Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarniam to forum od 2 dni i nie przeczytałem ani jednego sensownego komentarza. Ludzie co to mnie obchodzi jakie macie obecnie pakiety i co chcecie dostać od nc+??? Nie podoba się to droga otwarta. CP przyjmie was z otwartymi rękoma. Bedziecie dniami i nocami oglądać ligę holenderską, rosyjską,mongolską, oraz siatkówkę! a przepraszam jeszcze to chwalone przez was HBO na którym nic nie ma.

Co masz na myśli pisząc sensowny komentarz? To jest dział w którym się własnie opisuje swoje pakiety jakbyś nie zauważył...

 

 

To jest dział promocje dla migrujacych, a nie jaki mam pakiet w ence/cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze konsultanci już zaczynają oferować paczkę C+ do niższych pakietów, choć oficjalnie tego nie ma.

Tak jak myślałem, wolna amerykanka.

 

Ja wiem czy taka wolna? Ich rozliczają za wyniki, a jak zaczną sprzedawać coś poniżej wytycznych jakie maja to dostaną po uszach. Chyba ż e mają już na to przyzwolenie.

Najprawdopodobniej mają. Albo ich obecne opcje dla starych abonentów były nieopłacalne (niewiele osób się na nie godziło), albo szum medialny zrobił swoje. Zresztą, cytując za stroną "będziesz oglądać więcej - uzupełnimy Twoją dotychczasową ofertę o dodatkowe kanały" - czyli wychodzi, że powinni dodać nam nowe kanały bez zmiany wysokości opłaty miesięcznej, ale po migracji do nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej aktualne kursy EUR/PLN w interesujących nas przedziałach cenowych oraz zestawienie najbliższych im cenowo pakietów w nc+:

 

10 EUR - 40,5 zł (Comfort+)

15 EUR- 61 zł (Universe+)

20 EUR - 81 zł (Canal+ Silver)

25 EUR - 101,5 zł (Canal+ Gold) = podobno full pakiet sportowy w holenderskiej Sport 1

30 EUR -122 zł (Canal+ Platinium)

35 EUR - 142 zł (Canal+ Platinium z HBO)

40 EUR - 162,5 zł (w przybliżeniu: Canal+ Platinium z HBO, Filmbox i History HD) = podobno full pakiet w SKY DE

45 EUR - 183 zł (w przybliżeniu: Canal+ Platinium z HBO, Cinemax, Filmbox, History HD i Sundance HD)

50 EUR - 203 zł (All Inclusive) = podobno mniej więcej full pakiet w SKY UK i CANALSAT FRANCE

 

Takie pomocnicze odniesienie do wymienianych wcześniej na forum cen pakietów w platformach satelitarnych na Zachodzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder od Cyfry+ HD SAGEMCOM DSI83 i od N-ki biały nbox,podlacze za ich pomoca sobie Multiroom NC+ w domu na dwóch telewizorach? bo wczoraj ktoś mi napisal w innym temacie tego forum,że nie bo jeden jest cyfry dekoder a drugi n-ki ale jak platformy sie polaczyly i w ich ofercie są obydwa dekodery to wszystko powinno byc ok.Niech mi ktoś odpowie kto na prawde się na tym zna a nie żeby nabic posty sobie. z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, to ich celowe zagranie z tymi cenami za pakiety na dzień dobry, żeby zrobić burzę (czyt. reklame)? A z biegiem czasu, ceny będą szły nieznacznie w dół. Jeżeli taki był ich zamiar, to się im udało. A jak będą upierać się przy swoim, to ich nie widzę.

 

Ponawiam pytanie...czy ktoś z Was ma N-ke i zgodnie z promocją, dwa miesiące gratis abonamentu po zakończeniu umowy, za bramki naszych orłów na euro 2012? Ktoś rozmawiał przy migracji i poruszał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ,ze te kanały macie niegwarantowane:

 

COMFORT+

• Eurosport HD

• Disney Junior

• MTV Live HD

• Orange Sport

• Polsat Biznes

• Polsat News

• Polsat Sport News

• Religia.tv

• Superstacja

• TTV

• TV4

• TV6

• VIVA Polska

 

UNIVERSE+

• Viacom Blink!

• Comedy Central

• Comedy Central Family

• Eurosport2 HD

• ESPN America

• Nickeloden HD

• Nick

• Nick Jr.

• CBeebies

• Discovery Historia

• Animal Planet

• MTV

• MTV Rocks

• VH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ,ze te kanały macie niegwarantowane:

 

COMFORT+

• Eurosport HD

• Disney Junior

• MTV Live HD

• Orange Sport

• Polsat Biznes

• Polsat News

• Polsat Sport News

• Religia.tv

• Superstacja

• TTV

• TV4

• TV6

• VIVA Polska

 

UNIVERSE+

• Viacom Blink!

• Comedy Central

• Comedy Central Family

• Eurosport2 HD

• ESPN America

• Nickeloden HD

• Nick

• Nick Jr.

• CBeebies

• Discovery Historia

• Animal Planet

• MTV

• MTV Rocks

• VH1

 

a co z pakietami gold i platinium? też te kanały nie są gwarantowane czy może jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalesc info czy jest w nc+ jakis canal 3D ? czy bedzie cos puszczane w 3d moze na canal +famili???

 

 

Nie będzie kanału 3d

bez jaj to po co te zapowiedzi technologia hd 3d sritu pitu ,teraz to sie wkur..... na cyfrze jest 3d i zawsze cos ciekawego lecialo teraz to juz dla mnie definytywnie są skonczeni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według info na stronie ncplus te kanały są niegwarantowane niezależnie od pakietu - czyli mogą bez konsekwencji wyłączyć z każdego pakietu, nawet All Inclusive.

 

Myślę jednak, że nie będzie masowego wyłączania, bo oznaczać do będzie dla nich odpływ masy klientów po zakończeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalesc info czy jest w nc+ jakis canal 3D ? czy bedzie cos puszczane w 3d moze na canal +famili???

 

 

Nie będzie kanału 3d

zgadza się. Dziś pytałem się konsultanta. 4 kwietnia wyłączą Canal+3D i koniec. Nie będą nadawać programów w 3D. Szkoda. A przecież taki szum robili uruchamiając ten kanał. Komunikaty prasowe i szum medialny. Teraz do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według info na stronie ncplus te kanały są niegwarantowane niezależnie od pakietu - czyli mogą bez konsekwencji wyłączyć z każdego pakietu, nawet All Inclusive.

 

Myślę jednak, że nie będzie masowego wyłączania, bo oznaczać do będzie dla nich odpływ masy klientów po zakończeniu umowy.

Tu akurat się zabezpieczają gdyz zapewne nie maja podpisanych długoterminowych umów z tymi nadawcami także sądzę to nie zła wola ale obawa o ewentualny brak porozumienia na dalszą wspólprace z nadawcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...