Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeba jest więcej osób które wynegocjują Platinum z multiroomem za 99 zł żeby uznać tą informację za pewną, to nie chodzi tylko o to że ludzie bajki opowiadają, NC+ nałapało masę niedouczonych konsultantów na czas fuzji którym zdarza sie oferować cuda, dlatego należy po uzyskaniu super oferty dzwonić ponownie aby się upewnić co naprawdę mamy w systemie :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam minęły 2 dni wiec się przypomnę

UWAGA

Właśnie zostałem perfidnie oszukany migrując z n do NC+

Migrowałem w piątek przez nr tel. nc+ czyli 22 220 00 00 i chciałem przestrzec forumowiczów przed oszustami ja mianowicie miałem rozmowę z panem M.Golda

I finałem rozmowy było pakiet PLATINUM + HBO i cena ostateczna rzekomo 99zł po niby rozmowie pana Golda z kierownikiem

I co się okazało włączono mi nie Platinum tylko pakiet Gold i nie za 99 tylko 109zł (po prostu zostałem oszukany) rozmowa była ok godz 17tej

Gdy się zorientowałem ok godziny 19tej zadzwoniłam na ten sam nr i się okazało że nie dość że nie ten pakiet to i nie ta cena jestem w szoku i zbulwersowany

rozmowa ma być przesłuchana i rozpatrzona w drodze reklamacji a do tej pory mam to na co zostałem oszukany

 

PS.Aby było śmieszniej przy rozmowie pytałem o przypadki że czasami czytałem na forum a takich oszustwach naprawdę nie wiem jak się ustrzec tego człowiek był pewny że wynegocjował ofertę a okazała się że został oszukany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób migrujących powinien być szablon na stronie, żeby wybrać pakiety jakie się ma, żeby potem zobaczyć jaką ofertę mogą zaproponować. Przecież tych kombinacji nie jest nieskończenie wiele, ale nie, lepiej dzwonić na info i pocałować wirtualną klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie pakietem wartym uwagi na dzień dzisiejszy jest uniwerse+, czyli stary pakiet enki świat HD, cena po fuzji nie wzrosła, a doszły kanały autorskie od cyfry, a wypadły podłej jakości śmieci

 

Pierwszy raz się z tobą zgodzę, za Universe+ jest uczciwa cena, ale tylko dlatego że Cyfrowy Polsat ma konkurencyjny pakiet w podobnej cenie, dla pakietów Premium z C+ nie ma konkurencji więc nie ma też atrakcyjnej ceny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie co za [beep] na tej infolinii pracują. Jestem w cyfrze od dawna.

Gość zaproponował mi ten pakiet gold. Ja nie jestem tym zainteresowany i chciałem żeby mi zaproponował Platinium a on mi mówi, że nie może mi takiego pakietu

zaoferować, masakra. Wtf?

To jest właśnie ich elastyczna oferta dostosowana do potrzeb klienta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy.

Mam Pakiet Kompakt z paczką C+ HD i płacę 60 zł. Umowę na 23 m-ce podpisałem na początku czerwca 2011r. Wczoraj dzwonił do mnie konsultant i proponował nc+ Platynę za 99 zł. Oczywiście śmiech na sali - grzecznie podziękowałem. I mam teraz pytanie.Dysponujecie może linkiem do regulaminu C+ kompakt z 2011 r, bo albo nie dostałem albo mi się zawieruszył. Jeśli bym nie wypowiedział umowy i został na tym co mam ile będę płacił po tym 23 miesięcznym okresie minimalnym? Bo za platynę jestem w stanie zapłacić 70 zł i anie grosza więcej. Jak się nie dogadam z nc+ to im serdecznie podziękuję - jak większość zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie pakietem wartym uwagi na dzień dzisiejszy jest uniwerse+, czyli stary pakiet enki świat HD, cena po fuzji nie wzrosła, a doszły kanały autorskie od cyfry, a wypadły podłej jakości śmieci

 

Dokładnie, dlatego jak ktoś raczy do mnie zadzwonić to przechodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś liczy dziesiątki kanałów (nigdy nie oglądanych) i według tego ocenia wartość oferty. Nigdy nie było mi potrzebne więcej jak 20 - 30 kanałów, ale te które prezentują interesującą mnie treść, nie tylko ilość, jakość jest chyba ważniejsza. I wtedy zostaje mi All, ponad 200 zł nie dam by mieć HBO, Cinemax, Filmbox, bo same kanały C+ to za >100 zł stanowczo za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa taka migracja? Telefon, chwila czasu i kanały świecą?

 

Co z kanałami C+ w SD? Bo w tego co widać to nie ma ich.

 

Pierwsze pytanie podbijam.

