Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje sie tylko karte czy tez dekoder? Ja jestem akurat jeszcze w cyfrze plus ( mam starthd) ale chce się zmigrowac na komfort+ i 6xC+. Mam jeden dekoder swój (ferguson hd) i drugi od nich (thompson SD) i to mi styknie. Akurat thomson jest podpięty do starego telewizora wiec tam mi hd nie potrzebne. Teraz zabieram z dołu na gore karte ale, mało to komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - taka refleksja mnie naszła, że jakbym Kolegów nie słuchał, to bym dobrał MR W PRZEDOSTATNIM (czyli styczniu) m-cu umowy i wtedy bym zapłacił (ile - 15 zł?) za luty i bym "już miał" MR i nie musiał płacić 99 zł za aktywację.

Ale proszę to traktować tak pół żartem pół serio, bo przecież nikt wszystkiego nie przewidzi.

Ciekawi mnie kto będzie następny i czy to już się stanie regułą BRAK DOSTĘPNOŚCI MR w ostatnim m-cu umowy, jeśli poszło wypowiedzenie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie miałeś wyjątkowego pecha, ale widocznie musi to mieć odzwierciedlenie w regulaminie, warunkach promocji czy innych przepisach związanych z zawarciem umowy z nc+.

Wyślij e-maila do nc+ z prośba o podanie podstawy prawnej na podstawie czego naliczyli Ci aktywację, ponieważ uzyskanie tych informacji będzie bardzo ważne dla osób które jeszcze nie dokonały migracji z Cyfry+ i nie mają, a chcą mieć MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już nie raz pisaliśmy (w temacie o MR) że osoby, które zmigrowały do nc+ na sprzęcie C+ dobierają MR za 15 zł miesięcznie + aktywacja 99 zł :D Informacja o aktywacji 99 zł znajduje się również w dokumentach, które są podpisywane w APS przy odbiorze drugiej karty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie ma o tym nigdzie: ani w warunkach promocji ani nigdzie. Proszę nie dorabiać na siłę teorii do wydarzeń - całej fikcji wymyślać nieprawdziwej i na siłę tworzonej.

Po drugie - NIKT nie pisał, że dobranie MR jest NIEMOŻLIWE - czytacie co piszecie? Gdzie Kolego pisałeś coś takiego? Nawet nie powtarzasz tego, a powtarzasz, że 15+99 zł, co jest wszem i wobec wiadome. Ale nie ma NIGDZIE O NIEMOŻNOŚCI DOBRANIA MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - taka refleksja mnie naszła, że jakbym Kolegów nie słuchał, to bym dobrał MR W PRZEDOSTATNIM (czyli styczniu) m-cu umowy i wtedy bym zapłacił (ile - 15 zł?) za luty i bym "już miał" MR i nie musiał płacić 99 zł za aktywację.

Ale proszę to traktować tak pół żartem pół serio, bo przecież nikt wszystkiego nie przewidzi.

Ciekawi mnie kto będzie następny i czy to już się stanie regułą BRAK DOSTĘPNOŚCI MR w ostatnim m-cu umowy, jeśli poszło wypowiedzenie...?

@kicur.w cyfrze jest 20 zł\m,a Ty jesteś jeszcze w c+ :wink:

Już nie raz pisaliśmy (w temacie o MR) że osoby, które zmigrowały do nc+ na sprzęcie C+ dobierają MR za 15 zł miesięcznie + aktywacja 99 zł :D Informacja o aktywacji 99 zł znajduje się również w dokumentach, które są podpisywane w APS przy odbiorze drugiej karty :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...