Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Została definitywnie zakończona :curious:

 

Pytanko ? Czy jest jeszcze promo dla przechodzących z CP z ta oferta co była do 5 sty 2014 czy już zakończono definitywnie ta promocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem:

31.12 poprzez infolinię zamówiłem ich zestaw świąteczny, ale do tej pory kurier do mnie nie trafił - dzwoniłem 2x w sobotę, dzwoniłem wczoraj, dzwoniłem dziś z zapytaniem co się dzieje z umową i przesyłką i zawsze słyszę to samo: przekażemy pytanie kierownikowi i oddzwonimy do Pana z informacją - ani razu nie oddzwonili...

Macie pomysł, w jaki sposób dowiedzieć się, co się dzieje z tym zamówieniem? Do tej pory dzwoniłem tylko na numer 22 220 00 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziecie wałkować tą samą ofertę, która i tak skończyła się 5 stycznia... Było o tym kilka stron :curious: To ta słynna "przejęciówka" ....

Byłem na urlopie i widocznie przespałem temat. Ale nie powiem bo jako aktualny abonent nc+ nakreśliło to cele jakie będe zakładał w negocjacjach przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W Cyfrze+ byłem około 9 lat, rok temu postanowiłem zamienić C+ na CP, ponieważ podczas przedstawienia nowej umowy C+ po prostu zrobiła sobie ze mnie żarty. Nie dość, że byłem u niech tyle lat to nic nie mogli mi nowego zagwarantować, usłyszałem nawet taką propozycję, że lepiej zerwać umowę i podpisać nową, bo będę mógł liczyć na korzystniejszą ofertę. Stało się, zerwałem umowę i nie chciałem mieć z nimi nic wspólnego.

Niestety, po roku brakuje mi paczki Canal+, a oferta CP mimo, że cenowo jest przyjemna to po prostu NIC mi nie gwarantuje. Dla mnie wystarczyłoby mieć kilka kanałów: tvp1, tvp2, polsat, tvn, canal+sport, c+familly 1 i 2, tvn sport, n, eurosport 1 i 2 - wystarczy. Wiadomo, że takiej oferty raczej nigdy nie będzie :D

 

Tak jak wspomniałem, z Cyfrą+ byłem związany długi czas i pytanie, czy teraz jako nowy klient mógłbym liczyć na jakąś zniżkę, czy nie ma na co liczyć i nie zawracać im głowy? Wiem, że teraz to nie C+ tylko NC+ , ale jednak te 9 lat płacenia abonamentu to powinny coś znaczyć (niby wtedy potraktowali mnie [beep]ko, więc w sumie to jak wtedy nic nie zaoferowali to i teraz pewnie też z tego nic nie będzie) Przede wszystkim chodzi o cenę, ponieważ z kanałów to te co napisałem mi wystarczą, bo szczególnie mi zależy na Lidze Hiszpańskiej, Lidze Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz jesteś nowym klientem, więc to że byłeś rok temu abonentem nie ma znaczenia, albo decydujesz się na ofertę dla nowych albo nie kupujesz , nie ma żadnych możliwości dodatkowych rabatów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W Cyfrze+ byłem około 9 lat, rok temu postanowiłem zamienić C+ na CP, ponieważ podczas przedstawienia nowej umowy C+ po prostu zrobiła sobie ze mnie żarty. Nie dość, że byłem u niech tyle lat to nic nie mogli mi nowego zagwarantować, usłyszałem nawet taką propozycję, że lepiej zerwać umowę i podpisać nową, bo będę mógł liczyć na korzystniejszą ofertę. Stało się, zerwałem umowę i nie chciałem mieć z nimi nic wspólnego.

Niestety, po roku brakuje mi paczki Canal+, a oferta CP mimo, że cenowo jest przyjemna to po prostu NIC mi nie gwarantuje. Dla mnie wystarczyłoby mieć kilka kanałów: tvp1, tvp2, polsat, tvn, canal+sport, c+familly 1 i 2, tvn sport, n, eurosport 1 i 2 - wystarczy. Wiadomo, że takiej oferty raczej nigdy nie będzie :D

 

Tak jak wspomniałem, z Cyfrą+ byłem związany długi czas i pytanie, czy teraz jako nowy klient mógłbym liczyć na jakąś zniżkę, czy nie ma na co liczyć i nie zawracać im głowy? Wiem, że teraz to nie C+ tylko NC+ , ale jednak te 9 lat płacenia abonamentu to powinny coś znaczyć (niby wtedy potraktowali mnie [beep], więc w sumie to jak wtedy nic nie zaoferowali to i teraz pewnie też z tego nic nie będzie) Przede wszystkim chodzi o cenę, ponieważ z kanałów to te co napisałem mi wystarczą, bo szczególnie mi zależy na Lidze Hiszpańskiej, Lidze Mistrzów.

Przegapiłeś niestety ofertę na święta która była do 5 stycznia.Za 59 zł były tam wszystkie kanały które Cię interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...