Jeśli chodzi o kanały w SD to chodzi o to że część ludzi (np. ja) splitterują na stare tunery SD (Philips 6010) i po migracji gdyby pozwolili zostać przy Cameleonach na starych tunerach będą tylko podstawowe kanały, bo tylko te zostają w SD. TVP1 Orange Sport czy jakies bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do tych wcześniejszych ofert (za wyjątkiem AI) trzeba dopłacić: mr na dwie karty c+ - 20 zł;

 

Nie wprowadzaj w błąd - masę ludzi wynegocjowało multiroom cameleon (dwie karty) za 10 zł. :read:

 

I za 0 zł. Dostałem Canal+silver za 69, multi cameleon - 0 zł, pace pvr - 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w Cyfrze: Kompakt + HBO + HBO GO + PVR Pace = 92 PLN miesięcznie (okres minimalny do końca czerwca)

 

Przed chwilą zadzwoniłem do nc+ z pytaniem o Universe+HBO+PVR Pace+ewentualnie Multiroom (o ile MR da się dobrać bez wymiany dekodera).

 

I czego się dowiedziałem? Mianowicie:

- nie mają dla mnie gotowej oferty

- do Universe i tak nie dotanę HBO

- jak powiedziałem, że w takim razie nie skorzystam z ich usług i nie przedłużę umowy, pan odpowiedział, że przykro mu, ale nie jest w stanie nic pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym nie wypowiedział umowy i został na tym co mam ile będę płacił po tym 23 miesięcznym okresie minimalnym? Bo za platynę jestem w stanie zapłacić 70 zł i anie grosza więcej. Jak się nie dogadam z nc+ to im serdecznie podziękuję - jak większość zresztą.

 

Płaciłbyś bez multiroomu coś ponad 80 zł, pytanie czy ci nie wypowiedzą umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odczytywaniu umowy była kwota 0 przez cały okres minimalny zarówno na multi jak i pvr, a nie jakas tam "zniżka w wysokości tylu i tylu zł" jak to bywało w Cyfrze. Na koniec poprosiłem jeszcze raz o potwierdzenie tegoi konsultant potwierdził. Jakby coś to reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że platinum nie powinno kosztować więcej niż 90 zł , a opieram swoje wyliczenia wyłącznie na cenniku nC+ w części dotyczącej opcji dodatkowych. Mam Fulla w n-ce za 99 zł. Migrując na omawiany pakiet tracę HBO - 25 ZŁ, FILMBOX - 15 zł, cinemax - 15 zł. OGÓŁEM 55 z. Zyskuję paczkę canal + WŁAŚNIE ZA TE 55 ZŁ. Przypominam, iż w promocji ( bo tylko o takich cenach możemy p0ważnie rozmawiać ) paczka Canal + kosztowała nawet 20 zŁ. UWZGLĘDNIAJĄC NOWE TREŚCI TEJ PACZKI TO PODWYŻKA RZĘDU 35 ZŁ to mało?. Pomijając drobne tolerancje w tę lub drugą stronę to najuczciwsza cena. I niech ci którzy tak szydzą z zawiedzionych ( tacy się trafiają) płacą nawet wielokrotność tej ceny to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dzwonilem przed chwilą chcialem platinum moze nawet za 99zl bym wzial przycisniety do muru ..teraz mam Superpremium hd ..nie ma sznas powiedziano mi 119 zl ..to jest kpina! i ta sama spiewka "przykro mi nie jestem w stanie Panu pomoc"-Co oni z nami robia!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w Cyfrze: Kompakt + HBO + HBO GO + PVR Pace = 92 PLN miesięcznie (okres minimalny do końca czerwca)

 

Przed chwilą zadzwoniłem do nc+ z pytaniem o Universe+HBO+PVR Pace+ewentualnie Multiroom (o ile MR da się dobrać bez wymiany dekodera).

 

I czego się dowiedziałem? Mianowicie:

- nie mają dla mnie gotowej oferty

- do Universe i tak nie dotanę HBO

- jak powiedziałem, że w takim razie nie skorzystam z ich usług i nie przedłużę umowy, pan odpowiedział, że przykro mu, ale nie jest w stanie nic pomóc

 

 

czyli wychodzi na to ,że przygotowują sztywne oferty i będzie albo przyjmujemy albo nara... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony czy wtedy nie warto przejść do CP? za cenę Uniwersw+ jest więcej programów niż w NC+ więcej bajek więcej filmboxów dodatkowo viasaty i SCIFI ktory mają wyłaczyć. Ja jestem od poczatku abonentem N i tak w du... wydymać się nie dam.

uniwerse to dobra oferta,

wg mnie lepsza od oferty CePa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...