Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dziś dzwonili (umowa do końca roku), proponowali migrację na Platynę z Canalami+ HBO PVR MR i jakieś pakiety tematyczne, umowa na 12mcy, 99zł mies. Nie dopytywałem jakie pakiety i inne szczegóły bo dla mnie za drogo i podziękowałem. A jak spytałem o universe to kolo stwierdził, że nie ma dla mnie w tej chwili oferty na universe i nie może mi go zaproponować. Poczekam do świąt może coś lepiej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

forum śledzę już od dłuższego czasu, do tej pory byłem abonentem Cyfry+, posiadałem pakiet Optimum HD za 54zł, umowa do 13 listopada 2013.

We wrześniu złożyłem wypowiedzenie, telefon dzwonił praktycznie codziennie po 5-6 razy. Widząc, że sensowne oferty dają dopiero pod sam koniec umowy, darowałem sobie wcześniejsze odbieranie telefonu.

Dziś pierwszy raz odebrałem telefon od nc+, miły konsultant spytał jakie programy mnie interesują itp., otrzymałem ofertę Universe/ 6xC+/ HBO na okres 12 miesięcy za 54zł.

Byłem mile zaskoczony, gdyż spodziewałem się nieco dłuższej batalii w celu osiągnięcia w/w pakietu w tej cenie :D

Nie pozostało mi nic innego, jak tylko przyjąć ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari ale Golda ona sama zaproponowala mi starczyloby Universe +6c+

 

@kingofsouth a jakiego miales ?

 

obecnie mam dekoder - peace 500gb - ale cos szwankuje ostatnio - walczyc o wymiane na jakis nowy model ktorys polecacie ?

 

probowac powalczyć o drugi dekoder ? jak wyglada dzierżawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomi07 w ofercie Cyfry dekoder Pace jest chyba najbardziej topowy :mrgreen: jeżeli nie wymieniasz przy okazji sprzętu na ADB to promocja Gold wpłynie tylko na wzrost kosztów w stosunku do możliwości wykorzystania pakietu. Powinieneś celować w Universe+(ostatecznie Silver+) i do tego bonusy.

 

Jeśli Pace nawala to należy go wymienić w punkcie serwisowym na sprawny. Kiedy dobierzesz MR tuż przed migracją to wynegocjujesz go za 0zł podczas migracji ale drugi dekoder w dzierżawę przy niskim abonamencie będą chcieli Cie skasować najprawdopodobniej 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Dzisiaj kolejny telefon z nc+ po tygodniowej przerwie. No i powoli zaczynają wymiękać.

Na tą chwile proponują 79zł CANAL+Gold z 6xC+ +nSport + MR ( sama babka powiedziała - bo obecnie nie posiadam drugiej karty

żebym poszedł do punktu nc+ dobrał karte i ona zrabatuje ją do 0zł.

 

Co wy na to ? Kurcze zapomniałem tylko spytać czy cena to netto czy brutto ? podpowiedzcie z waszego doświadczenia

 

 

Ja taka oferte musialem targowac ostro dodam ze u nich ten Nsport to nie jest jakis osobny pakiet tyko te ich n36/n37 ktore nadaja jedynie podczas live relacji.

 

Tylko dziwie sie ze nie daja jeszcze zadnego innego bonusa np HBO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Ze względu na to że forum wiele mi pomogło przy negocjacjach z nc+ stwierdziłem że odwdzięczę się chociaż w mały sposób i opiszę co mnie spotkało.

 

Abonentem cyfry+ jestem od 5 lat. Cały czas miałem pakiet superpremium hd bez multiroomu i stary dekoder. Umowa kończyła mi się w sierpniu ale że nie wysłałem na czas wpowiedzenia musiałem opłacić 3 miesiące sp hd po zwykłej cenie czyli 147zł :/ Dzwonili do mnie w tym czasie około 10 razy, ja dzwoniłem z 15 razy cały czas z ofertami za 99-159zł. Umowa wygasnąć miała z dniem 31pazdziernika. Wczoraj zadzwoniła miła pani i zaproponowała mi:

 

unowa 12 miesięcy pakiet Silver, 4c+ za 0zł, hbo za 0zł, multiroom na starych zasadach (druga karta) za 0zł dekoder box+ za 0zł

 

Chciałem żeby wpisała mi Pace 500gb za 0zł ale stwierdziła że nie ma sensu ponieważ nigdzie nie dostanę tyego dekodera.... Dziś kierowany intuicją zadzwoniłem do przedstawiciela nc+ w Krotoszynie i co się okazuje? Pace bez problemu dostępny - mają 10szt :> No więc dzwonie na infolinie i mówię w czym rzecz - że wprowadzono mnie w błąd itd. Konsul twierdzi że dekoder Pace tylko przy platinum może mi dać. Nie dałem za wygraną i przełączył mnie do działu reklamacji i tam konsul bez mrugnięcia okiem wpisał mi Pace za 0zł a w ramach przeprosin dodał jeszcze History HD (normalnie 1,99) za friko ;)

 

Niby koniec.... ale jednak nie. Jadę po sprzęt. Sprzęt wydany druga karta wydana a sprzedawca pyta czy wiem że będę miał 99zł doliczone aktywacji za mr!!!!! Ja wqrw kompletny bo nikt mi o tym nie mówił dzwonie po raz kolejny na infolinie. Znowu dział reklamacji. Po wyłuszczeniu sprawy konsultantka zdejmuje opłatę aktywacyjną. Suma sumarum otrzymałem:

 

Umowa 12 m-cy

Pakiet Silver+ z 2 c+

4x C+ za 0zł na 12 miesięcy

HBO za 0zł na 12 miesięcy

Multiroom za 0zł bez opłaty akt na 12 miesięcy

Pace PVR HD 500gb za 0zł na 12 miesięcy

 

Cena pakietu 69zł miesięcznie.

 

Ja jestem zadowolony a jakie jest Wasze zdanie? Dobrze wynegocjowałem ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...