Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak. Mi Pan wczoraj zaproponował komfort+ 6xC+ za 59. MR dopiero jak sie zmigruje na ogólnych warunkach. Jakoś mnie to nie przekonało.

nie migruję, ale kończy mi się umowa w kwietni i wysłałem wypowiedzenie

dzisiejsza oferta, to Universe +6xC+VOD C+ za 59 zł + 2x10 zł MS (dodatkowe 2 dekodery)

więc Twoja oferta jest kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem i ja. Do tej pory c+, HD opitmum promo, MR, pace 500, kanały extra, umowa do końca lutego za 89zł. Teraz universe, 6x c+, MR, pace 500, umowa na rok za 59zł. Nowy pakiet aktywny od 01.03. Chciałem jeszcze HBO na pół roku chociaż ale nie dało rady. Śledząc forum twierdzę, że to i tak bardzo dobra oferta więc nie naciskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, w szczególności Kibo (Guru tematu...) :D

 

Czas na negocjacje kolejnej umowy Cyfry. Pierwsza zmigrowana w grudniu...

Widzę, że przez 2 miesiące niewiele się zmieniło co do ofert migracyjnych.

Doświadczony w boju...jutro wysyłam wypowiedzenie bo oferta bez tego jest mało ciekawa...

 

Propozycja: Universe+, 6xC+, MR - za 84 pln później 79 pln (18 mcy) ... Sam zadzwoniłem...

 

Mam C+Kompakt HD za 59pln, Opcja HD-Kompakt 0 pln, MR 10 pln czyli całość za 69 pln

(2 sagemcommy jeden dzierżawa 0, drugi wykupiony - oba zostają) - umowa do lipca.

 

Chciałbym U+, 6xC+, MR, Cinemaxy plus ew. jakieś dodatki ... za ile waszym zdaniem mógłbym to teraz wyciągnąć? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie chcesz dodatki. Ja mam U+, 6xC+, HBO i MR i płacę 64 zł, a jako że CX jest tańszy od HBO to taką cenę lub niższą powinieneś dać radę wyciągnąć.

 

No to masz b.atrakcyjną ofertę za tyle też bym wziął. Na drugiej umowie mam to co Ty za 15 pln więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium C+HBO, MR i 2xPace PVR500. Nie wysylalem wypowiedzenia, umowa konczy sie chyba w kwietniu. Dzis zadzwonili z jakas smieszna propozycja U+ 6xCanal +HBO +Cinemaxy, MR za 119zl + najem dekoderow :lol2:

Odeslalem na najblisza palme na razie. Da sie zejsc ponizej stowki za wszystko?

Edit: Sprawdzilem - umowe mam do lipca. Cos wczesnie dzwonia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem i ja. Do tej pory c+, HD opitmum promo, MR, pace 500, kanały extra, umowa do końca lutego za 89zł. Teraz universe, 6x c+, MR, pace 500, umowa na rok za 59zł. Nowy pakiet aktywny od 01.03. Chciałem jeszcze HBO na pół roku chociaż ale nie dało rady. Śledząc forum twierdzę, że to i tak bardzo dobra oferta więc nie naciskałem.

Mi to dawali za 54 ale podziekowalem chce za 59 ale z HBO na cala umowe xD a da sie to na 18 miesiecy? moze za 54 by dali heeh ciezko 59 to max chyba U+ 6xC+ HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, w szczególności Kibo (Guru tematu...) :D

W "szczególności" to zapomniałeś jeszcze o jednym, oj będzie bura :lol2:

Chciałbym U+, 6xC+, MR, Cinemaxy plus ew. jakieś dodatki ... za ile waszym zdaniem mógłbym to teraz wyciągnąć? Pzdr.

Dla mnie to nie jest warte więcej niż 69zł, tylko że teraz raczej ciężko będzie o taką ofertę w tej cenie

 

@iwik oczywiście ale z wysłanym wypowiedzeniem i pod koniec obowiązującej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu tak komplikują

pozdr

mmkk

Asekuracyjnie mogę powiedzieć, że to dobra oferta. Zważywszy, że jesteśmy w przededniu zmiany pakietów? A w Goldzie może być wiele?

 

Nie jestem w temacie... o co chodzi bogdan425?? - oczywiście też jesteś `Guru`. Tak, też witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...