Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym rzecz, że jestem aż za bardzo urealniony. Dobrze, że zauważułeś tą jakość SD podniesianą do HD Ready. To mój dekoder lepiej upscaluje kanał SD niż to co oni wrzucili i przykleili znaczek HD. Powiedzmy, że to pseudo HD dadzą do nc+ go. Będzie jakaś różnica w obrazie na telefonie, tablecie od SD? Żadna.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś ma ten sam problem co ja?

Co jakiś czas jak chcę się zalogować na ncplusgo.pl z tego samego kompa i tej samej przeglądarki ekran logowania informuje mnie że jest to nowe urządzenie i trzeba je zarejestrować !   WTF?

Tym o to sposobem przekroczyłem limit i muszę czekać do kwietnia żeby coś obejrzeć, screen poniżej (Firefox to ten sam komp i ta sama przeglądarka, nie wiem dlaczego system tego nie ogarnia):

2d3e09aea1437f54med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkowiedzący znowu z tą Operą, którą używa znikomy procent użytkowników. Człowieku, przestań zbijać ludzi z tropu. Kilkadziesiąt razy było wałkowane, że FF i Chrome zmieniają dane po aktualizacji lub czyszczeniu historii, co jest odczytywane przez nc+Go jako nowe urządzenie. Ktoś, kto nie chce mieć z tym problemów, niech nie aktualizuje, nie czyści historii lub najzwyczajniej w świecie korzysta z IE 11. W przypadku przeglądarki od MS nie ma takich jaj, a poza tym zżera mało zasobów sprzętowych, gdyż b.dobrze dział akceleracja przez GPU.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi odblokują dodawanie nowego urządzenia to przetestuję na Internet Explorer i się okaże czy to problem z IP  czy może Grande ma rację.

 

Ps. Grande Ty masz stałe IP? 


Adres IP nie ma nic do rzeczy. Gdyby tak było, urządzenia korzystające z mobilnego internetu 3G/LTE, bez przerwy musiałby być logowane jako "nowe urządzenie". Jedyny wymóg co do IP, to "polskość".

 

Jeżeli chodzi o androida to nie był był taki pewny bo instalujesz apkę więc mogą jakoś sprawdzać po danych aplikacji.

W przypadku odtwarzania z PC nic nie instalujesz tylko wykorzystujesz tradycyjną przeglądarkę

 

Ktoś może potwierdzić że przy 3G/LTE nie ma takich problemów?

Edytowane przez zapiszsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was tez jest tak ze jak uzyjecie CCLEANER wyczyscimy przegladarke to ... gdy chcialem odpalic nc+go na chrome wywalilo ze musze dodac ja do listy ... masakra myslalem ze to mimo porzadkow robionych w kompie bedzie zapamietane i tym o to sposobem wyczerpalem limit dodawania urzadzen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będziesz tak miał, nieleżenie czy ccleaner, czy ręczne czyszczenie historii przeglądarki. W przepadku Chrome, wraz czyszczeniem cookies czyścisz dane wtyczki Widevine na której działa nc+GO. Jakie wyjście? Odznaczyć w CC czyszczenie cookies w Chrome, podobnie w przeglądarce.  Inna sprawa, to automatyczne aktualizacje, które również powodują problem z nowym urządzeniem. Najlepiej wyłączyć auto aktualizowanie. W FF pewnie podobnie, choć nie testowałem.

 

image.png

 

 

chrome.png

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie doczekacie, bo ludzie z nc+ wychodzą z słusznego założenia, że usługa "GO"  jest mobilnym uzupełnienieniem tradycyjnej oferty, a nie namiastką multirooma. Mają w planach nc+ tylko przez internet bez konieczności posiadania talerza. Oczywiście za odpowiednią opłatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...