Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniła do mnie Pani z NC+, zaproponowała mi

 

U+ z 6xC+

HBO na 6 miesiecy (chciałem na 12 miechów)

Do tego multiroom ale powiedziała mi że nie mogą mi wymienić dekodera 250 gb na Pace 500gb.

 

Wszystko za 59 zł bez wysłania wypowiedzenia.

 

Czekać i targować ten dekoder i HBO czy przyjąć bo więcej nie dadzą?

 

Z góy dzięki za odp :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła do mnie Pani z NC+, zaproponowała mi

 

U+ z 6xC+

HBO na 6 miesiecy (chciałem na 12 miechów)

Do tego multiroom ale powiedziała mi że nie mogą mi wymienić dekodera 250 gb na Pace 500gb.

 

Wszystko za 59 zł bez wysłania wypowiedzenia.

 

Czekać i targować ten dekoder i HBO czy przyjąć bo więcej nie dadzą?

 

Z góy dzięki za odp :]

Jak dla mnie to już bez wypowiedzenia dali sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś wieści co do klientów migrujących do nc+ z oferty n - "Komfort HD dekoder na własność" z abonamentem za 33PLN ? Przypominam, że w tym wypadku klient ma umowę na czas nieokreślony. Co proponujecie, pozostać na tym abonamencie, czy coś zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 weź mi przypomnij jak to szło z tą belką w oku? ;-)

 

Trochę się Wam Panowie dziwię,bo rzeczywiście śledząc forum staramy się radzić innym co i za ile można dostać-powiedzmy- taki standard świadomego klienta,ale wiecie również, iż bywają oferty mało powiedzieć- ponad standardowe-jak np.przy niskim abonamencie dostać MR oraz dwa dekodery PVR za 0zł.

 

Dlatego w jednym będę się upierać, że pewności co do otrzymania tego czy tamtego nie mamy,no chyba, iż mówimy o pewności wydojenia przez konsultanta jeśli tylko na to pozwolimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @ircios strasznie się nakręcasz tą telewizją a i tak w końcu przesiadujesz całe dnie na forum :lol:

Popieram to co pisze @pincet że z tym 0 zł za drugi dekoder to ściema bo jak wiadomo nie ma nic za darmo tym bardziej że nad tym wszystkim "czuwa" tak złe i niedobre iti :lol2:

 

Oj bardzo złe te iti :mrgreen: Na telewizje zbytnio nie mam czasu,ale za to rodzina ma :mrgreen: .Rano nie oglądam,a od popołudnia do nocy robota. Na szczęscie mam taka pracę,która pozwala mi w miarę sledzić co sie dzieje na forum 8) . Może i ściema u mnie z tym drugim dekiem za 0,ale tak jak napisałem wcześniej.Oferta jast dla mnie dobra,a jak za 15 miesięcy będzie nc+ istniało to bedzie jeszcze lepsza. Nie każdy może to zrozumieć.Prawda? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon z DUK.

 

Universe + Paczka 6xC+ plus HBO na 6 miesięcy/0zł i umowa 12 miesięcy + gratis książka o sporcie (słyszał ktoś coś o tym) za 59zł.

 

Koles mówi że nie miałem npremium i nie dają tym klientom paczki 6xC+. ja mu nie wierzę ;)

 

Dzierżawa mediabox+ za 10zł/m-c. Za darmo da radę go wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...