Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem ze jak teraz mam jeszcze w cyfrze odpowiednik dzisiejszego Comfort+ Extra+ 6xC+ HBo za 99PLn to trudne bedzie mi zejsc do 69 ?

 

przy okazji, zapomnialem ze rok temu poblokowalem sobie ich numery z BOK, dzownili do mnie ale bylo automatyczne odrzucanie. Usunalem ale juz nie dzownia. Wypowiedzenie jeszcze nie wyslane. Moge liczyc ze jeszcze dostane telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego?

Dlatego aby po upływie kolejnej umowy mieć lepszy komfort co do dalszej negocjacji cenowej.

Rozumiem tą argumentację aczkolwiek niespecjalnie mnie przekonuje. Tak samo można w drugą stronę kombinować, że np kolega:

Witam

 

Wczoraj zmigrowałem z C+ do nc+. (obecna umowa była do 31.03, wypowiedzenie wysłane)

 

Dostałem pakiet z Comfort + Ekstra + Canal+.

 

Umowa na 15 miesięcy, pierwsze 5 bez żadnych opłat, kolejne 10 za 79.90zł co średnio daje niecałe 53 zł na miesiąc.

 

Wszystko załatwiłem przy pierwszym telefonie od nich.

przedłuży sobie tą umowę 3 miesiące przed czasem więc tak naprawdę będzie to umowa 12-miesięczna i wyjdzie go na miesiąc 46,61 zł.

Na dwoje babka wróżyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze jak teraz mam jeszcze w cyfrze odpowiednik dzisiejszego Comfort+ Extra+ 6xC+ HBo za 99PLn to trudne bedzie mi zejsc do 69 ?

 

przy okazji, zapomnialem ze rok temu poblokowalem sobie ich numery z BOK, dzownili do mnie ale bylo automatyczne odrzucanie. Usunalem ale juz nie dzownia. Wypowiedzenie jeszcze nie wyslane. Moge liczyc ze jeszcze dostane telefon ?

Do tego się odnosiłem. Więc nie pomyliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Obecnie posiadam Optimum HD promo, MR, Pace + moduł CAM CI+ za 56 zł; umowa do końca marca.

Oferty ze stycznia: 1. Universe+MR+Pace+moduł za 79 zł; 2. to samo za 74 zł; obie na 18 m-cy.

W lutym cisza, więc poszło wypowiedzenie w połowie miesiąca.

Najnowsze propozycje:

1.Comfort+Extra+HistoryHD+MR+Pace+moduł za średnio 47,49 zł na 15 m-cy,

2.Comfort+Extra+6xC+HistoryHD+HBO 5m free(później rezygnacja lub +25zł)+MR+Pace+moduł za średnio 55,25 zł na 15 m-cy,

3.Comfort+Extra+6xC+HistoryHD+HBO(na cały okres)+MR+Pace+moduł za średnio 68,58 zł na 15 m-cy,

 

Jak myślicie jest sens walczyć o opcje nr 3 za 59/61 zł czy brać już to co dają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę (do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane) z C+ (Optimum HD) Sagemcom i płaciłem 78zł, dodatkowo pod koniec lutego wziąłem MR i pace 500g, by zostać na starym sprzęcie po C+. Chcę migrować do nc+ na podobny pakiet programów tj. (Comfort+, Extra+ i Sport&Film+). Za jaką cenę można to otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj zmigrowałem z Cyfrt na następujących warunkach:

Comfort +, Ekstra +, Sport&Film+ HBO na 7ms free(później rezygnacja), umowa na 15ms, pierwsze 7-49zł nastepne 8- 79zł średnio wyjdzie 65zł, obecnie płace 71 za Universe+6C+

mysle, ze nie najgorzej przedłuzyłem, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Nie jestem ostatnio w temacie "co można ugrać", więc zapytam was o radę.

Obecnie posiadam N-kę i mam 6xC+, Multiroom Premium, HBO, FilmBOXy, History HD. Płacę coś ponad 110zł. Złożyłem wypowiedzenie, umowa kończy mi się końcem marca. Po miesiącu przerwy od telefonów dzisiaj zadzwonili. Na początku nic ciekawego nie proponowali, po dłuższej rozmowie padło 85zl za wszystko to co mam obecnie bez filmboxów. Oczywiście powiedziałem że się zastanowię, licząc że dowiem się od was jakie oferty są obecnie dostępne :)

 

Dodam, że chciałbym posiadać ofertę taką jaką mam teraz, oczywiście za filmbox nie będę płakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Kończy mi się umowa z C+ mam Prestige HD + MR i 2 x Peace z dyskiem 500G płaciłem 144 zł miesięcznie. Może jakaś sugestia z Waszej strony za co i za ile do nc+.

Poz. Darek

Jeśli to ma być odpowiednik Twojej oferty, to za 115 - 120 PLN byłoby bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kilka ofert juz miałem w ramach starej oferty - najlepszy wariant to 69zł za univerese+ i 6xcanal+ i multiroom cyfry

 

natomiast dzisiejsza oferta:

COMFORT+ EXTRA+ 6xCANAL+ MULTIROOM CYFRY za 49,99 zł przez pierwsze 12 miesięcy i 79,99zł za kolejne 12 miesięcy co w skali całej 24 miesięcznej umowy daje 64,99zł.

Dodatkowo zaoferował 9 miesięcy HBO za 0zł z mozliwością rezygnacji po tym okresie.

 

Oczywiście odmówiłem - obecnie płace mniej za praktycznie tą samą treść i przede/wszystkim nie mam zamiaru godzić się na abonament który przez jakiś czas jest niższy a później wyższy. Wiadomo dlaczego.

 

Dostał ktoś z Was ofertę z płaską stawką przez całą umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...