shpnrqp.png

 

Z resza nie wiem po co Wam te ramowki - kazdy chyba sobie potrafi odpalic program TV i sprawdzic co leci interesujacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata - sprawdz 30.09 na TVN7 o 22:55.  czasami sa jakies zmiany w trakcie ale z tego co zdazylem wiele razy zaobserwowac to te ramowki ktore podaje Artek sa bardzo dobre. po co nam to ? a no po to zeby mec wszystko w jednym miejscu zebrane a poza tym widzimy kto komentuje, w programach telewizyjnych tego nie sprawdzisz. dlatego mnie sie to bardzo podoba co Artek robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, czy wiadomo ile meczy Euroligii koszykarzy bedzie pokazywal C+ w tym roku, z tego co mi wiadomo to maja prawa do wszystkich spotkan i wcale nie musi byc jak w zeszlym roku. pewnie to tez zalezy czy wygraja przetarg na NBA ale moze sa juz jakies informacje ? i  czy planowani sa jacys nowi komentatorzy/eksperci koszykowki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 raczej sobie nie zawołają. A nawet jeśli, to wystarczy robić wtedy (że tak to ujme) "myk na orange sport w cyfrze+". I wtedy płacisz połowe mniej ;) Gdy większość meczów Ekstraklasy była w Orange Sport to robiłem ten myk przez dobrych kilka miesięcy.

 

Nie oglądałem Sportu+ w niedziele - były skróty hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej? Jestem ciekawy czy wejście 11 do nc+ ma też dodatkowe zalety poza ręczną :)

Rozumiem że dalej można wziąśc 1-go dnia m-ca (jest gratis),a potem po 1 m-cu rezygnacja ...itd... ;)

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie wiem jeszcze, bo nawet nie ma wstępnych ramowej z Euroligą. Pewnie też wszystko zależy czy wykupią NBA. A ekspertów nowych czy komentatorów nie ma się co spodziewać :D

Jak Michałowiczowi energii nie wystarczy, to zawsze może Edek zrobić... Edward już tam wszystko komentował. Był taki czas, że jak otwierałem lodówkę, to bałem się, że Edek wyskoczy. :wink: A na marginesie, to typa nie potrafię strawić, w szczególności jego barwy głosu i mało inteligentnego komentarza... w sumie "jak się jest od wszystkiego, to się jest do niczego".

A za rozpiski Artku WIELKIE THX!

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dalej można wziąśc 1-go dnia m-ca (jest gratis),a potem po 1 m-cu rezygnacja ...itd... ;)

Ja dla bezpieczeństwa zawsze brałem 2-go dnia miesiąca :D;) No i rezygnacja po jednym pełnym, czyli w sumie po prawie dwóch, a zapłata za jeden. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie 11 będzie udostepniania, a jeżeli tak jak kiedyś Orange Sport, a teraz np. HBO to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby oglądać dwa, a płacić za jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla bezpieczeństwa zawsze brałem 2-go dnia miesiąca :D;) No i rezygnacja po jednym pełnym, czyli w sumie po prawie dwóch, a zapłata za jeden. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie 11 będzie udostepniania, a jeżeli tak jak kiedyś Orange Sport, a teraz np. HBO to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby oglądać dwa, a płacić za jeden.

Zapewne z Elevenami też tak będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vt9st dzięki :D

 

 

@Umkwatata, nie musisz tego czytać. Poza tym - juz 5 razy na antenie TVN7 był Magazyn Ligi Mistrzów, więc jak jesteś w tyle z informacjami to po prostu się nie udzielaj :P

Przede wszystkim - wymysliles transmisje Multiligi (to bedzie powtorka oczywiscie) tam gdzie jej nie bedzie. Niby jak mozesz wiedziec lepiej od samego TVN co bedac puszczac na TVN7 za tydzien, ponadto gdy juz maja wpisane co innego? Moze jakies zrodlo na poparcie twojej racji?

 

Haha dobre sobie - o tym, ze Magazyn LM bedzie tez na TVN7 to akurat widzialem na samym poczatku info jak wyplynelo ... Tylko, ze Ja w przeciwienstwie co do niektorych mam Canal+ Sport i tam ogladam Magazyn LM, nie na jakichs kanalach od siedmiu bolesci, gdzie leca same smieci ...

No i info bylo - ze Magazyn LM bedzie wlasnie na TVN7. Zaś o Multiligach na TVN7 nie bylo mowy - takze nie wiem dlaczego uwazasz, ze skoro leci tam Magazyn LM to bedzie leciec Multiliga ...

 

Nie musze tego czytac? No raczej trudno tego nie zauwazyc, jak zajmuje pol strony i przeszkadza bardzo w czytaniu ...

