Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Da się ustawic liste kanalów, lecz nie w ulubionych, tylko tak by np. Canal+ byl na 1 itp? Mam nbox HD

 

Takie sztuczki to tylko na sprzęcie od Cyfry+ i na własnym a nie dedykowanym szrocie od ADB..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Da się ustawic liste kanalów, lecz nie w ulubionych, tylko tak by np. Canal+ byl na 1 itp? Mam nbox HD

 

Takie sztuczki to tylko na sprzęcie od Cyfry+ i na własnym a nie dedykowanym szrocie od ADB..

 

Artek1008 - NIE DA SIĘ

 

ta154san - strasznie irytujący są ludzie którzy piszą o "szrocie od ADB". Korzystałeś lub korzystasz z tego "szrotu"?

Według mnie gdyby odpuścili sobie te farmazony z dedykowanymi listami nie miałyby do nich startu sprzęty nawet z wysokiej półki.

A że można to zrobić to jest dowód w postaci sprzętu ADB w Multimedia Polska gdzie można tworzyć sobie listy "tak by np. Canal+ byl na 1 itp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam philiipsa pvr i póki co przy migracji proponują mi wymianę na pace za darmo...ale te Adb są lepsze tak? Chodzi o płynność działania i działające EPG bo ten philips to jakaś pomyłka jest...

Na co wymienić ten [beep]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam philiipsa pvr i póki co przy migracji proponują mi wymianę na pace za darmo...ale te Adb są lepsze tak? Chodzi o płynność działania i działające EPG bo ten philips to jakaś pomyłka jest...

Na co wymienić ten [beep]?

 

Odpowiedziałeś sobie sam na pytania :wink:

Jak nie chcesz płacić za ADB a nie będziesz korzystał ze wszystkich "dobrodziejstw" nc, to tylko Pace Ci zostaje (ja mam Pace'a 2 lata i w porównaniu do 'starych czasów' to teraz działa o wiele płynniej niż na początku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam philiipsa pvr i póki co przy migracji proponują mi wymianę na pace za darmo...ale te Adb są lepsze tak? Chodzi o płynność działania i działające EPG bo ten philips to jakaś pomyłka jest...

Na co wymienić ten [beep]?

 

Miałem tego philipsa PVR 250 gb. Porażka. Wolałem używać Sagemcom-a z dyskiem. Teraz dali mi nowego PACA PVR 500 gb zwanego chyba Turbodekoder. Rewelacja w porównaniu z Philipsem. Cichutki i szybki przede wszystkim. Mam go za 0 zł, więc nie chcę innego, lepszego, ale za opłatą. Polecam

 

Jeszcze jedno bo widzę, że to ważne dla Ciebie. EPG działa i to szybko i precyzyjnie. A wiem jak to bywało w Philipsie gdzie nawet trzeba było długo czekać na załadowanie EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie źle się wypowiedziałem.

na pewno nie chce już philipsa więc chciałem wiedzieć jak dobry jest ten Adb mediabox, bo o niego chce negocjować.

pace pewnie by starczyl ale polsat Hd nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

na pewno nie chce już philipsa więc chciałem wiedzieć jak dobry jest ten Adb mediabox, bo o niego chce negocjować.

pace pewnie by starczyl ale polsat Hd nie działa...

 

Mam turbodekoder i w porównaniu z Pace'm to bajka. Niezawodny i szybki!

Ma też i wady, zacytuję kolegę:

Turbodekoder to najlepszy dekoder dedykowany jaki miałem (i nadal mam :jupi: ) w całym swoim życiu (przerabiałem wszystkie, u siebie i znajomych, dekodery Cyfry+ i jeden dekoder HD Cyfrowego Polsatu od Samsunga). Jest on najbardziej niezawodny i przyjemny w obsłudze ze wszystkich dekoderów z których korzystałem. Jest cichy, ma 500 GB dysk, wygodny pilot, intuicyjny interfejs oraz nagrywa wszystko poprawnie w przeciwieństwie do Sagemcoma PVR w CP :brawo: .

Ma kilka istotnych wad: brak możliwości układania własnej listy kanałów, brak wbudowanego tunera DVB-T i Wifi, brak obsługi 1080p. Nie jest on również urządzeniem energooszczędny i lubi sobie pobrać trochę prądu z gniazdka. Z tego co wiem, problem ten lekko rozwiązano w mediaboxie bo pobiera o 10 watt energii mniej niż Turbo...

