Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za cyfrę płacę ok. 75zł. Nie wiem, jaki to jest pakiet, bo pierwszą umowę podpisałem, jak był jeszcze canal+. Dokupiłem do tego programy sportowe. Mam dekoder Philips HD.

Teraz interesuje mnie C+ Platinum + ewentualnie multiroom + dekoder.

Z tego, co piszecie najlepiej jest wziąć dekoder PVR Pace lub PVR Philips, tak? Wtedy mogę mieć dwie oddzielne karty, czy muszą się jakoś inaczej łączyć między sobą? Czy teraz już przepadła możliwość dwóch oddzielnych kart?

Jeśli mógłbym mieć dwa dekodery bez jakiegoś łączenia ich kablami, albo wifi to mogę zapłacić:

C+ Platinum - 79zł

C+ Platinum + MR + dzierżawa dekodera - 89zł i ewentualnie do tego jakaś symboliczna cena za aktywację MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Już trochę mam tego dość, prosić się, czekać aż łaskawe gadające głowy w krawatach trochę się ogarną, nie dla mnie. Płaciłem co miesiąc 179 za full pakiet C+, cyfre mam o 2001 roku wcześniej od 1999 Wizje TV a traktowany jestem jak zło konieczne. Nie mówię żeby nie wiadomo co, tylko wypadałoby trochę lepsze podejście do klienta. Olewam już to, chyba kupie sobie karte al-jazeery za 400zł i mam wszystkie mecze jakie będę chciał bez łaski żabojadów czy tvn-wskich kłamców. Do tego jakiś pakiet CP dla reszty rodziny i spokój, bez proszenia się francuzików o lepszą ofertę. dziękuje, do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu Platinum za 69-79? Mnie wystarczy Universe + paczka Canal+ za 59.

 

Nio u mnie np. sprawa wyglada tak ze mam tv 80" i kanalow sd nie da sie ogladac (pixele), musze miec jak najwiecej w HD dlatego minimum musze miec Platinum :wink:

 

No błagam, masz telewizor za 17-20 tysiecy złotych (tyle obecnie kosztuje ten Twój Sharp 80-calowy), a Ty jątrzysz od 20-30 złotych podwyżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu Platinum za 69-79? Mnie wystarczy Universe + paczka Canal+ za 59.

 

Nio u mnie np. sprawa wyglada tak ze mam tv 80" i kanalow sd nie da sie ogladac (pixele), musze miec jak najwiecej w HD dlatego minimum musze miec Platinum :wink:

 

No błagam, masz telewizor za 17-20 tysiecy złotych (tyle obecnie kosztuje ten Twój Sharp 80-calowy), a Ty jątrzysz od 20-30 złotych podwyżki?

Oczywiscie a co w tym dziwnego??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No błagam, masz telewizor za 17-20 tysiecy złotych (tyle obecnie kosztuje ten Twój Sharp 80-calowy), a Ty jątrzysz od 20-30 złotych podwyżki?

Oczywiscie a co w tym dziwnego??? :wink:

 

Zapomniałem, że jątrzenie jest typowo polskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Po co komu Platinum za 69-79? Mnie wystarczy Universe + paczka Canal+ za 59.

 

Nio u mnie np. sprawa wyglada tak ze mam tv 80" i kanalow sd nie da sie ogladac (pixele), musze miec jak najwiecej w HD dlatego minimum musze miec Platinum :wink:

 

No błagam, masz telewizor za 17-20 tysiecy złotych (tyle obecnie kosztuje ten Twój Sharp 80-calowy), a Ty jątrzysz od 20-30 złotych podwyżki?

Dlatego, że jątrzy o 20-30 zł i pilnuje swego to w rezultacie stać go na taki TV.Poza tym nie chodzi o to czy stać czy nie, ale o pewne zasady, żeby nie dać się zrobić w chu...a

 

Btw. właśnie dzwonił miły pan z nc+ ale, że małża w domu nie było, a umowa na niego to nie pogadalismy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać na tv za 20k to brałbym pewne All Inclusive bez względu na cenę.
A może go raty zrzerają i nie stać już na nc+.

Hehehe, no to już szybciej. Bo ja nie rozumiem takiej postawy. Jakbym był tak głupi (bez obrazy), żeby wywalać 20 000 złotych na telewizor na pół ściany, to bym miał w [beep]ie jątrzenie na forum o 30 złotych. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakby mnie było stać na tv za 20k to brałbym pewne All Inclusive bez względu na cenę.
A może go raty zrzerają i nie stać już na nc+.