 

Interesujecie sie jakimis nieistotnymi glupotami. Wy ogladacie mecze dla komentarza? Nieźli jestescie - to nie ma zadnego znaczenia jak mecz bedzie dobry to i komentarz ujdzie (no chyba, ze to Eleven albo Sportkub, gdzie jakosc dzwieku jest tragiczna). Nie wiem co to zmieni w Waszym zyciu, ze bedziecie wiedziec kilka dni wczesniej kto komentuje dane spotkanie/skrot ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości... :/

We wszystkich poprzednich latach pasek chował się sam, przy bezczynności myszy. Do tego w wersji mobilnej aplikacji też jest schowany i rzucając obraz na TV tego paska nie ma, gdy oglądamy z tabletu lub komórki.

Moim zdaniem to błąd techniczny.

 

Jeśli ktoś z Was również jest zirytowany tym samy błędem, co ja, można pisać tutaj: jak dostaną kilka osobnych zgłoszeń z innych numerów abonenckich to może w końcu coś zrobią:

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Multiligą to chyba rzeczywiście mu się pomyliło bo na TVN7 to będzie magazyn LM a nie Multiliga.

Taak, przepraszam. Mój błąd :) Przejęzyczenie.

 

Jak Michałowiczowi energii nie wystarczy, to zawsze może Edek zrobić... Edward już tam wszystko komentował. Był taki czas, że jak otwierałem lodówkę, to bałem się, że Edek wyskoczy. :wink: A na marginesie, to typa nie potrafię strawić, w szczególności jego barwy głosu i mało inteligentnego komentarza... w sumie "jak się jest od wszystkiego, to się jest do niczego".

A za rozpiski Artku WIELKIE THX!

Durda, Łopaciński, Dryła...ma kto komentować :)

 

Przede wszystkim - wymysliles transmisje Multiligi (to bedzie powtorka oczywiscie) tam gdzie jej nie bedzie. Niby jak mozesz wiedziec lepiej od samego TVN co bedac puszczac na TVN7 za tydzien, ponadto gdy juz maja wpisane co innego? Moze jakies zrodlo na poparcie twojej racji?

 

Haha dobre sobie - o tym, ze Magazyn LM bedzie tez na TVN7 to akurat widzialem na samym poczatku info jak wyplynelo ... Tylko, ze Ja w przeciwienstwie co do niektorych mam Canal+ Sport i tam ogladam Magazyn LM, nie na jakichs kanalach od siedmiu bolesci, gdzie leca same smieci ...

No i info bylo - ze Magazyn LM bedzie wlasnie na TVN7. Zaś o Multiligach na TVN7 nie bylo mowy - takze nie wiem dlaczego uwazasz, ze skoro leci tam Magazyn LM to bedzie leciec Multiliga ...

 

Nie musze tego czytac? No raczej trudno tego nie zauwazyc, jak zajmuje pol strony i przeszkadza bardzo w czytaniu ...

 

Interesujecie sie jakimis nieistotnymi glupotami. Wy ogladacie mecze dla komentarza? Nieźli jestescie - to nie ma zadnego znaczenia jak mecz bedzie dobry to i komentarz ujdzie (no chyba, ze to Eleven albo Sportkub, gdzie jakosc dzwieku jest tragiczna). Nie wiem co to zmieni w Waszym zyciu, ze bedziecie wiedziec kilka dni wczesniej kto komentuje dane spotkanie/skrot ...

Wystarczy pomyśleć, że się po prostu pomyliłem.. ;) Wrzucam tyle materiału, że czasami nieunikniony jest błąd. :) A ramówki mam prosto od nc+, już w weekend, więc źrodło jest wiarygodne. Spokojnie.

 

Widzisz, Ty uważasz, że komentarz jest nie ważny. Szanuję Twoje zdanie, ale dla niektórych może to być sprawa priorytetowa, bo jak komentuje Jacek Jońca przykładowo lepiej już wyciszyć głos, a efekt jest fatalny. A jak komentuje Andrzej Twarowski to najlepiej włączyć głośniki na cały regulator i delektować się pięknem komentarza sportowego. Ty uważasz, że na TVN7 lecą śmieci, a wielu uważa takie ligi jak japońska czy koreańska, które Ty oglądasz za śmieciowe (ja nie). Więc szanuj czyjeś zdanie, naaprawdę. Jeśli innym użytkownikom będzie przeszkadzać rozpiska, to nie będę jej robić. Na razie widzę, w sumie niepotrzebne pochwały, bo to nic wielkiego :D  Ale dzięki. Już chyba ze dwa lata robię takowe. Zresztą, Umkwatata, skończmy ten bezsensowny pojedynek.

 

Ktoś wyżej pisał o rozpiskach 11. Jeśli ktoś mnie nie uprzedzi, też mogę zacząć robić. A tak poza tym wszystkie rozpiski macie na 2x45min.info, satkurier.pl czy www.taksiegra.com ;) Jakby ktoś nie wiedział, polecam.

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...