Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjnie. Zauważyłem, że ulubionymi hasłami nc+ są : "Nie da się" i "nie działa". Na chwilę obecną mam do dekodera podłączony dysk 1tb na który nagrywam filmy. W takiej sytuacji do dekodera z nc+ nie będę w stanie podłączyć dysku i musiałbym zainstalować trzy dekodery (!) obok siebie (mediaBOX+, dodatkowy box+ z moim dyskiem + Opticum x402p na kanały FTA z obrotnicy). nc+ jest po prostu oderwane od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Jest to część dysku zarządzana przez nc+. Z tego 500 giga to około 170 - tak pisano na forum - przeznaczone jest na vod w różnej postaci.

 

Ewentualnie wyłączaj z prądu na noc, wtedy będziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel

mam paca ale niepodłączonego do neta...

zyskam jakieś serwisy jeśli go podłączę ?

mam silver z paczką C+.

 

druga sprawa jest taka, że mam wpięty tylko jeden kabel antenowy do niego, więc rozumiem że nagrywać będę mógł z jednoczesnym oglądaniem tylko wybranych kanałów ?

z programowaniem nagrania nie będzie problemu ?

 

i podobno będzie nowe oprogramowanie...ale to póki co nic pewnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - proszę o uwagi.

 

Na dodatkowym dekoderze MR, białym, notorycznie przycina się dźwięk, na ułamek sekundy zanika, tzw. czkawka.

Zjawisko występuje na wszystkich kanałach.

To już drugi dekoder.

Tuner z telewizorem połączony kablem hdmi, 1080, dzwięk "idzie" więc po hdmi.

Nie chcę stosować innych połączeń bo zależy mi na obrazie hdmi.

To już drugi egzemplarz tunera i problem pozostał. Poprzednio kilka lat podłączony był Philips HD, do kwietnia br. - i zero problemów.

Próbowałem różnych ustawień TV i tunera - nie było poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si Q na białym odpowiednio: 100 i 76.

S - siła, Q - jakość sygnału.

MR połączone w sieć - do routera - działanie netu bez problemów.

Nie bardzo wiem, co do dźwięku może mieć kabel sieciowy? Bez kabla - też to samo, do czasu blokady MR.

Po podłączeniu Philipsa HD - wszystko jest OK.

Dlatego nie kupowałem nowego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Si Q na białym odpowiednio: 100 i 76.

...

A nie odwrotnie, znaczy S-76, a Q-100?

 

... bo jeśli tak jak mówisz, to w jakości problem.

 

Sprawdź jednak, tak dla pewności połączenie innym kabelkiem sieciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsy i pace są lepsze od tych pudełek N.

 

 

:lol2::lol2::lol2: a czemu tak sadzisz :?::?::?: pace tłukły mi się po nocach a philipsy były wolne jak [beep]a, włączałem dekoder philipsa i szedłem zrobić sobie kawę , wracałem to akurat się włączał.....ADB ( mam na myśli mediabox i mydelniczki) są ( w porównaniu do pacy-ów i philips-ów) bardzo szybkie mają bardziej przejrzyste menu i przez to są łatwiejsze w obsłudze, ponadto mają więcej funkcji.ot co. Natomiast nadal w mediabox-ie jest u mnie jeden minus....jak jest długo włączony to nadal śmierdzi plastikiem ( nowością) a mam go już ponad miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zmiany platformy sat. z CP, w której korzystałem z dekodera Sagecom Esi-88 na NC+. I tu związane z tym tematem pytanie. Jaki dekoder polecacie, w pakiecie Universe+? Czy PVR BOX+ czy turboBOX+ ? Osobiście przymierzam się do tego turbo... Dodam, że zależy mi na szybkości jak i stabilności dekodera, gdyż użytkując do tej pory w/w Sagecoma nie byłem zadowolony z tych cech(potrafił się zawiesić przełączając kilka kanałów i złapać boot-a przy uruchamianiu). W tym turboboxie przemawia do mnie podłączenie do internetu(nagrywanie będąc poza domem). Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanko... Czy muszę oddać dekoder do tego punktu sprzedaży, w którym go brałem rok temu? Czy mogę oddać ten dekoder w innej miejscowości? Bardzo proszę o odpowiedź, dzięki z góry. Pozdrawiam :)

W dowolnym punkcie.

 

@Seiba, turbo są ciężko dostępne. Zostaje Ci pvrbox albo mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...