Albo dostał w prezencie... Co to ma do rzeczy??? Zawiść jest uczuciem płytkim :P I to typowa przywara polaczków.

Jeśli mogę płacić mniej to dlaczego mam o to nie zawalczyć? Bez względu na to ile mam kasy i jaki mam tv. Co Wam do tego??? Macie ochotę bulić jak za zboże to Wasza wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też stać by płacić, ale nie o to chodzi.

Chodzi o to że nie można z ludzi robić idiotów, robić im ceny z kosmosu i jeszcze wmawiać że to dla naszego dobra.

 

a mnie po prostu nie stać na wyrzucanie pieniędzy! płacę teraz129/mies. i do lipca cierpię, bo jestem przekonany, że zachowałem się jak głupiec, dając sobie wmówić, że "więcej to lepiej". nieprawda. połowa tej forsy jest wyrzucona w błoto. doba ma niezmiennie 24 godziny, i żaden najdroższy pakiet tego nie zmieni. ergo: nie zdołam obejrzeć tego, za co zapłaciłem - tym bardziej, że w zdecydowanej, podkreślam: w ZDECYDOWANEJ większości to okropny [beep] dla [beep]ich człekokształtnych.

godząc się na te rozbudowane absurdalnie pakiety pośrednio potwierdzamy, chcąc nie chcąc, że każde siano jesteśmy gotowi kupić, że każdy kit można nam wcisnąć, byle oczarować nas gadką, że "dawniej miał pan 20 kanałów, a teraz 120!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

 

Gdzie na stronie nc+ jest informacja o antenach? Jakoś nie mogę znaleźć.

A jestem w dokładnie takiej samej sytuacji.

 

Co do oferty to myślę, żeby wynegocjować Platinum za 70-90 zł i dekoder + antena za darmo. Do tego najlepiej byłoby to wszystko z montażem anteny (samemu nie chce mi się wspinać po drabinie, a poza tym to oni mają specjalne mierniki).

 

Może jeszcze nich Ci dopłacają do tego, żebyś oglądał? Ludzie, to jest firma nastawiona na zysk, nie będzie nic rozdawać za darmo, a jeżeli już da, to zapewne odbije sobie to w abo. Czy Wy się z choinki urwaliście? Wierzycie w to, że dostaniecie najwyższy pakiet za pół-darmo, tak jak we wczorajsze zwycięstwo Polski z Ukrainą... :crazy:

No nie pogniewałbym się jakby dopłacili :D

A tak poważnie to oni mają problem, a nie ja. Ja mam kasę i tyle mogę zapłacić, co z tego co tu czytam (czyli ile proponują innym), nie jest jakąś ceną z kosmosu. Platinum + dekoder + antena (bez multiroomu) za maksymalnie 90 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy przy umowie z prezentem (PS3, TV itp) możliwe jest wypowiedzenie umowy ze względu na wycofanie jakiegoś kanału ?

Zawsze jest możliwość wypowiedzenia umowy z uwagi na wycofanie kanału z oferty gwarantowanej. Nawet jakbyś dostał w gratisie mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać na tv za 20k to brałbym pewne All Inclusive bez względu na cenę.
A może go raty zrzerają i nie stać już na nc+.

he he dobre raty, dajcie juz na luz to tylko tv a ze salon wielki nic mniejszego nie pasowalo :D , all inccusive nie jest dla bogaczy tylko dla 2-3 osob ktore chca miec wszystko i podziela go miedzy soba a platinum jest dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać na tv za 20k to brałbym pewne All Inclusive bez względu na cenę.
A może go raty zrzerają i nie stać już na nc+.

Albo dostał w prezencie... Co to ma do rzeczy??? Zawiść jest uczuciem płytkim :P I to typowa przywara polaczków.

Jeśli mogę płacić mniej to dlaczego mam o to nie zawalczyć? Bez względu na to ile mam kasy i jaki mam tv. Co Wam do tego??? Macie ochotę bulić jak za zboże to Wasza wola.

 

Ale ja nie jestem zawistny. Mam o połowę mniejszy telewizor i jest mi z tym dobrze:) Chodzi mi tylko o jakąś logikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...