 

Potarguj się o tego nowego ADB. Na pewno będziesz zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam philiipsa pvr i póki co przy migracji proponują mi wymianę na pace za darmo...ale te Adb są lepsze tak? Chodzi o płynność działania i działające EPG bo ten philips to jakaś pomyłka jest...

Na co wymienić ten [beep]?

 

Miałem tego philipsa PVR 250 gb. Porażka. Wolałem używać Sagemcom-a z dyskiem. Teraz dali mi nowego PACA PVR 500 gb zwanego chyba Turbodekoder. Rewelacja w porównaniu z Philipsem. Cichutki i szybki przede wszystkim. Mam go za 0 zł, więc nie chcę innego, lepszego, ale za opłatą. Polecam

 

Jeszcze jedno bo widzę, że to ważne dla Ciebie. EPG działa i to szybko i precyzyjnie. A wiem jak to bywało w Philipsie gdzie nawet trzeba było długo czekać na załadowanie EPG.

EPG działa wolno jak [beep]a, trzeba czekać z ponad pół minuty aż się załaduje. Mam soft najnowszy 154 i.

Ale ogólnie ten Pace pvr byłby dobry gdyby nie problem z kodowaniem i brakiem Polsatu HD.

Dużym plusem jest fajny i czuły pilot, przy nim pilot od dekodera Polsatu HD 5000 to jakiś chiński szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem tego philipsa PVR 250 gb. Porażka. Wolałem używać Sagemcom-a z dyskiem. Teraz dali mi nowego PACA PVR 500 gb zwanego chyba Turbodekoder. Rewelacja w porównaniu z Philipsem. Cichutki i szybki przede wszystkim. Mam go za 0 zł, więc nie chcę innego, lepszego, ale za opłatą. Polecam

 

Jeszcze jedno bo widzę, że to ważne dla Ciebie. EPG działa i to szybko i precyzyjnie. A wiem jak to bywało w Philipsie gdzie nawet trzeba było długo czekać na załadowanie EPG.

 

2 błędy w 1 poście.

 

Turbodekoder to sprzęt ADB, a PACE to prawie to samo co Philips.

 

Przed fuzją miałem 2 platformy. N-kę i Cyfrę. Oczywiście również 2 dekodery . Monstera (to po prostu Turbodekoder tylko z dyskiem 1TB) od N-ki i Paca z Cyfry. To powiem wam tylko że mi się Cyfry nie chciało oglądać. W porównaniu do Turbo to ten Pacek działał jak żółw. Powolne włączanie ( potem z ostatnim softem poprawione), wolne przełączenia kanałów , a najgorsze to była reakcja na pilota przy odtwarzaniu z dysku. O menu rodem z lat 90 ubiegłego wieku w Packu , to nawet nie wspomnę. Różnica na korzyść Turbo, to dwie klasy wyżej.

Dlatego jak komuś nie przeszkadza parowanie karty, to niech bierze Turbo ( ale tylko z serii CLRA) , bo te z serii BSLA mają głośne dyski, a po wpisach widzę że chyba jakieś odnowione BSLA wciskają migrującym abonentom.

A jeszcze lepiej to chyba brać te nowe Mediaboxy, tu przynajmniej jest pewność że się dostanie nowy sprzęt.

Myślę, że opłaca się odżałować te 199 zł. za aktywację, żeby potem mieć spokój. Z opinii userów można wyczytać że to sprzęt cichy i jeszcze szybszy od Turbodekoderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem tego philipsa PVR 250 gb. Porażka. Wolałem używać Sagemcom-a z dyskiem. Teraz dali mi nowego PACA PVR 500 gb zwanego chyba Turbodekoder. Rewelacja w porównaniu z Philipsem. Cichutki i szybki przede wszystkim. Mam go za 0 zł, więc nie chcę innego, lepszego, ale za opłatą. Polecam

 

Jeszcze jedno bo widzę, że to ważne dla Ciebie. EPG działa i to szybko i precyzyjnie. A wiem jak to bywało w Philipsie gdzie nawet trzeba było długo czekać na załadowanie EPG.

 

2 błędy w 1 poście.

 

Turbodekoder to sprzęt ADB, a PACE to prawie to samo co Philips.

 

Przed fuzją miałem 2 platformy. N-kę i Cyfrę. Oczywiście również 2 dekodery . Monstera (to po prostu Turbodekoder tylko z dyskiem 1TB) od N-ki i Paca z Cyfry. To powiem wam tylko że mi się Cyfry nie chciało oglądać. W porównaniu do Turbo to ten Pacek działał jak żółw. Powolne włączanie ( potem z ostatnim softem poprawione), wolne przełączenia kanałów , a najgorsze to była reakcja na pilota przy odtwarzaniu z dysku. O menu rodem z lat 90 ubiegłego wieku w Packu , to nawet nie wspomnę. Różnica na korzyść Turbo, to dwie klasy wyżej.

