Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tu piszą o tych wysokich pakietach i jak to sie opłaca pakiet uniwers.

A ja np. miałem kompakt za 39zl, a teraz w pakiecie za 39zl, nie ma nic (nie ma ale kino, comedy central, 13th, planete, discovery science, tlc, kuchnia tv, domo tv, travel chanel)

więc miałbym płacić tyle samo za nic, to chyba faktycznie skożystam z cyfryzacji i wezme NTC, bo żeby oglądać te kanały co wcześniej musiałbym wziąść uniwerse za 59zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Silver i Gold z pełnym pakietem C+ to nic innego jak pakiet platinum. Ale dalej nie doszukałem się info w regulaminie co po dwóch miesiącach. Bo przecież nie będę się opierał później na artyklule ze strony media2.pl

 

Dokładnie tak samo jak Universe+ z pełną paczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony czy wtedy nie warto przejść do CP? za cenę Uniwersw+ jest więcej programów niż w NC+ więcej bajek więcej filmboxów dodatkowo viasaty i SCIFI ktory mają wyłaczyć. Ja jestem od poczatku abonentem N i tak w du... wydymać się nie dam.

uniwerse to dobra oferta,

wg mnie lepsza od oferty CePa

 

 

A w czym ?

Bo ja wole np polpularno/naukowych więcej i filmowych niż "autorkie" domo hyper i inne g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem szczerze ze jak nie dostane c+ za 79 zl to migruje do cyfrowego polsatu. pakiet universe jest zdecydowanei gorszy od pakietu polsatu za 59 zl, nawet silver za 79 zl jest gorszy od pakietu polsatu za 59 zl i do tego jeszcze dochodzi grozba utraty kilkunastu kanalow bez mozliwosci rozwiazania umowy z winy uslugodawcy. dla mnie ta oferta jest zalosna w obecnej formie, o 30% za wysoka i to kazdy pakiet praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój 1-szy wpis. Mam obecnie pakiet za 59zł w N. Zależy mi w sumie tylko na sporcie więc pytanie czy ktoś próbował dołączyć tylko C+ sport do tańszego abonamentu? Żadne multi roomy nie są mi potrzebne, te programy które mam obecnie w zupełności mi wystarczają.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kampanii reklamowej mogli wykorzystać wcześniejsze hasło ze startu Cyfry+ "PRZYGOTUJ SIĘ NA WIĘCEJ". Umowa z N-ką (WPT) wypowiedziana w grudniu, propozycja comfort za 29 zl, podziękowałem. Umowa z Cyfrą (C+komfort) do końca sierpnia przy czym 3 ostanie miesiące pełnopłatne po 82 zł. Średnio z obu umów wychodziło około 75 zł przez ostatnie 2 lata bez potrzeby posiadania multiroomu, a sport był prawie w komplecie (bez siatkówki). Dziś musiałbym zapłacić dobrze ponad 100 za to samo, a no to na pewno nie przystanę. Siłą mnie nie zmigrują, a jak wypowiedzą umowę to przynajmniej nie będę bulił pełnej stawki za ostatnie miesiące :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam N-kę z pakietem za 79 zł + History + HBO w sumie 102,97zł.

Rozmawiałem w piątek z konsultantem który zaoferował mi Platinium + HBO za 119zł,

lub Gold + HBO za 109zł.

Czy komuś udało się uzyskać lepszą ofertę w tym pakiecie?

Nie mam zamiaru płacić więcej za pakiet niż to co dziś mam czyli w okolicach 100 wraz z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...