Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacina sie bo masz pewnie wersje BSKA/BSLA ....tutaj niestety zdarzaja sie wtopy :)

Ale wersje BXZB/BZZB to jedne z najlepszych dekoderow,obraz prawie idealny,oczywiscie na dobrym telewizorze full hd.

Sprawdzalem z kolegami ostatnio jakosc obrazu na tym samym telewizorze podlaczajac nboxa i mediaboxa....dopiero po tym koledzy uwierzyli ze stare nie znaczy gorsze a wrecz przeciwnie(mowie tylko o obrazie ,wiadomo szybkosc i dodatkowe bajery na plus dla mediaboxa).....biedne to nc+ trzymajace abonentow w nieswiadomce i zerujace na ludzkiej niewiedzy....wstretne klamczuchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zepsuł mi się telewizor i muszę przez jakiś czas korzystać ze starego kineskopowego JVC, który ma tylko wejście antenowe. Chciałem do niego podłączyć Pace HD7241/91, bo ów dekoder ma wyjście antenowe, ale mój tv nie wyszukuje na żadnej fali sygnału z dekodera. To samo jak na próbę podłączyłem go do monitora Samsung B2230HD z funkcją TV. Czy modulator w dekoderze trzeba jakoś aktywować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odblokowano możliwość dobrania MR i dekoderów na kartach Cyfry dla zmigrowanych to odblokowano może też możliwość dobrania modułów CAM? Pani na infolinii nie miała pojęcia, powiedziała, żebym próbował po punktach sprzedaży. Poszedłem do jednego, gość zaczął mówić, że te po Cyfrze nie działały z nc+ i mają się pojawić jakieś nowe przed świętami. Zdziwiłem się trochę, więc doprecyzowałem pytanie i gość powiedział, że chodzi mu o moduły dla abonentów na kartach Conax :) Tak więc myślę, że jest to dobra wiadomość dla sporej ilości abonentów, ale ja chciałbym się dowiedzieć, czy mogę teraz dobrać moduł dla kart Nagramedia. Cyfra.tv i inni, wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry moment żeby poruszyć tę kwestię. Oficjalnie niby nc+ nie oferuje modułów, ale..

..jak już ktoś wcześniej zauważył, na znanym portalu aukcyjnym użytkownik (sprawdzony jeśli chodzi o komentarze) oferuje moduły nCam z C+ Platinum w schemacie 3 miesiące pakietu startowego, później 12 miesięcy C+ Platinum, z dopiskiem: "Moduł nCam HD można ponownie wykorzystać w nowej ofercie NC+ mix."

 

Jak on to ogarnął? Tym bardziej, że moduły oznaczone są jako "nowe" i jest ich całkiem sporo. Czyżby była jakaś furtka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :-)

 

Z dedykowanych ofert nc+ mix, mogą skorzystać również aktualni Użytkownicy ofert: telewizja na kartę HD, telewizja n na kartę a także osoby, które zakupiły zestawy n ,,Świat HD” z dekoderem na własność :D

 

Po prostu sklep ma na stanie moduły n-cam z oferty na kartę a potem można na nich przejść na ofertę nc+ mix (w APS, przez infolinię itd) i wybrać dowolny pakiet z tej oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...