Dlatego jak komuś nie przeszkadza parowanie karty, to niech bierze Turbo ( ale tylko z serii CLRA) , bo te z serii BSLA mają głośne dyski, a po wpisach widzę że chyba jakieś odnowione BSLA wciskają migrującym abonentom.

A jeszcze lepiej to chyba brać te nowe Mediaboxy, tu przynajmniej jest pewność że się dostanie nowy sprzęt.

Myślę, że opłaca się odżałować te 199 zł. za aktywację, żeby potem mieć spokój. Z opinii userów można wyczytać że to sprzęt cichy i jeszcze szybszy od Turbodekoderów

 

Przepraszam.

Przyznaję racje. Pogubiłem się w tych dekoderach.

Mam PVR BOX+500gb PACE już z nc+. Nie mam wyjścia na antenę naziemną więc nie jest to dokładnie ten PVR PACE który był w Cyfrze. W porównaniu do Sagemcoma HD a już nie mówiąc o Philipsie PVR HD to ten mój PACE jest demonem szybkości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przepraszam.

Przyznaję racje. Pogubiłem się w tych dekoderach.

Mam PVR BOX+500gb PACE już z nc+. Nie mam wyjścia na antenę naziemną więc nie jest to dokładnie ten PVR PACE który był w Cyfrze. W porównaniu do Sagemcoma HD a już nie mówiąc o Philipsie PVR HD to ten mój PACE jest demonem szybkości działania.

 

 

to ten sam dekoder co w cyfrze byl

byl taki okres ze wydawane byly " PEJSY" bez NAZIEMNEJ opcji , pozniej krazyly i takie i takie ...

 

nigdy wiecej takiego sprzetu jaki OFEROWALA cyfra ... i fakt mediabox i turbo to lata swietlne dekoderow na korzysc ADB w stosunku do PACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, jak podłączyć nboxa do internetu bezprzewodowy. Mam router wifi w drugim pokoju i nie mam możliwości pociągnąć kabla. Wiem że można za pomocą Acces Pointa. Tu proszę o pomoc jaki wybrać żeby szybko i intuicyjnie podłączyć, dobrze działał i był w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam dekoder co w cyfrze byl

byl taki okres ze wydawane byly " PEJSY" bez NAZIEMNEJ opcji , pozniej krazyly i takie i takie ...

 

nigdy wiecej takiego sprzetu jaki OFEROWALA cyfra ... i fakt mediabox i turbo to lata swietlne dekoderow na korzysc ADB w stosunku do PACE

 

I to są właśnie te dekodery. Znajomy zmieniał z Philipsa na Pace PVR, żeby zachować cameleony podczas migracji. I wzial "nowe" dekodery, już w pudelkach z logiem NC+, oczywiście bez DVB-T. Jak wszedł w menu serwisowe, czyli wyłączyć z prądu, potem przytrzymać jednocześnie vol- vol+ oraz wpiąć wtyczkę zasilania (dla tych co nie znają) okazało się ze dekodery mają więcej niż 250 dni. Jak odbierałem swój, rok temu, Made in ukraina, pisałem o nim na forum Cyfry, z bezgłośnym dyskiem, miał 2 (dosłownie dwa) dni przebiegu. Nówka nie śmigana. A w tych to wymienili obudowy i to zapewne refurbrished. Jak ktoś ma ochotę, niech sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, jak podłączyć nboxa do internetu bezprzewodowy. Mam router wifi w drugim pokoju i nie mam możliwości pociągnąć kabla. Wiem że można za pomocą Acces Pointa. Tu proszę o pomoc jaki wybrać żeby szybko i intuicyjnie podłączyć, dobrze działał i był w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam.

 

pomocy szukać zawsze możesz na stronie nc+

 

http://ncplus.pl/pomoc/wsparcie-technic ... przewodowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś mniej więcej skrócić różnice między dekoderem Pace a tymi ADB ?

bo proponuję mi w dobrej cenie platinum, ale mojego philipsa chcą wymienić tylko na Pace...przy ADB już nie ma rabatu...

zależy mi na sprawości działania dekodera (żeby nie zamulał, cicho chodził i nie żarł dużo prądu)

wiem że na pace na pewno nie będą działały serwisy z platinum ale wszystkie ??

philips odpada na pewno bo to muł pasiasty w użytkowaniu i EPG jest fatalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...