Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie zapytanie miało by miejsce w przypadku gdybym nic nie wiedział na temat wspomnianej opcji, natomiast potwierdzam to czego nie jestem do końca pewny, ale to nie na temat.

Mam propozycję migracji z takim właśnie pakietem, z Cinemax, z MR i dekoderm PVR za 99 zł. i chciałem się upewnić przed podjęciem decyzji jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po prawie roku ponownie nastał czas negocjacji w/s przedłużenia umowy.

Obecnie mam C+ Optimum HD + Pace za 67 pln, umowa do końca lutego 2014.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dziś pierwszy telefon z "super ofertą": Universe + 6xC+ i HBO do lipca za 69 pln. Umowa na 12 m-cy.

Jakież było zdziwienie pani z DUK jak powiedziałem, że mam jeszcze sporo czasu i poczekam na lepszą propozycję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas dzownili godzinę temu. Koło południ wysłałem im standardową ofertę (universe + 6xc+ mr i jeden pace za 59zł na 12m) i bez problemu mamy to dostać. Mamy tylko oddać drugi dekoder do punktu i w sobotę ponowny tel na przedłużenie umowy. Aha umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane w połowie grudnia i zarejestrowane w systemie. Także, jeśli to nie ściema żadna można powiedzieć, że ugrałem to co chciałem :)

Obecny pakiet to ten optimu hd za 62zł ( poprzednia często negocjowana oferta na tym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja dokonana, po ustaleniach w kilkanaście minut przysłano e-mail:

- pakiet CANAL+ Silver,

- bezpłatna opcja CANAL+ Film i Premiere,

- opcja Sundance,

- opcja History,

- opcja Cinemax,

- bezpłatna dzierżawa terminalu Ultrabox+ PVR,

- 100% zniżka na najem opcji Multiroom,

- czas oznaczony Umowy 12 miesięcy.

- warunki wejdą w życie 1 lutego 2014 r.

- 10 dni od dzisiaj na odstąpienie od ustalonych warunków.

Opłata za m-c 99 zł. wcześniej było Canal+ HBO Superpremium z TV, z MR i Philips HD za 157 zł/m-c umowa wypow. do k.stycznia 2014r.

Moja górno graniczna cena migracji to 100 zł co zostało osiągnięte, z tego powodu dłużej nie czekałem i szkoda nerwów.

 

Mam pytanie: czy ten Ultrabox+ PVR to Pace HD PVR 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po prawie roku ponownie nastał czas negocjacji w/s przedłużenia umowy.

Obecnie mam C+ Optimum HD + Pace za 67 pln, umowa do końca lutego 2014.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dziś pierwszy telefon z "super ofertą": Universe + 6xC+ i HBO do lipca za 69 pln. Umowa na 12 m-cy.

Jakież było zdziwienie pani z DUK jak powiedziałem, że mam jeszcze sporo czasu i poczekam na lepszą propozycję :lol:

 

Ja mialem taka sama propozycje, przyjalbym ja ale konsul nie chcial mi dac PACE, wlasciwie to samo co teraz mam ale meczy mnie juz ten sagem ;P Czekam na umowe z PACE-m za max 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przestawiona informacją nie wiem czym różni się bezpłatna opcja/dzierżawa od np. 100 % zniżki tak jak np. przy multiroomie?.

Czy nie jest tak, że np. w przypadku przejścia na czas nieokreślony umowy przyznana zniżka nie będzie obowiązywać, a bezpłatne opcja czy dzierżawa będzie dalej obowiązywać. Konsultant wyraźnie podał mi kwotę 149zł. jaka będzie obowiązywać po okresie oznaczonym jak nie wypowiem umowy lub nie przedłużę jej na kolejny czas oznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...