Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to co my tu negocjujemy to i tak jakiś %o i nie wiem nawet czy 1% kiedyś osiągniemy - pozostali raczej są nabieranie przez konsuli na happy hours, czy tekst, ze innej oferty lepszej już nie będzie - więc z czytstym sumieniem można ich cisnąć... oni chyba już wiedzą, z kim mogą pojechać a z kim nie...

Na pewno wiedzą z kogo "łosia" można zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawna propozycja ..Universe + - dawniej chyba Silver, 2 kanały canal + MR za 0 zł (wcześniej nie było takiej możliwości) dekoder za 0 zł umowa na 12 miesięcy (wcześniej tylko na 18 m-cy) za 64 zł. Nie ma opcji na HBO na cały okres trwania umowy za 0 zł chyba że za 25 zł ;) oferta lepsza niż poprzednio, oczywiście ważna tylko w tym momencie bo potem może być inna - w rozumieniu konsultanta gorsza - i już pani dyktuje oświadczenie....chciałabym lepszą ofertę, nie wiem czy istnieje taka opcja bo pani oczywiście twierdzi że nikt lepszej nie dostał i sama muszę przyznać że to dobra oferta ;) wypowiedzenie wysłane, umowę mam do końca grudnia więc chyba zaryzykuję i poczekam. Czy mam szansę na HBO za 0 zł czy to tylko moje wygórowane marzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu znalazłem chwilę, żeby porozmawiać z konsulem z DUK. Wiec najpierw złożył mi ofertę na Komfort z 6xC+ za 49 zeta ale odrzuciłem. Potem przeszła rozmowa na pakiety wyższe wiec było 55 zł za Silver + 6xC+

Dyskutowałem dalej bo mi zależy na multiroomie na zasadach Cyfry+ ponieważ mam teraz w TV moduł Astona z kartą Cameleona i nie chcę tego zmieniać to mi gostek powiedział, że kartę Cameleona mogę dokupić sobie w punkcie nC+ za 15 zeta i włożyć do dowolnego deka. Po kolejnej konsultacji z kierowniczką (swoją drogą, czy jak oni rozmawiają z przełożonym, skoro po wracają do rozmowy po 20 - 30 sek - kierownik stoi nad nim czy po prostu jakiś chat??) cena skoczyła do 65 zł bo powiedział ze sie pomylił ze Silvera nie ma za 55. No to jeszcze go go pomęczyłem o ncGo bo ztcw to nc+ nie ma czegoś takiego jak cyfraplusonline (a szkoda) - odpowiedź była ze ncGo jest dopiero od Golda/Platinum. A ja czytałem na stronie że od silvera właśnie.

Decyzji jescze nie ma a le są pytania do Was:

- w którym miejscu gostek ściemniał?

- na moje propozycje ze wystarczy mi Universe zamiast Silver to odpowiedz była ze nie moze mi dać w takiej cenie.

- jak to wygląda na prawde z multiroomem (na kartach Cameleona). Czy można wziąć dekoder i mieć go niezależnie na drugim TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lider16 z Silver+ za 55zł rzeczywiście chyba się pomylił...nc+GO działa tylko na dekoderach ADB. MR działa niezależnie na innym tv, jeżeli nie masz to dobiera się przed migracją i w trakcie negocjacji dostajesz za 0zł.

 

Universe+/Silver+ plus paczka Canal+ i HBO do tego MR i Pace za max.64zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie do końca pażdziernika, jestem klientem od 9 lat. Już nawet nie liczę na lepsze traktowanie za staż bo by mnie szlag trafił już przy ich pierwszych propozycjach. Już od jakiegoś czasu dzwonią, ale oferty są nędzne i gorsze nawet niż to co jest na stronie www nc+. Oferty są typu 'Płaci Pan 77 zł (Comfort+ po promocyjnym okresie) to my specjalnie dla Pana przedłużymy umowę i damy 5zł zniżki.

Ostatnio zaczęły się SMSy z informacją o specjalnej ofercie specjalnie dla mnie po tel. DUK .. Nie dzwoniłem, ale sami zadzwonili. Jaka to oferta SPECJALNIE dla mnie z wyjątkowego Działu Ugłaskiwania Klienta? Universe+ za 59zł z Pace'm. Wyśmiałem. Konsultant zapytał jakiej oferty oczekuję. Powiedziałem że słyszałem że niektórzy otrzymują za 59 zł Universe+ z 6xC + HBO i że ja chciałbym mediabox do tego. No więc 'Mediaboxy tylko dla droższych abonamentów'. Po 'konsultacji' z szefem odpowiedział że promocja na HBO sie skończyła i może tylko dać Uni+ + C+ za 59 z Pace. Powiedziałem że nie mam czasu gadać. A teraz słysze w TV że taka promocja jest dla wszystkich nowych klientów. Ręce opadają na tych kombinatorów.

Już mam następny SMS z DUK.

W sumie to bym chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty są typu 'Płaci Pan 77 zł (Comfort+ po promocyjnym okresie) to my specjalnie dla Pana przedłużymy umowę i damy 5zł zniżki.

Dokładnie argument jest taki ze przecież obniżamy Pani/Panu abonament ;)czasem to mam ochotę odpowiedzieć niczym Boguś Linda w reklamie pewnego mleka...nie chce mi się z tobą gadać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z końcem października kończy mi się umowa, którą z końcem września wypowiedziałem platformie NC+. w telewizji N miałem wszystkie podstawowe pakiety plus N premium. Od paru lat mam ten sam dekoder z nagrywarką, z najstarszym softem(niebiesko-białm kolorze). Od tygodnia wydzwaniają do mnie z różnych biur obsługi/utrzymania/opieki klienta itd. Po złożeniu wypowiedzenia "udało" mi się wynegocjować pakiet universe + 6 Canal+ za 59zł. Byłbym nawet z tego zadowolony gdyby w tej cenie wymienili mi dekoder na nowszy ale mówią, że to niemożliwe i tylko proponują dorzucenie do abonamentu + 10zł/miesięcznie lub jednorazową opłatę aktywacyjną dla dekodera(jakieś 199zł?). Proszę Was o opinię w tej sprawie. Mam wrażenie, że były tu osoby, które wynegocjowały nowsze dekodery nie ponosząc za nie opłaty.

 

Pozdrawiam,

Michał U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...